מה שנאלצים לעשות בעבודה

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הקדמה

הסיפור הינו אמיתי לחלוטין וכמובן הפרטים המזוהים הוסרו. כמו כן, בעדה שלנו תמיד עושים סקס מוגן. אבל זה מפריע לשטף של הסיפור ורק בגלל זה לא כתוב בכל פעם שעצרנו לשים קונדום ….

חלק א' – הסאונה

רוח פרצים טלטלה את צמרות העצים וגשם קר ניתך מן השמים. אולם במכונית שקיבלתי לסוף השבוע היה חמים ויבש. הנסיעה מגבול הולנד חזרה לגרמניה לעיירה שם נמצאת הפירמה בה אני מבקר עברה בנעימים ומוזיקה קלאסית בקעה ממערכת השמע. בחרתי בדרך צדדית מבודדת על מנת ליהנות מהנוף הירוק וכמעט לא פגשתי כלי רכב נוספים. הגשם הפסיק ומצאתי את עצמי עוצר בצד הדרך יוצא החוצה לנשום אויר צלול מטייל כמה מאות מטרים בחורש ומקשיב לציוץ הציפורים.

כשחזרתי לרכב גיליתי שאני לא מצליח להתניע. מסובב את המפתח אולם לא קורה כלום. מנסה שוב ושוב אבל המנוע פשוט מת. שלפתי את הטלפון הסלולרי ואז שמתי לב שבעצם אין לי למי להתקשר לעזרה. הרכב איננו שכור ויש לי רק טלפון במשרד של הפירמה ואין שם איש בסוף השבוע. נזכרתי שממש לפני 2-3 קילומטר חלפתי על יד תחנת דלק. לקחתי את הסווטשרט שלי, נעלתי את המכונית והתחלתי לשוב על עקבותיי. כמובן שאחרי 3 דקות הגשם התחיל לרדת. אמנם די חלש אבל בכל זאת מרטיב ומרגיז. התחיל להיות לי קצת קר וביחוד התחלתי להיות קצר רוח. והנה, מולי מגיעה מכונית מיניוואן כסופה, אני מנפנף בידי והמכונית עוצרת לידי, החלון נפתח וגברת נאה שואלת בגרמנית (אני קצת מבין אבל לא יכול לדבר) אם אפשר לעזור לי. אני אומר שאני לא מדבר גרמנית והגבר שלידה שואל אותי אם אני מדבר אנגלית ועונה לי באנגלית מצויינת. הסברתי להם מה קרה והיא אמרה - כנס מאחור אנחנו נעזור לך. הייתי רטוב וקפוא ומאד שמחתי על האפשרות להיכנס למקום יבש וחמים. בינתיים היה לי זמן להסתכל על הזוג: היא בלונדינית כבת 35 נאה מאד לא רזה ולא שמנה ולובשת סוודר דק ללא חזייה. הוא בערך באותו גיל, רזה ומטופח בערך בגובה שלי אולי טיפה יותר.

הגענו לרכב התקוע שלי והיא מתחילה לצחוק. צוחקת צוחקת ולא יכולה להפסיק. ואומרת משהו שלא הבנתי בגרמנית לבעלה.

הוא אומר לי שאבוא איתו לבדוק את האוטו. אנחנו יוצאים בגשם החוצה, הוא פותח את מכסה המנוע ואומר לי להתניע. הרכב מתניע מיד בלי בעיות. מארק אומר לי משהו לא ברור אבל הבנתי שאסע אחריו. אני נוסע אחריהם ואחרי 5 דקות אנחנו מגיעים לבית יפהפה בקצה העיירה. הוא מסמן לי לחנות ואומר לי לכבות את האוטו.

הם מזמינים אותי לביתם.
אני נכנס ופטרה אומרת לי שמאחר והאוטו שלי מקולקל והיום אין מי שיתקן אותו אז אני מוזמן להישאר איתם הערב ומחר ינסו למצוא מישהו שיעזור, אולי בפירמה שאני מבקר אצלה. ושוב היא מחניקה חיוך…
פטרה מובילה אותי לקומה העליונה, מפנה אותי לחדר שינה ואומרת - זהו חדרך, תוריד את הבגדים הרטובים ועד שיתיבשו נמצא משהו לשים עליך, ויצאה מהחדר.

התחלתי לקלף ממני את הבגדים הספוגים ונשארתי במכנסיים כשפטרה נכנסה לחדר לבושה בחלוק רחצה לבן ובידה עוד חלוק אחד. זה בשבילך אמרה והתיישבה על הכיסא שעל יד החלון והמשיכה מסתכלת עלי. לא ידעתי מה לעשות אם להתפשט לגמרי או מה עלי לעשות, מציץ לכוונה ורואה שהחלוק שלה קצת פתוח וכמעט רואים את אחד השדיים שלה. אני מנסה להתעלם ומתחיל להוריד את המכנסיים ונשאר בתחתונים. מביט בה שוב ורואה שהיא יושבת עם רגל מורמת על הכיסא כך שאני מסתכל ישירות על ערוותה הגלויה. אני מסיט את המבט ומסתכל החוצה מהחלון. פטרה שואלת אם אני אוהב את הנוף (do you like the view) אני קצת מסמיק ואומר שכן…

אני תופס אומץ ומסיר את התחתונים הרטובים ואיברי שכבר מתעורר לחיים מתחיל להזדקר קצת כשאני לובש את החלוק.

פטרה לוקחת את כל ערימת הבגדים הרטובים שלי וקוראת לי לבוא איתה. אנחנו יורדים במדרגות לחדר האורחים, פטרה זורקת את כל הבגדים למייבש, ואומרת לי: עכשיו אנחנו הולכים לסאונה.
יורדים למרתף שם אני רואה שיש ג'קוזי ל 4, חדר כושר קטן, וסאונה. פטרה מסירה את החלוק ונשארת עירומה לגמרי, חייבים להתרחץ לפני הסאונה, היא אומרת ופותחת את זרם הטוש. בוא, היא אומרת, תעזור לי להסתבן.
אני מהוסס מאד מוריד את החלוק. הזין שלי כבר זקור כמעט במלוא הגודל אבל פונה קדימה ועדיין לא מזדקף בזווית כלפי מעלה.
שואל אותה: ומה עם בעלך?
היא אומרת, תיכף יגיע, נסע להביא את אחותי לארוחת ערב.

אני נכנס איתה למקלחת ומתחיל לסבן את הגב שלה, ואת הישבן שלה והיא מושיטה יד מסובנת אל הזין שלי. היא מסתובבת אלי ונצמדת אל גופי בחיבוק. הזין שלי צמוד לבטן שלה, השדיים שלה נמעכים עלי והידיים שלי נשלחות מעצמן אל ישבנה.
היא מחבקת אותי, צוחקת ואומרת: היום אתה אורח שלי. אני מטפלת בך.. ויורדת על הברכיים ומכניסה את קצה איברי אל פיה. אני מוציא אנקה קלה, ומלטף את ראשה ביד אחת ומתכופף ללטף את שדיה. היא מוצצת ומוצצת ביד אחת מלטפת לי את הביצים וביד השניה מלטפת לי את פי הטבעת ואני כמעט גומר לה בפה. היא מרגישה את ההתרגשות שלי ומגבירה את הקצב ומכניסה לי לישבן אצבע מסובנת. האורגזמה שלי היתה מיידית. התזתי את המטען שלי בפיה תוך כדי פרכוסים והתכווצויות והיא בלעה הכל.

בוא לסאונה היא אמרה, תפסה את הזין שלי ביד שלה והובילה אותי אחריה.

הסאונה היתה חמה אבל לא יותר מדי, שמנו מגבות על הספסלים, היא התיישבה מולי בפיסוק והבנתי מה מצופה ממני לעשות. התקרבתי אליה, שמתי את ידי על ירכה והתחלי ללטף כלפי מעלה לכוון הכוס שלה. התמקמתי בין רגליה והתחלתי לנשק את פנים ירכיה הולך ומתקרב לערוותה המגולחת. לשוני מתחילה להסתובב סביב שפתותיה התחתונות והיא אוחזת בראשי בשתי ידיה. אני מלקק ומלקק מוצץ ומנשק וכשאני מצליח רגע לנשום ומרים את הראש אני רואה שלידינו נמצאים בעלה כורע עירום בין רגליה של עוד פטרה אחת עירומה גם כן והוא עושה לה מה שאני עושה לפטרה.

תכירו, אחותי התאומה סטפני, גיל - אורח מישראל.. אני מושיט יד ולוחץ את ידה תוך כדי שאני ממשיך לאכול את הכוס של פטרה ומארק אוכל את הכוס של סטפני. אני מנסה להתרכז בפטרה, מוצץ בהשתדלות מיוחדת, מחדיר זוג אצבעות ומעסה מבפנים, מוסיף אגודל על פי הטבעת ופטרה מתחילה להתכווץ עלי. אני רואה אותה מתחילה לגמור ואני מזיין אותה בשתי אצבעות בכוס ובאגודל בישבן ומוצץ ומלקק לה במרץ את הדגדגן. פטרה מתחילה לצעוק בגרמנית וגומרת בקול גדול, סוגרת אל רגליה על ראשי ועל אצבעותיי ומצמידה אותי חזק חזק אל ערוותה.

אני לאט לאט משתחרר, ורואה שמארק עומד לידינו ומזיין במרץ בדוגי את אחותה סטפני העומדת על 4 על הספסל. פטרה מחבקת אותי ומחזיקה לי את הזין שכבר מזמן שוב עומד ואומרת לי : תראה כמה הם יפים ביחד.

מארק מפמפם את סטפני מאחור והיא נותנת לו קונטרות. השדיים שלה מתנדנדים קדימה ואחורה בקצב הזיון והיא כולה מרוכזת במשגל. מארק אומר לי - בוא ומסמן לי להתקרב אל ראשה של סטפני. אני מתיישב על הספסל ליד ראשה, הם עוצרים רגע והיא מתחילה למצוץ לי כשמארק חוזר לזיין אותה מאחור. כל תנועה קדימה שלו - סטפני נעה קדימה ובולעת אותי קצת יותר, כל פעם שהוא נע לאחור, היא קצת מוציאה אותי ובעצם הוא שולט בקצב שהיא מוצצת אותי.

פטרה לא נשארת חייבת ומתייצבת מאחורי בעלה ומתחילה ללקק לו את פי הטבעת. מלקקת ומלקקת ומתחילה להכניס לו אצבע. פתאום שמתי לב שאני עדיין לא זיינתי. אמנם מצצו ומוצצים לי בצורה אלוהית אבל עדיין לא טבלתי את איברי בכוס גרמני. קמתי בעדינות ונעמדתי מאחורי פטרה, ליטפתי את אחוריה ופיסקתי את ישבנה,
היא התכופפה קצת יותר מבליטה את הכוס שלה לאחור, נותנת לי את ברכת הדרך. מיקמתי את הזין שלי מול הכוס שלה והתחלתי ללחוץ קדימה. נכנסתי אליה בקלות ובחלקות עד הסוף.
הביצים שלי מכות בדגדגן שלה ועכשיו אני קובע את קצב הזיון המרובע: כשאני נע קדימה, פיה ואצבעותה של פטרה נלחצים אל ישבנו של מארק אשר נע קדימה לתוך סטפני. כאשר אני נסוג, היא משחררת את הישבן של מארק אשר יוצא קצת מפטרה.
אנחנו ממשיכים כך זמן מה כמו מכונה משומנת. פנימה קדימה פנימה אחורה החוצה אחורה. וכן הלאה.
אני מוסיף יד על הדגדגן של פטרה ואני רואה שהיא מושיטה יד אל הזין של בעלה ועוד קדימה אל הדגדגן של סטפני אחותה. המראה הזה של הזיון המרובע ושפטרה מענגת את אחותה מרגש אותי מאד ואני מתחיל לגמור בכוס של פטרה. היא בתגובה מחדירה עוד אצבע לישבנו של מארק שמתפוצץ בתוך הכוס של סטפני. סטפני מתחילה ליבב ולבכות וגומרת גם כן.
"כולם להתקלח לפני הג'קוזי" קורא מארק, (ברור שהוא אומר את זה לכולם אבל בעצם זה בשבילי כי אצלם זו שגרה…)

המשך יבוא..
להערות הארות פירגונים נאצות והצעות מגונות (בעיקר הצעות מגונות...):
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
  תמי

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה