שני ועדי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>היי
אני שני ורציתי לשתף בחוויה הכי מסעירה שעברתי.

התחלתי השנה ללמוד באוניברסיטה, ואני גרה בחדר עם עדי.
אני בת 22, רזה וגבוהה, חזה קטן וזקור ותחת שובב.
עדי היא בחורה עגלגלה עם שדיים גדולים ותחת סקסי במיוחד.

בשבת הלכנו עם חבר שלנו עומר לים. נרגילות, בירות ושש בש. אחרי כמה בירות התחלנו להתערב על הניצחונות בשש בש.
התחלנו בלקנות ארטיק, לעמוד על רגל אחת ושטויות כאלה, ולאחר שעומר ניצח אותנו הוא הטיל עלינו משימה נועזת יותר - להחליף בגדי ים אחת עם השנייה.

אפשר לחשוב. הלכנו שתינו למים להחליף בגדי ים. התפשטנו ערומות ונתנו את בגדי הים אחת לשניה. לבשתי את בגד הים של עדי, ועדי לבשה את שלי. עדי ביקשה ממני לקשור לה את החזיה של בגד הים. בגלל שהציצי שלי קטן ושלה ממש ענקי, המשולשים של הביקיני שלי בקושי הצליחו להסתיר לה את הפטמות. היא רצתה שהחזה שלה יעמוד יפה. אמרתי לה להחזיק את הציצי כלפי מעלה, ואני הידקתי ממש חזק את הביקיני לפטמות שלה.

התחלנו לצאת החוצה מהמים. בגלל שהתחתונים של בגד הים של עדי היו גדולים עלי, כל גל קטן העיף את התחתונים שלה ממני, ואחרי פעמיים שכל הכוס והתחת שלי נחשפו, ידעתי להחזיק חזק את בגד הים. התחלנו ללכת על החוף, ופתאום ראיתי שכל העיניים מופנות אלינו, ובגדי הים של כל הגברים התרוממו. בדקתי את בגד הים של עדי עלי, ולמרות שהיה רווח גדול בין הגוף שלי לבגד הים, לא ראו כלום.
הסתכלתי על עדי והבנתי על מה כולם הסתכלו. הביקיני שלי היה מהודק לעדי רק על הפטמות. החזה שלה היה ממש זקוף בזכות הקשירה, וראו את כל השדיים הלבנים והרכים שלה פורצים מכל הצדדים. תדמיינו את זה - שני שדיים ענקיים עומדים בתשעים מעלות לבטן שלה. החלק הלבן והרך מתחתית השדיים בולט החוצה, וניתן לראות מרחוק את ההבדל בין הצבע הלבן של השדיים לצבע החום השזוף של הבטן. בגלל שהביקיני שלי כיסה לה רק את הפטמה, היה אפשר לראות מעל הביקיני בדיוק את קו השיזוף שהיה לה קודם, וכמה שהשדיים שלה פרצו החוצה מהביקיני. שני השדיים היו צמודים אחד לשני, ודחפו אחד את השני כלפי מעלה. השקע שבין השדיים הענקיים שלה התחיל כמעט בגובה הצוואר, וכל צעד שעדי עשתה טלטל את השדיים שלה למעלה ולמטה.
הורדתי מעט את המבט, וראיתי שהחוטיני הוורוד הקטן שלי לא מצליח לכסות כלום אצל עדי. בגלל שהחוטיני היה כל כך קטן על עדי, הוא הגיע לגובה של חצי כוס וחצי תחת, והחוט שלו נכנס לתוך הכוס של עדי ונעלם שם, וכולם ראו לעדי את הכוס. לא רציתי להביך את עדי, ולא אמרתי לה כלום, והגענו למקום בו ישב עומר. הזין שלו עמד עמו טיל, ומרוב זקפה הראש של הזין ממש יצא החוצה מהבגד ים. המשכנו בהתערבויות, והתחלנו להרוויח כל הזמן. כשעדי שיחקה עם עומר היתה פתאום מפסקת את הרגליים שלה, והכוס שלה היה נפתח לרווחה. החוט של החוטיני היה נמתח מאחורה לכל אורך הכוס ופותח אותו עוד יותר, ועומר היה מסתכל לתוך הכוס הוורדרד של עדי ומפסיד.
כשאני שיחקתי עם עומר הייתי מתכופפת טיפה, ובגלל שהבגד ים של עדי היה גדול עלי הציצי שלי קפצו החוצה. מדי פעם הייתי מזיזה את התחת על החול כאילו כדי להתיישר, והבגד ים של עדי היה זז, וכל הכוס שלי היה נחשף מתחת לבגד ים. אחרי שהרווחנו מעומר מלא ארטיקים ובירות, הלכנו הביתה.

חזרנו למעונות, ואחרי שהתקלחנו העלתה עדי הצעה חדשה ושובבה להתערבות - מי שתפסיד תלך בצורה חשופה במקום ציבורי.
שיחקנו פוקר והפסדתי.
עדי רצתה שאלך בצורה חשופה, בלי תחתונים וחזייה, בקניון עזריאלי. עדי התחילה לחטט בארון שלי, ולא מצאה בגד שיהיה מספיק חשוף. למחרת עדי קנתה לי שמלה כחולה, קטנה, קצרצרה, עם מחשוף ענקי. מדדתי את השמלה והיא בקושי הסתירה לי את התחת, והפטמות שלי היו בדיוק על הקו של המחשוף, שבקושי הצליח להסתיר אותן.

למחרת הגיע היום הגדול - יום החשיפה. כל הלילה בקושי הצלחתי להירדם מרוב התרגשות, אוננתי שוב ושוב במחשבה על כמה סקסית אני אהיה, וגמרתי בלי הפסקה. בבוקר לבשתי את התחתונים הכי סקסיות שלי - חוטיני מתחרה לבנה שקופה. כל חזיה שמדדתי בלטה מהמחשוף של השמלה, אז החלטתי לוותר על חזיה. כשהתכופפתי לסגור את המגפיים השדיים שלי קפצו החוצה מהמחשוף, והייתי צריכה להחזיר אותם לשמלה. שיננתי לעצמי - לא להתכופף, בכלל. הרמתי את היד כדי להוריד את התיק שלי, וכל השמלה עלתה למעלה וחשפה את התחתונים שלי עד למעלה. (לשנן: לא להרים ידיים).

נסענו ברכבת לעזריאלי, ישבתי עם רגליים משוכלות ועם התיק עלי, כדי שלא יראו עד כמה אני חשופה. זה לא עזר. הרגשתי ערומה, והרגשתי שכולם מסתכלים עלי. בחיים לא הרגשתי כל כך סקסית, והרגשתי שהכוס שלי נרטב בלי הפסקה. כשקמנו לרדת ראיתי צנחן שישב ברכבת, והחלטתי לעשות לו את היום. עברתי לידו, ובדרך לירידה מהקרון הרמתי את היד והחזקתי במעקה העליון. כיווצתי את הישבנים וענטזתי לכיוון הדלת. השמלה כמובן עלתה למעלה, ומול החייל נגלה התחת שלי במלוא הדרו, כאשר החוט של התחתונים נבלע בין הישבנים המכווצים שלי. כשבאתי לרדת הסתובבתי אל החייל, חייכתי אליו במבט הכי זנותי שלי, וקרצתי לו. החייל התחרפן, הסמיק, התגרה, וכתם רטוב נהיה לו במכנסיים, ובינתיים כבר ירדתי מהרכבת. טוב, אין לי ספק על מי הוא יאונן היום...

כשהגענו לעזריאלי נכנסתי לשירותים, והורדתי את התחתונים בהתאם להתערבות. התחתונים היו רטובים מרוב תשוקה, והייתי חייבת להירגע קצת. דחפתי אצבעות לכוס וראיתי שהוא ממש ממש רטוב כמו שהרגשתי כל הדרך. שפשפתי מהר את הדגדגן וגמרתי תוך שניות.
יצאתי אל עדי והתחלנו להסתובב. אני כמובן רציתי להיחשף כמה שפחות, ועדי רצתה שאיחשף כמה שיותר. הלכתי בצעדים קטנים ואיטיים כדי שהשמלה לא תזוז ולא יראו לי כלום. עדי שמה לב שאני מנסה לתחמן אותה והחלה לאתגר אותי. היא לקחה אותי למדרגות הנעות וכל מי שהיה מאחורי יכל לראות את הישבנים שלי. עלינו במעלית השקופה וכל מי שהיה למטה הרים את הראש וניסה להסתכל מתחת לשמלה שלי (זה לא היה קשה במיוחד....). הסיטואציה היתה מאד מביכה והרגשתי שאני אדומה כולי מבושה, אבל מצד שני זה היה כל כך מגרה. מעולם לא הרגשתי כל כך סקסית ונחשקת, כל כך מבוקשת ומגרה.
עברנו למעלית של המשרדים. לא לחצנו על שום קומה וחיכינו שמישהו יזמין את המעלית. עדי אמרה לי שהיא רוצה שהפטמות שלי יבלטו יותר דרך השמלה, כדי שיראו גם אותן. היא הרימה את השמלה הקצרה, ונתנה לי להחזיק אותה בפה כדי שלא תפריע לה. עדי התחילה לשפשף ולצבוט שוב ושוב את הפטמות שלי, והן הפכו להיות אדומות ורגישות. היא הכניסה את הפטמות שלי לפה שלה, והתחילה למצוץ ולשאוב אותן, והפטמות בלטו עוד ועוד לתוך הפה שלה. תוך כדי שאיבת הפטמות היא ליקקה אותן סביב סביב עם הלשון, וחשבתי שאני מתה מרוב כיף. זה היה כל כך מגרה, ודחפתי ארבע אצבעות לתוך הכוס, ועם היד השנייה התחלתי לשחק בדגדגן. גם עדי התגרתה, ורצתה תוך כדי שאיבת הפטמות לדחוף לי גם אצבעות לכוס. כשהרגישה שהכוס שלי מלא ביד שלי ולא היה לה מקום, דחפה לי שתי אצבעות לתחת. זאת היתה הפעם הראשונה שעשיתי משהו אנאלי, וקפצתי תוך כדי כיווץ של התחת שלי. באותה שנייה גמרתי את הגמירה הכי חזקה והכי ארוכה בחיים שלי.
הרגשתי שכל החושים שלי וכל הדם שלי מתרכזים רק בכוס ובתחת ובדגדגן שלי. התחת שלי התכווץ בתנועות מהירות סביב האצבעות של עדי, הכנסתי והוצאתי שוב ושוב את כל היד שלי לכוס והתחלתי להשפריץ נוזלים מהכוס, וביד השנייה שפשפתי את הדגדגן כל חזק ומהר, שהוא היה לוהט ובולט החוצה, וגמרתי ברצף פעם אחר פעם אחר פעם. הייתי מתה לצרוח מרוב אורגזמה, אבל נשכתי את השמלה שהיתה בתוך הפה שלי. לאחר שרעדתי כשתי דקות באורגזמה עוצמתית ובלתי נגמרת, המעלית החלה לנוע, והבנו שמישהו הזמין אותה. הוצאתי את השמלה מהפה וישרתי אותה על הגוף שלי. הציצי שלי היה כל כך זקור, הפטמות שלי היו כל כך בולטות, שהיה נראה כאילו הן עומדות לקרוע את השמלה. חשבתי שעד שנגיע לקומה הפטמות שלי קצת יירגעו, אבל עדי עשתה עליהן עבודה כל כך יסודית, והן היו כל כך מגורות ורגישות, שרק המגע של השמלה בהן גירה אותי עוד יותר, והן המשיכו לעמוד זקורות.

כשהגענו לקומה נכנסו מספר אנשים למעלית. לא רציתי ליצור איתם קשר עין, ולמרות זאת הרגשתי מגורה, והרגשתי שאני עדיין רועדת בין הרגליים, ועדיין באורגזמה. פתאום שמתי לב שהאצבעות של עדי עדיין מעסות את התחת שלי, שהיה צמוד לקיר של המעלית. מי שנכנס למעלית לא ראה כלום, אבל הריח של החרמנות שלי וההורמונים שהיו באויר כנראה גירו את כולם במעלית, וראיתי שהאנשים מתחילים להתקרב אחד לשני, וכאילו בטעות לחכך את הזין שלהם בבחורות שנכנסו. הבחורות היו כנראה גם מגורות מהריח, ונצמדו לגברים שהיו במעלית. כולם ירדו בקומת הכניסה, ולמרות ההתרגשות והגירוי, הרגשתי כבר מותשת ומיובשת מרוב האורגזמות, והרגשתי כאבים בתחת ובכוס, ורציתי כבר לסיים עם ההתערבות. עדי רצתה עוד דבר אחד אחרון, ואני ועדי עלינו לתצפית.

כשהגענו למעלה אני הסתכלתי מהחלון החוצה, ועדי נעמדה מאחורי. פתאום הרגשתי דגדוג של שערות בתחת שלי. הסתובבתי טיפה וראיתי שגם עדי הורידה את התחתונים שלה, הרימה לי קצת את השמלה, והיא משפשפת את הכוס שלה בתחת שלי. בגלל שהייתי עם הגב לא היה לי איכפת לשתף פעולה עם עדי, כי חשבתי שאם אני לא רואה אז גם לא רואים אותי (או לפחות לא מזהים אותי). הסתכלתי בהשתקפות של החלון, וראיתי קבוצת תיירים יפנים עם מצלמות בידיים שלהם. הסתכלתי בהשתקפות על עדי, וראיתי שהיא מסתכלת על התיירים, ועושה להם טיזינג כאילו היא מזיינת אותי, ולמעשה כל התיירים מצלמים אותי ואותה במופע סקס ספונטני. באותה שנייה החלטתי להתנקם בעדי, ולשחק את המשחק שלה. הסתובבתי וסובבתי את עדי שתהיה עם הגב אלי, הוצאתי את התחתונים שלי מהתיק, משכתי לה את הידיים אחורה וקשרתי אותן עם התחתונים, דחפתי את שתי הידיים שלה לתוך הכוס שלי, ונצמדתי אליה חזק כדי שהיא לא תוכל להזיז את הידיים. את התיק הפתוח שמתי לידינו, שכל התיירים יבינו מה הם צריכים לעשות. משכתי בחוזקה את החולצה והחזיה של עדי כלפי מטה, ושני השדיים הלבנים והענקיים שלה נחשפו מול קבוצת היפנים. החולצה והחזייה של עדי דחפו את השדיים של עדי כלפי מעלה, והשדיים שלה עמדו ובלטו החוצה כמו מחזיית פוש אפ. הורדתי את שתי הידיים שלי לכיוון הכוס שלה, ועם הרגל שלי דחפתי את הרגל שלה והרמתי אותה כלפי מעלה על הכסא הקרוב, כך שעדי עמדה בפיסוק רחב. אחרי שדחפתי לה אצבעות התחלתי לפתוח את שפתי הכוס שלה יותר ויותר, כך שכל הפנים הוורוד של הכוס שלה נגלה לעיני התיירים. בינתיים הידיים של עדי היו בתוך הכוס שלי ועל הדגדגן שלי, והיא המשיכה לאונן לי כל המופע, וגמרתי שוב ושוב. התיירים התחילו להתקרב אחד אחד, זרקו שטרות של מאות דולרים לתיק, והתחילו לצלם בקלוז אפ את הכוס שלי ושל עדי. בכל פעם שתייר התקרב מתחתי החוצה את שפתי הכוס של עדי, והם ראו כל מילימטר בתוך הכוס הוורוד והרטוב שלה. לאחר שמיציתי את המופע, הורדתי את השמלה שלי ושל עדי, שחררתי לעדי את הידיים מהתחתונים, ולקחתי את התיק שלי. מעולם לא הרווחתי כל כך הרבה כסף בכל כך מעט זמן.....

ירדנו במעלית ועדי התלוננה שלא עשיתי לה ביד אלא רק הראיתי את הכוס שלה לתיירים, שהיא חרמנית אש, ושהיא לא גמרה כמו שצריך. הצעתי לה לגמור בבית, אבל היא לא היתה מסוגלת לחכות אפילו רגע אחד, וביקשה שארד לה.
אמרתי לה שמעולם לא עשיתי סקס עם בחורה. עדי אמרה שגם היא לא עשתה, אבל אם גבר יודע ללקק דגדגן, אני בטח אצליח. ההסבר היה מיותר, כי היא תפסה אותי חזק ביד ומשכה אותי בלי שיכולתי להתנגד, וכל הזמן חזרה ואמרה שהיא לא יכולה להתאפק יותר ושהיא חייבת לגמור ועכשיו. נכנסנו לזארה, וניגשנו ישר לחדר ההלבשה. הפשטתי את עדי בתוך שניות. עדי ישבה על הכיסא, והלכה עם הגוף שלה קדימה עד שהכוס והתחת שלה היו באוויר, ורק הגב היה על הכיסא. בגלל שהתא היה קטן היא הרימה את הרגליים שלה למעלה מעל הראש שלי והשעינה אותן על הדלת. היא פיסקה את הרגליים שלה לרווחה והרגשתי כמו גניקולוג שמסתכל לתוך כוס פעור של אישה. רציתי לשאול את עדי אם היא מעדיפה סקס עדין או קשוח, אבל לפני שפתחתי את הפה היא דחפה חזק את הראש שלי לכיוון הכוס שלה. הדגדגן שלה היה כל כך מגורה ובולט, והכוס היה כל כך רטוב ופתוח, שהחלטתי לא להתעלל בה יותר וללכת על חזק ומהר. עם שתי אצבעות לחצתי חזק חזק על החלק התחתון של הדגדגן, עד שהרגשתי את פעימות הלב שלה שמגיעות לדגדגן. פחדתי לנשוך לה את הדגדגן, אז כיווצתי חזק חזק רק את השפתיים על הדגדגן שלה, ושאבתי אותו בעוצמה תוך יצירת ואקום חזק חזק. במקביל דחפתי את כל האגרוף שלי לתוך הכוס שלה, ומרוב שהכוס היה פתוח ורטוב כל היד שלי נכנסה בשנייה אחת עד לעומק הכוס. עדי גמרה באותה שנייה בעוצמה הכי חזקה שהיתה יכולה להיות. היא לקחה נשימה עמוקה, זרקה את הראש שלה אחורה, עצמה את העיניים, ולא יכלה אפילו לצעוק מרוב עונג וכאב. היא רעדה בכל הגוף, והכוס שלה התכווץ סביב האגרוף שלי והרגשתי שהכוס שלה ממש עצר לי את הדם ביד. לאחר כמה רעידות ממש חזקות עדי הוציאה את כל האוויר מהריאות, והתחילה לבכות. היא נישקה אותי ואמרה שמעולם לא נהנתה כל כך, ומעולם לא גמרה בעוצמה כזאת.

אחרי הסקס החזק החלטתי לפנק את עדי קצת. ירדתי עם הלשון שלי לדגדגן שלה, והתחלתי לנשוך אותו נשיכות קטנות ומענגות. ליטפתי אותה בעדינות בכוס, ושהוא היה מוכן לקראתי דחפתי את כל היד, ועם שתי אצבעות ליטפתי לה את נקודת הג'י, ועם היד השנייה דחפתי שלוש אצבעות לתוך החור של התחת שלה. בינתיים עדי אחזה בשדיים הענקיים שלה, והתחילה למעוך אותם בחוזקה, ולצבוט את הפטמות שלה. עדי היתה כל כך מגורה, ולא הייתי צריכה יותר ממספר שניות כדי להביא אותה שוב לאורגזמה. המשכתי לדחוף לעדי ידיים לתחת ולכוס, ולנשוך יותר ויותר חזק את הדגדגן שלה, והיא רעדה במשך מספר דקות באורגזמה ארוכה ובלתי נגמרת. כשלא יכלה יותר הוציאה את הידיים שלי מתחת ומהכוס שלה, וביקשה ממני להפסיק לנשוך לה את הדגדגן. ליקקתי בעדינות את הדגדגן של עדי כדי שיירגע, ואחר כך ליקקתי לה את הכוס כדי לנקות אותו מכל הנוזלים, ואת החור של התחת כדי להרגיע אותו מהזיון החזק שעבר.

התלבשנו שתינו בחדר ההלבשה, וחזרנו לביתנו שמחות מאושרות ובעיקר מגורות ומותשות. לא אשכח את החוויה הזו לעולם, ואני בטוחה שגם אלה שראו אותנו בקניון לא ישכחו....

אשמח לתגובות ולעידוד לסיפורים נוספים למייל [email protected] שני

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה