זוג מעדשת עירום

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>לפני כמה ימים קיבלתי מייל מבחור שנקרא לו עופר.
עופר הינו מנוי של עדשת עירום וכמוכם הוא קרא את החוויות ששיתפתי והחליט לשלוח לי מייל שבו סיפר שהוא נשוי לאישה ששמה עופרה (שמות בדויים כמובן)
עופרה הינה אישה מטופחת אשר מטפלת בעצמה אך בכל הקשור למין היא די זורמת עד שזה מגיע למין אוראלי ומין אנאלי בשלב הזה היא נסגרת ולא מוכנה לנסות.
לכן עופר פנה אליי וסיפר לי את סיפורו ואף שלח תמונות מגרות מאוד של אישתו ללא ידיעתה כמובן.
ביקש שאעזור להם ואני אמרתי לו שאני לא טיפוס כזה שהם צריכים להיפתח לבד שניהם ללא התערבות חיצונית.
אישתי שקראה את המייל האחרון שעופר שלח (התכתבנו במיילים הרבה) אמרה שלדעתה אני צריך לנסות לעזור ואני האמת הייתי די מחורמן על עופרה כי היו לה כוס רגליים וגוף שפשוט צעק "זיין אותי"
שלחתי לעופר מייל שבו אמרתי לו שניפגש בבית קפה ומשם נזרום לפי הכימיה שתהיה בינינו עופר שאל איך להסביר לאישתו את המצב אמרתי ואף התעקשתי שלא ישקר לה שפשוט יגיד לה את האמת כי לשקר אין רגליים ואני לא אכנס למערכת יחסים שמבוססת על שקרים.
עופר הסכים וביקש כמה ימים.

אחרי 4 ימים קיבלתי מייל שעופר הסביר לה והיא דווקא נדלקה מהרעיון אחרי שעופר הראה לה את החוויות שכתבתי נפגשנו ובפגישה הייתי המום כי היא הייתה יפהפייה מאוד אמנם היו לה ציצים בינוניים ואני איש של ציצים גדולים אך אהבתי את הגוף שלה התיישבנו והזמנו ארוחה אכלנו ודיברנו על כל מיני נושאים.
שילמתי את החשבון והתכוונתי להיפרד מהם לשלום פתאום עופרה ניגשה אליי ולחשה לי באוזן "אני חמה בא לך עליי" עניתי לה שכן שאשמח לבלות עימם ניגשנו לרכבים וקבענו אצלם בדירתם
כשהגעתי אליהם צלצלתי בפעמון עופר פתח לי את הדלת כולו נרגש ואמר לי שהיא מזה מחורמנת שאני הולך לזיין אותה עניתי לו שיירגע ומהר אני לא מזיין כל מה שזז קודם נזרום ואם זה יגיע לזיון אז יאללה ואם לא נעשה זאת לאט בקצב שלה הוא נראה מעט מאוכזב והכניס אותי שאלתי איפה עופרה הוא ענה שהיא הלכה להתקלח והגיש לי בינתיים בירה ישבנו בסלון ודיברנו כשהיא באה לבושה בשמלה דקיקה ללא חזיה והתיישבה לידו כולה נרגשת אך מבולבלת.
עופר אמר לה שתשב לידי ואני קרצתי לה היא קמה והתיישבה לידי יכולתי להריח את הסבון ולראות מקרוב את גופה הרזה לידי.
בשלב זה שמתי לב שלעופר התחיל לעמוד לחשתי לה באוזן היא הסתכלה וצחקקה וענתה "נו עם אישה כמוני לא יעמוד לו?"
הנחתי את ידי השמאלי על כתפייה גולש מעט לכיוון החזה שלה היא הייתה די סגורה ולא כ"כ אהבה את זה שבעלה יושב לידנו ומסתכל.. הרגעתי אותה עם ליטופים עדינים של כתפייה ואמרתי לה שהיא באמת מקסימה ושאני אשמח לעזור לה.. היא הביטה בי וצחקקה ואמרה לי הזין שלך באמת עבה כמו שאתה מתאר?
עניתי לה שהיא מוזמנת לבדוק אך אני רוצה להתקלח קודם..
ניגשתי למקלחת והתקלחתי כששמתי לב שעופר מציץ אז סימנתי לו שייכנס הוא נכנס ואחריו עופרה כשהציצי הימני שלה מחוץ לשמלה עופר אומר לי היא לא יכולה לחכות היא חרמנית אשששש לקחתי את ידה והכנסתי אותה יחד עם השמלה למקלחת ואמרתי לה "באת בזמן טוב תסבני לי את הגב"
היא סיבנה לי את הגב וכל חלק בגופי כשהסתובבתי והיא ראתה את הזין שלי בלייב היא נרתעה כאילו ראתה נחש וצעקה לעופר תראה תראה את הדבר הזה בחיים לא ראיתי כזה אין מצב שזה ייכנס אליי תשכח מזה והתחילה להתחרפן חיבקתי אותה והרגעתי אותה אמרתי לה שאהיה עדין איתה והתחלנו להתנשק כשעופר עומד לידנו עם הזין ביד והמום לגמרי דחפתי לה לשון והיא ינקה אותו תוך כדי שידיי תופסות לה את התחת ומצמיד אותה אליי כך שנשמנו באותו קצב..
אמרתי לה לא סיימת לסבן אותי.. היא באי רצון התנתקה מלשוני וסיבנה אותי הסתכלתי על עופר שהיה מאושר וסימן לי שאני יכול להמשיך.
יצאנו מהמקלחת עירומים ניגשנו לחדר השינה תפסתי אותה מאחורה כשהזין שלי מתחכך בתחת שלה ואמרתי לה תהיי מוכנה אני הולך לזיין אותך היא ענתה שהיא רוצה את כולו בכוס אך לא בתחת אמרתי לה שאצלי אין דבר כזה "לא בתחת" אני אחנך אותך מחדש זרקתי אותה על המיטה והתחלתי ללקק לה את הרגליים והכוס היא נאנחה ותפסה את ראשי הבטתי למעלה וראיתי את עופר מוצץ לה פטמה של הציצי תוך כדי שהוא מאונן..
קמתי וקירבתי את הזין לפיה היא התחילה למצוץ והיה לה די קשה להכיל את כל העובי אך השתדלה כמה שיכלה זיינתי אותה קצת בפה בזמן שבעלה יורד לה..
כשראיתי שהיא הרטיבה לי טוב את הזין ירדתי מפיה והתחלתי לשפשף את הכוס עם הזין ובאותו זמן הסתכלתי עליה ראיתי שהיא נהנית מזה אז התחלתי לחדור היא ניסתה לעצור אותי וצעקה שזה ענק שכואב לה השתקתי אותה בנשיקה תוך כדי שאני דוחף אותו בכוח פנימה עד שהחליק וחדר בכוח היא תפסה אותי ועל פ]ניה היו הבעת כאב אך היא נהנתה המשכתי לזיין אותה כמה שיותר עמוק וחזק בעלה בשלב הזה גמר על הרצפה אך המשיך לאונן תוך כדי שהוא מחזיק לה את היד המשכתי לפמפם אותה וכל פעם הגברתי את הקצב עד ששדייה התחילו לקפץ
לאחר כמה דקות יצאתי ממנה במכה ואמרתי לה שתמצוץ לי היא בהתחלה היססה אך נכנעה ומצצה לי
כשהייתי מספיק רטוב פקדתי עליה לעמוד בדוגי היא פחדה אך לא ויתרתי לה.
העמדתי אותה בגובה שאני רוצה טיפסתי עליה והתחלתי לכוון את הזין לתחת שלה היא תפסה את הכרית בכוח וחיכתה.
התחלתי לחדור והרגשתי שהתחת שלה ממש ממש צר שאלתי אותה אם זיינו אותה בתחת אי פעם היא ענתה שבצבא בחור אחד דחף לה אצבעות לתחת וכאב לה מאז לא פתחה את התחת גם לא לבעלה.
אמרתי לה שהיום התחת שלה ייפתח והתחלתי לדחוף יותר ויותר עד שחדרתי לתוכה היא צרחה בעלה מחזיק לה את היד וצופה בי מזיין את אישתו האהובה בתחת זיינתי אותה כ15-20 דקות היא נהנתה עד שגמרתי בתוכה.
בעלה השכיב אותה על הגב והתחיל לזיין את הכוס שלה כי התחת היה מלא בזרע שלי.
בזמן שהוא זיין אותה התקשרתי לאישתי ואמרתי לה שתהיה מוכנה שאני בא לזיין אותה היא ענתה שהיא מוכנה ומחכה לי.
הוא סיים לזיין ניגשנו שתינו עוד בירה והלכתי לדרכי..

מאז אני מזיין אותה מדי פעם וגם בעלה נהנה מהפרי האסור לאחר שנים של תיסכול..
שמח שיכלתי לעזור..
אגב תמשיכו לשלוח תמונות מהזיונים שלכם.. מתגעגע.

החוויה הינה אמיתית.
מקווה שנהניתם.
אשמח לקבל חוויות והצעות למייל [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה