המזקירה שלי - חלק א

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>למעט שינויים מתבקשים לצורך שמירה על פרטיות, הסיפור הינו אמיתי לחלוטין.
אם אקבל תגובות חיוביות לאימייל שלי ([email protected]) אשמח לפרסם את ההמשכים - ולא רק עם סיגל ;-)

שמי אמיר, אני מנהל בכיר בחברת היי-טק גדולה במרכז הארץ. הצטרפתי לחברה לפני מספר שנים ובאותו זמן דיווחתי לסמנכ״ל בכיר יותר שנקרא לו כאן יואב. זמן קצר לאחר שהצטרפתי לחברה יואב החל לחפש מנהלת אדמיניסטרטיבית למחלקה שלנו וביקש ממני לסייע בראיונות של המועמדות.
ראיינו יחד מספר מועמדות ואז הגיעה אלינו לראיון סיגל. בת 30 לערך, אם לשני ילדים שחיפשה עבודה לאחר חופשת לידה ארוכה. סיגל היתה רזה וחטובה, עור חלק בגוון חום בהיר, חזה בינוני מוצק, פנים יפות, עיניים ירוקות-חומות, שיער חום ארוך ומשקפיים. היא גם היתה מאד אינטליגנטית ומשכילה. נמשכתי אליה מהרגע הראשון.

לאחר שהשלמנו את שלב הראיונות הגענו למסקנה שיש שתי מועמדות מתאימות – סיגל ועוד מועמדת מבוגרת. הצלחתי לשכנע את יואב שסיגל תתאים יותר לאופי המחלקה והוא אכן גייס אותה לעבודה.

לאחר מספר חודשים יואב עבר לתפקיד אחר ואני החלפתי אותו וירשתי את סיגל כמזכירה. עדיין נמשכתי אליה אך לא העזתי ליזום כלום מאחר וחששתי מאד מנושאי הטרדה מינית וכדומה. האמת, גם לא חשבתי שהיא נמשכת אלי מאחר ולא היה שום רמז לכך. חלפו עוד שנתיים והגיע הכנס בקיסריה.

פעם בשנה היינו אוספים את כל אנשי המכירות ולקוחות נבחרים לכנס והפעם זה היה בקיסריה.
כמקובל, בשעות הערב כולם היו יוצאים יחד לארוחה עם הרבה מצב רוח, יין ובירה. השיחות היו מאד משוחררות וכללו רכילויות על רומנים וסיפורים עסיסיים רבים. למחרת חזרתי לתל אביב למשרד וסיגל נשארה בכנס. הסתמסנו בענייני עבודה ואז היא שלחה לי סמס שאמר ״ראיתי אתמול בלילה שנהנית מהסיפורים השובבים״.
חייכתי לעצמי ועניתי לה שגם אני שמתי לב שהיא נהנתה.
כך התחילה תקופת המסרונים שלנו שאט אט הפכו יותר ויותר אישיים אבל עדיין על גבול הלגיטימי.
כלומר, עד שנסענו יחד לנסיעת עבודה.

היינו שלושה לילות בסך הכל באותו מלון מפואר. כבר בלילה הראשון הזמנתי אותה אלי לחדר באיזשהו תירוץ קלוש וישבנו ושוחחנו לנו על נושאים רבים כולל נושאים אישיים.
בלילה השני כבר נפתחנו יותר והתחלנו להחליף סיפורים על חויות מיניות והעדפות מיניות. האווירה היתה מאד לוהטת והיה מתח מיני עצום בינינו אך שנינו עדיין לא העזנו להתקדם.
לאחר שפרשה לחדרה שלחתי לה במסרון נשיקת לילה טוב. בתשובה, ענתה שזה מרגש אותה והיא תשמח לנשיקת לילה טוב אמיתית… הבטחתי לה שזה יקרה מחר.

הגיע הלילה השלישי. היא הגיעה לבושה בגופיה ומכנסיים צמודים, מדיפה ריח נעים ומשכר. שוב התחלנו בשיחות ושוב האווירה החלה להתחמם. הפעם היא ישבה לידי על המיטה. בשלב מסוים אזרתי אומץ והעברתי בעדינות את אצבעי לאורך היד שלה. היא כולה הצטמררה וממש יכולתי לראות כיצד עורה הופך ל״עור ברווז״. היה ברור שהיא מרוגשת מאד. אני כבר התחלתי לחוש התקשות באיברי. בשלב זה סיגל שאלה אם אני מתכוון לממש את הבטחתי לתת לה נשיקת לילה טוב. השבתי בחיוב, חיבקתי אותה והתחלתי לנשק אותה בעדינות על שפתיה. היא החזירה לי נשיקה עדינה וכך זה נמשך עוד רגע או שניים ואז – כאילו הפכה לאדם אחר! ללא אזהרה מוקדמת היא ממש התנפלה עלי, השכיבה אותי על המיטה, התיישבה מעלי והתחילה לנשק אותי בלהט ובתאווה עצומה. אני כמובן נדלקתי לגמרי והחזרתי לה נשיקות לוהטות, יונק את שפתיה היפות לתוך שפתיי הבשרניות וכורך את לשוני בלשונה בעוד ידינו מלטפות זה את גופה של זו בלהט ותאווה.
כך במשך מספר דקות התחבקנו, התלטפנו והתנשקנו בלהט ובתאווה ששנינו עצרנו למעלה משנתיים. הכל התפרץ בלהט עצום. עד שלפתע היא שוב השתנתה ללא כל אזהרה מוקדמת. היא קפאה, הזדקפה ואמרה לי בפשטות ״אני לא מסוגלת לעשות אז זה״.

אתם יכולים לתאר לכם את גודל האכזבה שלי אך באותה שעה גם היה ברור לי שזו רק הפוגה זמנית ושהיא צריכה עוד מעט זמן ״להתבשל״. אמרתי לי שאני מבין לגמרי, אולי כדאי שהיא תחזור כעת לחדרה לפני שיקרו דברים ששנינו נתחרט עליהם מאוחר יותר. היא הסכימה ונפרדנו בחיבוק.

כמובן שמיד לאחר מכן התפשטתי, נשכבתי ערום במיטה ואוננתי בלהט כשאני מדמיין אותה ערומה לידי, מהר מאד גמרתי בעוצמה. בדיעבד היא סיפרה לי שגם היא אוננה באותו זמן במיטתה.

למחרת אותו ערב במלון טסתי חזרה לארץ וסיגל נשארה עוד מספר ימים בחו״ל. מיד לאחר חזרתה לארץ היא יצאה לחופשה כך שלא התראינו קרוב לשבועיים. זמן קצר לאחר שחזרה לעבודה יצאנו יחד לאכול צהריים ושוחחנו על מה שקרה. היא אמרה ששנינו מוסריים מדי מכדי שניתן לזה להתפתח והסכמתי איתה. הארוחה איתה והשהייה במחיצתה נעמה לי מאד. כשחזרנו לרכב החזקנו ידיים ולפתע התנפלנו זה על זו בנשיקה לוהטת ומלאת תאווה ושוב עצרנו בעצמנו. הסיטואציה חזרה על עצמה עוד פעם או פעמיים בימים הבאים. לבסוף, סיגל אמרה שאולי כדאי שנעשה את זה כי אולי זה ישחרר לנו את הלחץ, כמובן שהסכמתי. תאמנו להיפגש בצימר נחמד.

אני טיפלתי בהזמנת הצימר ובסוף הוא לא היה כל כך מפנק כמו שחשבנו. זה לא ממש שינה לנו. אני הגעתי ראשון ונתתי לה הנחיות בטלפון כיצד להגיע לחדר. היא נכנסה לחדר, לא הורידה את משקפי השמש במשך דקות ארוכות והיתה בבירור מאד לחוצה. הייתי מאד עדין ואט אט הצלחתי לדבר איתה, לחבק, ללטף ולהרגיע אותה. בשלב מסוים היה כבר ברור שהיא מתחילה להתחמם ולהתעורר מינית. החיבוקים ,המזמוזים והנשיקות שלנו הפכו ללוהטים יותר ויותר.

נשכבנו על המיטה, עדיין לבושים והמשכנו להתנשק בלהט. היא מאד אהבה את השפתיים העבות שלי ואת הנשיקות איתי. התנשקנו בתאווה ובלהט, מגלגלים לשון על לשון, מוצצים ויונקים זה את שפתי זו כשידינו נוגעות, מלטפות ומגלות את קימורי גופנו. אט אט פתחתי את חולצתה, כפתור לאחר כפתור וחשפתי את קימורי שדייה המוצקים ועליהם מספר נמשים שובבים. היתה לה חזייה שחורה יפה. החזה שלה לא היה קטן אך גם לא גדול. בדיוק בגודל שאני אוהב ושמגרה אותי. שיחררתי אותה מחולצתה והמשכתי ללטף ולנשק את צווארה, את קימורי שדייה ואת בטנה היפה והשטוחה. איברי כבר היה זקור והיא עיסתה אותו בעדינות מבעד למכנסי. שיחררתי גם את החזייה שלה ושדייה המושלמים התגלו במלוא תפארתם. הייתי כבר מאד מרוגש והתחלתי ללטף אותם יותר במרץ, ללקק את פיטמותיה הזקורות ולהעביר את פני בחריץ שבין שדייה.

בשלב הזה היא נטלה יוזמה, השכיבה אותי על גבי והתיישבה עלי כשהיא עם חזה חשוף ומכנסי ג׳ינס – מראה מגרה בטרוף שאינני מסוגל לשכוח גם היום, שנים לאחר אותו יום. היא התחילה להפשיט אותי, הורידה את חולצתי וחשפה את החזה השעיר והגברי שלי. ידיה ליטפו אותי והמשיכו למכנסי, משחררת את כפתור המכנסיים, פותחת את הרוכסן ואז מושכת אותם – חושפת את תחתוניי האדומים והמלאים מאיברי הזקור. לא עבר זמן רב וגם התחתונים הורדו ובלי לבזבז זמן היא כבר מצצה לי במיומנות נפלאה, מעבירה את לשונה מסביב לראש האיבר שלי שהיה מלא, מבריק ולוהט, יורדת לכל אורכו עם לשונה החמה והרטובה ולא שוכחת ללקק ולמצוץ את אשכיי המגולחים.
התחושה באיברי כאשר סוף סוף הכניסה אותו לפיה החם לא תתואר במילים.

כך המשיכה מספר דקות עד שהתחלתי לחשוש מגמירה בטרם עת וגם הייתי חייב לטעום אותה.
הזדקפתי, הפכתי אותה על גבה והפשטתי אותה ממכנסיה ואז מתחתוניה. הפות המדהים שלה התגלה לפני בכל הדרו. להפתעתי היא לא היתה מגולחת לגמרי. היא הבחינה בהפתעתי והתנצלה.
אמרתי לזה שזה ממש לא חשוב ומיד צללתי להעניק לה פינוק מיוחד. ליקקתי את דגדגנה התפוח, נשקתי לשפתי איברה, ליקקתי אותן לכל אורכן ואז החדרתי את לשוני בעדינות. חזרתי לטפל בדגדגן, נישקתי וליקקתי אותו יותר ויותר מהר. מצצתי אותו ואת השפתיים הקטנות שסביבו ושאבתי אותן לתוך פי. היה לה טעם נפלא שמעולם לפני כן, וגם אחרי כן, לא טעמתי. לא יכולתי להפסיק למצוץ, ללקק ולינוק את איברה החם, הלוהט והרטוב.

ואז…. גם היא יכלה יותר. בקול סקסי לחשה אלי ״בוא תיכנס אלי״. פניתי במהירות להלביש את איברי בקונדום. היא קצת התישבה עם הגב לקיר ופתחה את רגליה. חדרתי אליה בהחלטיות והתחלתי לפמפם במרץ, בעוצמה ובתאווה. המראה שלה מתענגת תחתיי, כאשר שדייה מתנדנדים עם כל חדירה הטריף אותי לחלוטין. למזלי היא היתה כל כך מגורה שאפילו גמרה לפני. גמרה בעוצמה ובקולניות ולהפתעתי הרגשתי שהיא משפריצה על איברי שבתוכה, השפרצה חזקה וברורה.
מעולם לפני כן לא הייתי עם מישהי שמשפריצה וכמובן שהתגרתי אפילו יותר – אם בכלל זה אפשרי. על מנת להאריך את הנאתי עוד מעט הוריתי לה לעבור לתנוחת דוגי והיא נענתה בשמחה.
מספר חדירות נוספות וכבר לא יכולתי להחזיק מעמד יותר. התפוצצתי בעוצמה והשפרצתי את זרעי לתוך איברה הלוהט, הרטוב והמסופק.

נשכבנו להירגע על המיטה, מחובקים ומסופקים. התנשקנו נשיקות קלות והתלטפנו – נרגעים אט אט. ואז היא שאלה אותי
״למה דווקא אני?״
לא ידעתי מה לענות ופשוט עניתי בכל הכנות ״כי יש בך כל מה שאני אוהב, את חכמה. יפה וסקסית״.
היא חייכה וחיבקה אותי.

ידעתי שחיי מעתה יהיו מאד שונים.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה