הצלילה לשניה שלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>מאז גיל 25 אני צולל לבחורה הראשונה שלי ובקיץ האחרון חגגתי 40 ולכבוד הגיל העגול - יצאתי לצלול לבחורה נוספת...
(לרבים מהקוראים העיקר בסוף - בפרק 3, אבל עבורי העיקר היה כבר בפגישה)

פרק 1: ההחלטה

בגיל 16 עשיתי קורס צלילה באילת ואח"כ ירדתי לסיני ועשיתי חיים - גם בצלילות וגם עם התיירות.
אבל רק בגיל 25 הבנתי שהצלילה שעושה לי את זה הכי זו הצלילה לכוס של מי שהיום היא אישתי.
אשתי מבוגרת ממני בשנתיים וחצי וכשהכרנו היא כבר הייתה חיית מין אמיתית - אהבה לנסות כל דבר שקשור לאהבה או סתם לתשמישי מיטה.
בהתחלה עוד לפני הבנתי לאיזה עולם נכנסתי ופשוט נהניתי מלנסות איתה דברים חדשים, רק לאחר מספר חודשים הבנתי שכל דבר שלי היה חדש - היה עבורה חצי משומש. אבל החוויה המשמעותית ביותר באותה תקופה הייתה הירידה הראשונה לבחורה הראשונה.

האמת זה קרה די מהר -הצלילה הראשונה. בוקר אחד, שבועיים אחרי שהכרנו, היא ישבה בסלון על הספה עם קפה וכשקמתי וקרבתי אליה בתחתונים גאה על זיקפת הבוקר שלי המזדקרת ומותחת את הבד לפנים, היא פשוט שלפה את האיבר ודפקה לו מציצה מהסטים כולל ניגוב כל טיפות הזרע עם הלשון. ואז אמרה לי - תורך.

עד אז לא ידעתי שיש מה לעשות עם הלשון בין רגלי האישה אבל כל שנותר לי הוא פשוט לרדת על ברכי והיא כבר דחפה לי את הראש למקום הנכון מזיזה את האגן כנגד לשוני , מתחילה לפלוט מיצי תאווה שהרוו את צימאוני ומילאו את אפי בשיכרון תאווה כך שכשהיא רטטה כבר הייתי מוכן לפעם השנייה.

באותו יום הבנתי שאין שום דבר שמקשיח את האיבר כמו צלילה במיטה בנוזלי אשתי , ושלדפוק אותה אחרי הצלילה מבטיח לי שיאים שאליהם מעולם לא הגעתי גם בהתנסויות אחרות שעשינו לבד או עם אביזרים.

לא אלאה אתכם פה רק אספר בקצרה שכעבור 10 שנים מצאנו את עצמנו עם שלושה ילדים, כשאני ממשיך לרדת לה פעמיים - שלוש בשבוע.
לאחר השיא היא הולכת לישון כשהיא מותירה אותי תפוח ומתוח מתחכך כמו כלב עזוב ברגליה או בישבנה ומשפיך למגבת קטנה כדי שתהיה לה פחות כביסה.
מפעם לפעם עוד ביקרתי אותה בתוך המערה אך העסק כבר הרגיש פחות ופחות בעוד שאני מלקק יותר ויותר. הבנתי שאני אולי אריה במזל שלי בכוכבים אבל לא כשאני מסתכל בראי.

וכך בקיץ האחרון, לכבוד גיל 40 קיבלתי את החלטה.

פרק 2: הפגישה

ירדנו לאילת שלושה חברים לשבוע צלילות ובילויים. מאשתי נפרדתי במועד, אבל לחברי הצטרפתי רק יום מאוחר יותר. בכלל אחרי שקבענו לרדת לאילת "נסוגתי מהתוכנית" - "עקב עבודה" ואח"כ הצטרפתי מחדש - וכך חברי לא התפלאו שהזמנתי מלון אחר (לשנו היה מלא) וברור שהבינו שאני מגיע יום מאוחר יותר.
הסט היה מוכן: חדר משלי ללא מכרים שיכולים להסגיר - אבל איפה אני מוצא בחורה שבשבילה שווה לי המאמץ?

החלטתי לצאת בערב לאחד הפאבים לאורך החוף, פחות רועשים / פחות צעירים ופחות סיכוי לפגוש את החברים שלי שאוהבים את המקומות ההומים בחוף הצפוני. ואכן מצאתי מקום כלבבי מקום די מלא אך לא עמוס, כך שאפשר לשבת בודד על שולחן ולסקור המקום מאחור.
המזל שיחק לי פעמיים כי יכולתי למצוא מקום ריק ליד בחורה שנראית בסוף ה-20 / תחילת ה-30 וישבה לבד.
הייתה מטופחת' גובה ממוצע שמנמנה אך לא מדי. שיער ארוך שיכול לכסות את הפטמות שלה כאשר הוא מופנה לפנים, פנים חלקות אך עם סנטר נוקשה שעשוי קצת להבהיל.

לאחר 20 דק' כשראיתי שאין שום דבר יותר מבטיח ממנה, ולאחר שראיתי שהיא בודקת בפון שלה אתרי צלילה החלטתי לנסות את מזלי: "מחפשת אתר צלילה?" / "האמת אני רק מתחילה את הקורס ומחר יש לנו את הצלילה הראשונה לעומק" / "אני בטוח שתהני - אמנם לא סיני , אבל יש פה מקומות די יפים" / "סיני - אה?, אז יש לך ותק - כמה כוכבים יש לך בצלילה?" / "תלוי את מי שואלים..." / "מה זאתומרת?" / "אם תשאלי בהתאחדות - יגידו לך שני כוכבים, אבל מבחינת גרושתי אני צולל 5 כוכבים" (דממה - אבל היא לא הינה את הפואנטה).
ואז המשיכה "צללתם הרבה ביחד?" / "בד"כ אני צללתי והיא רק שכבה על הגב" (הפעם הבינה: האדימה , לא מצאה אמירה שנונה - אבל גם לא ברחה או כעסה - אז המשכתי: "עכשיו אני מחפש אתרים חדשים" / "בים או במיטה?" (קצת צוחקת קצת לחוצה) / "הכי טוב זה גם וגם - אבל בכל מקרה גם במיטה אחרי רבע שעה, המערה של הבחורה כבר מלאה יותר נוזלים מאשר החור הכחול בדהב" / "אתה די בטוח בעצמך" / "תאמיני לי שכשאני יורד לשם לפעמים אני צריך שנורקל" / (שתיקה) / "והבעיה היא שהשנורקל שלי נמצא הרבה יותר למטה" (אמרתי עם טון ברור של בדיחה") / "אני מקווה בשבילך שהוא לא עקום בקצה כמו השנורקל שיש לנו בציוד צלילה" (סוףכלסוף השתחררה).

וכן אחרי עוד שעה של שיחה חיוכים, קנטורים וכמה רמיזות מיניות נוספות הקשורות לכישורי הצלילה שלי יצאנו יחד מהפאב.

פרק 3: הצלילה

הגענו למלון שלי ("אני מעדיפה אצלך - כך שתמיד אוכל לברוח") ושוב התחיל העסק לצלוע (שנינו רצינו את זה אבל לא רצינו לקפוץ לזה בצורה טכנית מדי), הצעתי לה ללכת להתקלח שתרגיש רעננה (וגם אני העדפתי כוס נקי ככל האפשר), כמובן שהצטרפתי אליה וסיבנתי לה את הגב (יפה אבל קצת רחב) את השדיים שלמרות משקלם היו די זקורים את הישבן עם נגיעות קטנות בחור שמאחור והרבה הרבה השקעה בניקיון של הכוס שלה עם שיער הערווה הדליל אך הארוך משהו (ד"א אני מאוד אוהב שיער מסביב למנוש , אבל קשה לרדת לבחורה כהלכה עם הוא ארוך ונתקע בשיניים). לצערי היא מצידה לא טרחה לסבן שום איבר בגופי ובטח לא את השנורקל שלי שהזדקר לפנים.

כשיצאנו החוצה ניגבתי אותה מראש עד כף רגל וכשירדתי למטה לנגב את רגליה הפה שלי נעצר באזור המשולש והתחיל לנשק את השפתיים שלה.
היא די נהנתה מזה ובמקום להמשיך למיטה התיישבה על הכורסה - אני הנחתי מהר את המגבת מתחתיה והמשכתי לנשק וללקק.
לקח לה זמן להשתחרר אבל אחרי 5 דק' המיצים שלה התערבבו ברוק שלי והריח שלהם היה לא רע בכלל - ישששששש (מהריח הזין שלי נהיה קשה כמו גזר).
כבר לא יכולתי להישאר על הברכיים כשהזין שלי באוויר ללא שום מגע והצעתי לה לעבור למיטה.

היא נגשה למיטה והתכופפה להזיז את השמיכה הצידה - לא התאפקתי וישר דחפתי את האיבר הקשיח בין שתי לחמניות האחוריים (או לחמים במקרה שלה). היא לא אהבה את זה ונתנה לי מבט עם הסנטר - הרגעתי אותה שזה היה רק טיזינג וחזרתי לענג אותה בצלילה עמוקה כשהיא עם הגב שעונה על הכריות. האף חדר קלות אל בין שפתיה המפוסקות באמצעות אצבעותיי והריח המשכר גרם לי להתחכך בשמיכה שהייתה מקופלת תחתיי. לא חלפו יותר משתי דקות עד שריח נוזל זרע חם עלה לאוויר - היא כבר חששה שאיבדתי עניין אבל זוג אצבעות שחדרו לנרתיקה במקביל לטלטול הלשון לצדדים הוכיחו לה שעתה אני כולי שלה ללא שום צרכים אחרים - לפחות לשעה הקרובה.

לשיא הראשון הגיעה כעבור כעשר דקות מליקוק נמרץ, מציצת דגדגן וחדירה רגילה של האצבעות.
את האורגזמה השנייה היא חוותה בעבודת ידיים משולבת כאשר זוג אצבעות תופפו להן בנרתיק - מכות על האזור בו הגיבה ברטט חזק ביותר , בעוד שהיד השנייה מכסה את ערוותה עם שלוש אצבעות רוטטות במפרידות בין שפתיה בתחתונות ומעוררות את הדגדגן.
לחוויה השלישית (כעבור שעה של מקלחת , וחצי בקבוק יין) הצטרפתי גם אני לבסוף (אם כי רק לשלב ההתחלה) עם איברי הזקור טמון בנרתיקה כשהיא רכונה לפנים על גבי כריות, בעוד שאצבעותיי מענגות מלפנים.
לאחר השפיכה שלא לקחה זמן רב לאור הרכות המענגת של ישבנה באגני חזרתי לתנוחת הצוללן להביא אותה לשיא השלישי והאחרון ללילה זה.

שווה להיות בן 40 , וגם שווה להיות עם רישיון צלילה 2 כוכבים.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה