העובדת הסוציאלית

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>פגשתי אותה בבית קפה במקרה. עובדת סוציאלית שחזרה מביקור בית בתל אביב ורצתה רק לשתות קפה בדרך הביתה.
ישבתי בבית הקפה מחובר לטלפון הנייד כרגיל וכלל לא הבחנתי בה כשנכנסה. ישבה לידי והזמינה הפוך עם עוגייה בצד.
עברו כמה רגעים עד ששמתי לב שהיא לידי.
היא הייתה נחמדה. שיער חום מתולתל עד הכתפיים. נראתה בתחילת שנות ה 30 שלה. חמודה מאד עם חיוך מבויש.
הנדתי את ראשי לשלום וחייכתי לעברה אך לא אמרתי מילה.
אחרי כמה דקות היא פתאום פנתה לעברי ושאלה בהססנות אם יש לי במקרה מטען לטלפון כי הבטרייה שלה כבר מתה. שמחתי על ההזדמנות לפתוח עימה בשיחה.
באותו הבוקר אשתי נסעה לשבוע עבודה בחו"ל וכבר מזמן חשבתי לנצל את החופשות האלה לפתוח קצת אפיקים חדשים עבורי. הסקס בבית היה סביר פלוס אבל התחשק לי לגוון. ניסיונות לשכנע את אשתי לנסות דברים חדשים לא הצליחו והחלטתי לנסות ולהעשיר את חיי המין שלי בחוץ.
אביה, כך קראו לה, שמחה גם היא על ההזדמנות לדבר. השיחה הקצרה הפכה לשיחה של כמעט שעה שדיברנו וגילינו הרבה דברים משותפים. שנינו דתיים לשעבר, שנינו התחתנו בגיל צעיר ועוד הרבה דברים משותפים רבים. צחקנו שחבל שיש הפרש ביננו של כמעט עשור ואולי בגלגול אחר היינו יכולים להיות חברים.

השיחה הסתיימה וקמנו לצאת מבית הקפה. הושטתי לאביה את כרטיס הביקור שלי. קחי אמרתי שיהיה לך אם תרצי להמשיך לדבר. היא לקחה וטמנה בכיסה. בדרך הביתה חשבתי לעצמי שהיא ממש חמודה אבל בטח לא יצא מזה כלום והיא לא תתקשר.

הסתבר שטעיתי. כבר בערב קיבלתי הודעת וואטצאפ מאביה שהודתה לי שהצלתי אותה עם המטען וגם שמאד נהנתה מהשיחה. השבתי לה כמובן וכך התפתחו חילופי הודעות שהסתיימו בקביעת פגישה נוספת למחרת באותו בית קפה.

החיבור ביננו היה מדהים והפעם השיחה כבר התרחבה לזוגיות של כל אחד מאיתנו על שלל הבעיות.
שמעתי ממנה תובנות על המין הנשי ואני שמחתי לחלוק מניסיוני על המורדות והעליות שבחיי הנישואים.
התברר שאביה הייתה מאד פתוחה ותוך כדי השיחה אביה רמזה שחיי המין שלה אינם כפי שהיא רוצה ושבעצם היא לא מסופקת.
לא השבתי ולא רמזתי לה שאני מציע משהו אלא רק הקשבתי וניסיתי להיות אמפתי למה שהיא סיפרה לי.

כשהגענו לחניה ליוויתי אותה למכוניתה ובעודי מתקרב אליה לנשקה על הלחי לשלום היא הפנתה את פרצופה אלי. לא היססתי ופשוט הדבקתי את שפתיי על שפתייה.
פחדתי מהרגע הזה אבל למרבה ההפתעה ולשמחתי נענתה בחיוב.
שפתיה נצמדו אלי והתנשקנו. אחרי כמה שניות של הנאה היא משכה את פרצופה כאילו נבהלה ממה שקרה. היא הסתכלה אלי ורק אמרה שנהיה בקשר ונסעה.

חשבתי לעצמי שכנראה היא פוחדת מלעשות את הצעד הבא ולא ידעתי מה לעשות האם לפנות אליה או לא. בעודי מתלבט מה לכתוב לה אם בכלל הגיעה ממנה הודעה. שמחתי שנישקת אותי. אני רוצה להיפגש איתך מחר אם אפשר. כמובן שעניתי כמובן. בערב דיברנו וקבענו להיפגש באחד המקומות שמשכירים חדרים יומיים.

למחרת מלווה בהתרגשות רבה הגעתי לבית קפה ליד המקום שקבענו. אביה כבר היתה שם ושתינו קפה ביחד. ההתרגשות של שנינו ניכרה עלינו והרגשתי כאילו כל העולם יודע עלינו. מבית הקפה עברנו לחדר. לאחר ששילמנו על חדר וקיבלנו מפתח נכנסנו לחדר. אביה נצמדה אלי והתחלנו להתנשק עם הבגדים. אביה נראתה ממהרת ונראה היה שמזמן לא חוותה מגע אינטימי ומלא תשוקה אך ככל שעבר הזמן היא נרגעה והתחילה נהנית מהרגע.

התפשטנו תוך שאנחנו ממשיכים להתנשק ונכנסנו למקלחת. גופה היה סקסי מאד. חזה מלא ויפה עם פטמות זקורות, גוף מלא אך פרופורציונלי. המים שזרמו על גופה עשו אותה סקסית ביותר.
נצמדתי אליה והמשכנו להתנשק תחת המים הזורמים כשאני מחרמן לה את הישבן העסיסי שלה. לקחתי סבון והתחלתי מסבן את כל גופה. את הכתפיים, השדיים והפטמות הבטן ואז עברתי לרגליה הירכיים והשוקיים ואז לפנים הירכיים והכוס המדהים שלה שהתחיל להיפתח למגע אצבעותיי שעברו בתוך שפתייה.
סובבתי אותה התרוממתי ונצמדתי אליה מאחור. הזין שלי שכבר עמד בשיא אונו נדחף אל בין ישבניה ובתנועות איטיות התחלתי מגרה את הכוס שלה תוך שאני מנשק את צווארה ואחר כך סובבתי את פניה והתנשקנו תוך שהיא דוחפת את לשונה אל תוך פי.

אחרי כמה דקות של התעלסות במקלחת התנגבנו ועברנו למיטה. היא שכבה על גבה ואני לצידה. התחלתי ללטף את גופה החם ולח תוך שאני מנשק ומלקק את גופה. את הצוואר בית השחי. ינקתי את השדיים והפטמות ומשם עברתי לבטן ואז אל הכוס שהיה כבר רטוב לגמרי ולא מהמקלחת.
התחלתי לסובב את לשוני על הדגדגן שלה ומידי פעם העברתי את לשוני הארוכה לאורך שפתיה. אביה התענגה. היא סובבה אותי כך שרגלי היו בין פניה והתחילה לינוק את הזין הקשה שלי. אביה בהחלט ידעה למצוץ וגם נהנתה מזה. הלשון שלה סובבה סביב הכיפה שלי ואז היא דחפה את כל הזין שלי עמוק לתוך פיה תוך שידה האחת מלטפת את הביצים הקשות שלי. הזרמים שזרמו בגופי היו אדירים. מעולם לא הרגשתי כך. אחרי כמה דקות של מין אורלי משובח היא הוציאה את הזין מפיה ולחשה אני רוצה שתזיין אותי.

קמתי לבשתי קונדום והתחלנו להזדיין. בהתחלה בתנוחה מסיונרית רגילה תוך שאנחנו מתנשקים מידי פעם. ירדתי מהמיטה הרמתי את רגלי לכיוון כתפיה והתחלתי לזיין אותה פעם יותר מהר פעם יותר לעומק ופעם לאט משחק עם הזין שלי סביב הדגדגן שלה. אביה בהחלט נהנתה וגם אני. שיבתי על קצה המיטה והרמתי את אביה שתיישב עלי. גופנו היו צמודים ואביה עלתה וירדה על הזין שלי תוך שהיא נאנחת ואני טומן את פרצופי בתוך שדיה המלאים והיפים. הייתי קרוב לגמירה אבל עצרתי בעדי. נשכבתי על המיטה על גבי ואביה ישבה עלי. היא רכבה עלי לאט לאט ואני מעסה את הדגדגן שלה באצבעי ובידי השני מלטף את שדיה היפים. לאט לאט אביה הגבירה את הקצב תוך שהיא נאנחת. הרמתי את האגן שלי תוך שאני דוחף את הזין שלי עמוק בתוך הכוס הרטוב והחם שלה שהתחיל להגיר נוזלים חמים על בטני. לפתע אביה עצרה ודחפה את האגן שלה חזק אל בטני תוך שהזין שלי נכנס הכי עמוק אל תוך גופה. היא רעדה ומלמלה כמה טוב לה. היא גמרה אבל אני עוד לא.

אביה נפלה עלי. חיבקתי אותה לכמה שניות עד שהיא הסדירה את נשימתה. היא לחשה אלי אני רוצה שתגמור גם. אני רוצה שתגמור עלי. הפכתי אותה על גבה על המיטה ונעמדתי על ברכי כשהזן הקשה שלי והרטוב אל מול פניה. היא פתחה את הפה ואני הכנסתי את הזין שלי קדימה עמוק אל תוך גרונה. הייתי מגורה מאד כך שתוך מספר שניות רעדתי תוך שאני גומר לאביה בתוך הפה וכל הזרע נוזל מפיה על המיטה.

נשכבתי על גבי כשאביה שמה את ראשה על בטני. זה היה רק הסבב הראשון מתוך 3 שעות של הנאה.

אשמח לשמוע תגובות באימייל [email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה