חנות הרהיטים המשך

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>כפי שהבטחתי חזרתי לאחר מספר ימים עם סקיצות לראש מיטה
הקשתי בדלת הדלת נפתחה ומולי עמדה אישה בסוף שנות החמישים תחילת שנות השישים לבושה בשמלת כתפיות קלילה לא רחבה ולא צמודה ללא חזייה שדיים לא גדולות ולא קטנות כאלה שממלאות את כף היד.
שאלתי לגבי הבחורה שהכרתי היא חייכה והזמינה אותי להיכנס ואמרה אחד סוכר בקפה? נכון עניתי ואמרתי אני רואה שקיבלת פרטים על איך אני אוהב את הקפה.
תוך כדי שהיא מכינה את הקפה אמרה קיבלתי פרטים מפורטים ולא רק על הקפה.
מה הקשר שלך לאותה בחורה? שאלתי. עוד רגע הקפה מוכן ואספר לך את הכל .

הקפה מוכן אמרה הניחה את כוסות הקפה על השידה התיישבה על המיטה והתחילה לספר לי . הבחורה שאותה הכרתה היא אחותי היא צעירה ממני והיא גרה בבאר שבע. היא נשואה שרצתה חופש מבעלה אני הייתי בחו"ל והיא גרה בדירה שלי במשך שבוע שלא הייתי בארץ. באותו היום שהייתה פה איתה אני חזרתי לארץ והיא סיפרה לי את כל מה שהיה בניכם תוך כדי שהיא מספרת היא הרימה רגל והניחה אותה על משענת היד של הכורסא באותה שנייה שהיא הניחה את רגלה על משענת היד הרמתי את ידי ובתנועות קלות כמו נחיתה של פרפר עם קצה האצבעות התחלתי להעניק לה עיסוי ארוטי ברגל דבר שמעורר את קצות העצבים ומתחבר לאברי המין. הכל בעדינות אני מעסה לה את הרגל היא ממשיכה לספר לי על אחותה ואני עסוק בעיסויי והפסקתי לשמוע אותה כל כולי שקוע בעיסויי כף הרגל שלה.
אנחה קלה יצאה מפיה אתה מחרמן אותי אמרה והרימה את רגלה השנייה והניחה אותה על הכורסא אני התחלתי לעלות בנגיעות קלות לכיוון הברך שהיתה מוסתרת מתחת לשמלה מה שהעצים את הגירויי על אברי המין. ושוב אנחה קלה והשמלה מתחילה לעלות לאט לאט כלפי מעלה חושפת את הברכיים הירכיים והשמלה ממשיכה לעלות בקצב איתי הרגליים נפתחות והיא ללא תחתונים לנגד עיניי נחשף כוס יפה מגולח מכל שערה וידי ממשיכה לעלות לכיוון הירך הפנימית בנגיעות קלות על קצה האצבעות עד קרוב מאוד לכוס וחוזר לכיוון הברך.
את ידי השנייה הנחתי בעדינות על כף רגלה השנייה שהייתה מונחת על משענת הכורסא דבר שיוצר רוגע ומוסיף לגירויי המיני.
היא נשענה לאחור על כפות הידיים וידי ממשיכה לעלות לכיוון הכוס בעדינות על קצה האצבעות נוגע בעדינות בין הכוס לפי הטבעת בגב האצבע ויורד חזרה על הירך השנייה לכיוון הברך.
תיגע לי בכוס היא ביקשה. עוד נגיע לזה אמרתי והמשכתי בעיסויי יורד לכף הרגל השנייה ומעסה את איזור הקרסול בתנועות סיבוביות ושוב עולה לכיוון הברך הירך נגיעה קלה עם גב האצבע בכוס התחתון וחזרה לירך הברך.
כך זה נמשך מספר דקות ואני רואה לחלוחית קלה המבעבעת מתוך הכוס החוצה ואנחה קלה וארוכה של סיפוק והנאה. גמרתי זה היה טוב זה היה טוב היא אמרה ואני עוד לא התחלתי עניתי. אם את זה אתה עושה עם האצבעות מעניין מה אתה עושה עם הלשון.
לאחר מספר לגימות מהקפה שהספיק כבר להתקרר היא נעמדה ופקדה עליי רד על הברכיים ירדתי על הברכיים לפקודתה היא עטפה אותי בשמלתה והרימה רגל על הכורסא הכוס שלה שהיה רטוב ופתוח מול עיניי ועם הלשון התחלתי באותה עדינות בסיבובים קלים סביב שפתי הכוס ויורד לחיבור בין הכוס לפי הטבעת עם קצה הלשון כשאני לסירוגין מרטיב את הלשון פעם עם רוק ופעם עם נוזלי הכוס ומידי פעם גורף את הדגדגן עם הלשון כלפי מעלה מה שסוחט ממנה אנחה של עונג.
החדרתי אצבע אחת לתוך הכוס לכיוון נקודת הג'י ובתנועות של בואי גיריתי לה את נקודת הג'י והתמקדתי עם הלשון והשפתיים בדגדגן שגדל והתקשה מעוצמת הגירויי.
מפעם לפעם היא משמיעה אנחה של עונג ואני יונק ושואב את הדגדגן לתוך פי ועם קצה הלשון גורף אותו בעדינות למעלה ולמטה.
הוספתי אצבע שנייה לתוך הכוס ובשתי אצבעות ממשיך את תנועת הבואי על נקודת הג'י.
היא תפשה את ראשי בשתי ידיה והצמידה את האגן חזק לתוך ראשי ואת ראשי חזק לתוך הכוס שלה אנחה חזקה וארוכה שהעידה שהיא שוב גמרה לאט לאט שיחררה את הלחץ מעל ראשי הרימה את השמלה מעליי ונזרקה על המיטה כשהיא משמיעה כל מיני קולות והברות לא ברורות נעמדתי הורדתי מעלי את כל בגדי ונשכבתי לידה על המיטה כשאני שוכב על הצד ונשען על המרפק נשקתי לשפתיה בנשיקה עדינה היא החדירה את לשונה לתוך פי ולשונותינו התערבבו בנשיקה ארוכה ונעימה.
אני חייבת לשתות משהוא אמרה וקמה מהמיטה פשטה מעליה את השמלה מה תשתה שאלה עוד קפה או וויסקי שהבאתי מחו"ל?
נלך על וויסקי עניתי מזגה לשתי כוסות וישבנו נשענים על ראש המיטה לחיי העונג שתעניק לי ועוד תעניק לי. הרמנו לחיים ולגמנו מהוויסקי שהיה עדין וטוב היא הושיטה יד ותפשה בזין שלי ואמרה אני אוהבת להחזיק אותו תוך כדי שהיא מעסה לי את הזין למעלה ולמטה בתנועות עדינות מלאה את פיה בוויסקי וירדה למצוץ לי את הזין כשיוצא וויסקי מהפה שלה על הזין שלי היא מוצצת ושואבת לי את הזין לתוך פיה כשהיא מידי פעם מוסיפה עוד וויסקי למציצה כך מספר דקות ואז היא מתרוממת עולה מעלי ומכוונת את הזין לתוך הכוס שלה בתנועות סיבוביות היא עולה ויורדת על הזין ולאט לאט מגבירה את הקצב אני לוגם את שארית הוויסקי מהכוס ומעביר אליה בנשיקה חלק מהוויסקי שנמצא אצלי בפה. כך אנחנו מעבירים את הוויסקי שמתערבב עם הרוק שלנו מפה לפה עד שנבלע הוויסקי ואז היא מגבירה את קצב התנועות שלה עלי קדימה אחורה למעלה ולמטה הושטתי יד ועם האצבע גרפתי לה את הדגדגן בתנועות עדינות למעלה למטה ולצדדים מחזיק את עצמי בכח לא לגמור רוצה לגמור יחד איתה והיא עדיין מגבירה קצב ואז אני מרגיש שהיא עומדת לגמור ואני עדיין מתאפק לא לגמור ואז מגיעה אנחה אני גומרת היא צועקת ושיחררתי את עצמי לגמור יחד איתה.
היא עדיין יושבת עלי כשאני בתוכה יש שקט של כמה רגעים נהנים מעצמת הגמירה היא תופשת את ראשי בשתי ידיה ונותנת לי נשיקה חזקה ומשמיעה אנחה לתוך פי תוך כדי הנשיקה.
אני מחבק אותה מצמיד אותה אלי וכך הנשיקה מתארכת עשית לי טוב עשית לי טוב היא אומרת הייתי צריכה את זה.
השעות חלפו מאז שנכנסתי לדירה היא התרוממה מעלי והציעה להכין ארוחה של אחרי כך כשאנחנו עדיין עירומים היא הכינה ארוחה קלה ומהירה כשסיימנו את הארוחה הצעתי לה מסאז ארוטי בכל הגוף עברנו למיטה היא נשכבה על הגב התחלתי בעיסוי במצח עובר לאוזניים לשפתיים יורד לשדיים ועם קצות האצבעות בתנועות סיבוביות ועדינות נוגע בפטמות ויורד לצידי הבטן והבטן וממשיך לכיוון הכוס עם הלשון בכוס היא ביקשה וקיבלה בתנועות סיבוביות על הכוס עם הלשון כשמידי פעם אני מזיין אותה עם הלשון לתוך הכוס ושואב את הדגדגן לפתוך הפה שלי תוך כדי אני מכניס אצבע לחור התחת שלה היא מרימה את האגן ומחזיקה לי את הראש חזק לתוך הכוס שלה ובתנועות אגן חזקות היא מזיינת לי את הפנים לא מאפשרת לי לנשום האף שלי בתוך הכוס שלה ואני מכניס עוד אצבע לחור התחת שלה ומזיין לה את התחת עם שתי אצבעות יוצא ונכנס בקצב מהיר הדגדגן שלה על האף שלי ואז צעקה ואנחה של גמירה היא משחררת לי את הראש מהתפישה החזקה מה שמאפשר לי לנשום ועם הלשון טועם את נוזלי הכוס שלה ובולע כל טיפה שיוצאת ממנה היא פולטת אנחה קולנית וארוכה ומציינת אתה עוד חייב לי מסאז.

התיישבנו על המיטה סיפרנו אחד לשני על עצמינו וקבענו להיות בקשר ולהיפגש בכל פעם שאני מגיע למפעלים שאיתם אני עובד.
התאים לי מאוד הסידור התלבשתי ונפרדנו בחיבוק ונשיקה עד למפגש הבא

אשמח לספר מה היה במפגש הבא ועל המסאז שהענקתי לה

חברים וחברות אני רוצה תגובות ואם אתן חברות אהבתן את הסיפור דברו איתי ואעניק לכן חוויה דומה

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה