חוויות מהחיים

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני אורי, סטודנט בן 25. החלטתי לעלות לכתב חלק מהחוויות שעברתי, רובם יהיו על האקסית המיתולוגית איתה העברתי חלק משמעותי, השאר יהיו על רגעים מהחיים שלי עכשיו. מכוון שאני כן מנסה לעשות את זה בסדר כרונולוגי יקח עוד זמן עד שנגיע לימינו. מקווה שתהינו לשמוע על החוויות כמו שאני נהניתי לחוות אותם. תמיד אשמח לתגובות והצעות מעניינות.

את רותם פגשתי שהייתי בכיתה יב' והיא הייתה בכיתה יא'. רותם הייתה מושלמת, בלונדינית עם עיניים ירוקות, נמוכה ורזה. הרומן בנינו החל בידידות ואהבה שנרקמה לאט לאט. מנשיקות מבוישת ועד אשר ידעתי שהיא שלי.

רותם שלא כמוני הייתה תמימה ולא מנוסה בכלום, אני הייתי הנשיקה הראשונה שלה ולכן לקחתי את הזמן לבסס את הקשר בטרם נשכב, כשהיינו מתמזמזים רותם לעיתים הייתה מבקשת שאני אכנס לתוכה, אך אני אמרתי לה שלא אעשה זאת כי היא חשובה לי מידי ואני לא רוצה שהפעם הראשונה שלה תיהיה לפני שהקשר יהיה טוטאלי.

כאשר חגננו שלושה חודשים ומאות גמירות מאוראלי ומשחקי ידיים החלטתי שהשעה הגיעה.
רכנתי מעל רותם ושאלתי אותה אם היא בטוחה, מיד היא ענתה שכן תוך כדי מלמול ובעודה דוחקת את אגנה לעברי, חדרתי באטיות כדי שהיא תתרגל לאיברי הזקור.
גופה העדין של רותם שהיה לבן, טהור, חזה גדול ועומד, פיטמות ורודות וזקורות, טוסיק מושלם וכוס צר ושעיר אך מסודר והכי חשוב הוא נכנע לרצונותיי.

במהרה החלנו להזדיין כמו שפנים, בכל הזדמנות שנקרתה לנו, מנסים תנוחות חדשות ומשתעשעים במקומות ציבורים...
רותם אהבה סקס אגרסיבי וכוחני, אהבה שלקחתי פיקוד. למרות הסקס המדהים והידיעה שרותם מסופקת וגומרת בכל פעם, התקשנו להתמודד עם העבודה שהיא אינה גומרת מחדירה ולי הדבר היה מורגש במיוחד לאחר שכבר שכבתי עם בנות שגמרו מחדירה ומהמחשבה שסקס טוב חייב גמירה משותפת כמו בסרטים.

בתקופת הצבא שירתתי בקרבי והיינו מתראים אחת לשבועיים- שלוש, אך בכל פעם שנפגשנו האנחות שלה היו נשמעות למרחקים. המשכנו לשכלל את הסקס ולשפר אותו אך עדין ללא הצלחה בגמירה דרך חדירה.

בזמן שרותי בצבא התחלתי להיחשף לפורנו, חנויות מין ברשת ועוד... במיוחד אהבתי סרטונים של נשים שמאוננות עם ויברטורים ראליסטים ומסיבים שגורמים להם לגמירות מטורפות.
בטוח שעליתי על פיתרון החלטתי להזמין ויברטור יחסית קטן בגודל 16 ס"מ בזמן שהזין שלי הוא 18.
כשחזרתי הביתה המשלוח הגיע בקופסא סגורה היטב שרק ממתינה להיפתח. רותם ואני נפגשנו עוד בצהרי אותו היום אצלה בבית, עלינו לחדר וסיפרתי שיש לי הפתעה להעניק לה אך היא קשורה לסקס, רותם הסקרנית החלה כבר להיות רטובה, היא נגשה אלי והחלה מנשקת את גופי ופורמת את בגדי. אחזתי בה וסובבתי, מנשק את גופה אזור אחר אזור תוך כדי הפשטה. עד שלבסוף היא נעמדה מולי ערומה, שיערה הבלונדיני גולש אל עבר ישבנה הלבן והעסיסי, אחזתי בה וקשרתי כיסוי לעינייה. מניח אותה אותה על המיטה ומעלה את ידייה תוך כדי נשיקה חושנית רק בכדי שאוכל לאזוק אותם.
רותם שכבה ללא יכולת תנועה מלבד התפתלות וחיכוך הירכיים ודבר שגרם לה ליותר חרמנות ורטיבות. כך החדר החל להתמלא בניחוחות המופלאים של הרטיבות שלה. התחלתי לנשק את צווארה, יורד לשדייה- נוגע לא נוגע עם שפתיי וידיי שמטיילות בין קימוריה. לשוני יורדת למטה אל מעבר לפיטמות. מנשק את טבורה וממשיך בנשיקות עדינות אל עבר הירכיים הפנימיות. מרגיש את החום שנובע מהכוס הלח והמתוק שלה. לשוני עוברת מרפרפת בזמן שידיי עדין מטיילות על שדייה, אוחזות, צובטות ומלטפות.
מרגיש את החום שנובע מהכוס הלח והמתוק שלה. לשוני עוברת מרפרפת בזמן שידיי עדין מטילות על שדייה, אוחזות, צובטות ומלטפות.
אגנה נע כאילו מנסה לתפוס את לשוני שממשיכה לגרות את הדגדגן רק מסביב וללא לחץ ישיר. כל זה נמשך מספר דק' או ליתר דיוק עד שהיא לוחצת את ראשי ישירות לכוס המתוק שלה. בשניה אחת מעדינות חושנית לשוני מתחילה לרקוד בקצב מסחרר, לוחצת, יונקת וחודרת אל מעמקיה עד שאני מרגיש את שריריה מתכווצים ורואה את רגליה מתקפלות ואני מיד מפסיק. רותם זועקת ומקללת מתוך יאוש על הגמירה שנמנעה ממנה.

ללא הכנה אני שולף את הויברטור שהוחבא בתיק. אני שואל את רותם האם היא מוכנה להפתעה שלה "כן, כן!!!! אני מוכנה"
התחלתי להחדיר אותו באטיות, רואה את הבעת פניה שמשתנה להפתעה כאשר היא מבינה שלא אני זה שכרגע נמצא בתוכה. בשביל למנוע ממנה להתחרט או לסגת אני מפעיל את מצבי הרטט בויברטור ולאט לאט מחזק אותו ומקרב את הארנב לכיוון הדגדגן בעוצמה גוברת...

רותם מתחילה להתנשף, היא כבר איננה לוחשת לי או גונחת חלושות אלא בפראות, "תטחן אותי", "תזין אותי", "אני חייבת לגמור, אורי- אני כל כך קרובה", "אל תפסיק!!!" מכוון שרציתי לעזור לה לגמור וידעתי שיש לה בעיה עם חדירה שלפתי את הויברטור והצמדתי את החלק של אוזני השפן לדגדגן שלה בחוזקה בזמן שהיד השמאלית לשה בכח את השד השמאלי שלה....

"אורי אני... אני... גומרת!!!" היא זעקה והחלה לרטוט תחת ידי, רגליה נסגרות ומחזקות את הלחץ שהויברטור הפעיל על דגדגנה, כפות רגליה נמתחות לפוינט ופלקס בזמן שמפיה היא רק מצליחה להוציא קולות של הנאה ולא מילים ממשיות.

לאחר דקה של הסדרת הנשימה הסרתי ממנה את האזיקים וכיסוי העיניים.
רותם הביטה אלי בחיוך כאשר שאלתי אותה "איך היה?", היא אמרה "תודה נסיך, היה לי מושלם... אפילו כמעט גמרתי מהחדירה לבד, הנה תראה כמה הרטבתי את המיטה". הסדינים מתחתיה באמת היו ספוגים בנוזלים.

רותם חייכה אלי, "נסיך אני רואה שאתה חרמן יותר מתמיד" אמרה בזמן שאחזה בזין הזקור שלי.
"זה חירמן אותך? לראות אותי גומרת וצורחת מהויברטור".
"כן, מאוד" אמרתי תוך כדי שידה נעה למעלה ומטה על איברי המתוח.
"בוא תיכנס אלי, תזיין אותי" לא הייתי צריך שהיא שתחזור על ההזמנה וחדרתי פנימה, מוציא ממנה גניחות בכל שלב שבו העמקתי את החדירה.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה