שכנתי הדתיה לייט - חלק 4

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>היא עמדה עירומה עם גבה אליי רגליה הארוכות וגבה היו מושלמים ומעט מכופפת ובדקה את המים באתי מאחורי חיבקתי אותה היא הזדקפה התמתחה ונצמדה עם אחוריה אליי.
משכתי אותה והתחלתי לנשק אותה בעורפה וגבה תוך מישוש ולחיצה על שדייה...
נישקתי אותה בצווארה עליתי לאוזן נישקתי לה אותה... בזמן שידיי חיבקו את מותנייה בלפיתה צמוד וחזק אליי הזין עמד היה בין רגליה בחריץ הנקי והמבעבע..... עשיתי תנועות שיגול קדימה ואחורה הזין הלך קדימה אחורה לאורכו של החריץ היא התפתלה ראשה התנועה ימינה ושמאלה עיניה היו עצומות שפתייה ליקקו את לשונה בתאווה ... הזין שלי נגע ונע בחריץ.. היא ניסתה לכוון את הכוס שלה שהיה פתוח\פעור .. היא היתה לחה ורטובה .. ראש הזין שלי התחכך תוך תנועה שתי וערב בדגדגן שלה התחכך איתו.. , הרגשתי אותו נפוח ונוטף ..
פתאום היא שלחה יד וביד פשוקה הצמידה אותה חזק לחריץ הכוס הבוער... הרגשתי את הבעירה לפי הנזילה שלה והגניחות.. שפשפתי אותו לאורך חריץ הכוס., היא הצמידה עצמה אליי זה היה מגרה.., התנתקתי ממנה וידי אחזו במותנייה חזק בכוח ממש,. הרחקתי את הזין ושבתי לאחור ,... ירדתי עם פני לכיוון התחת שלה,.. ובידיי תפסתי את ישבניה והרחקתי אותן,.. ובכוח הפרדתי אותן,... פניי היו צמודים לעכוזה היפה והסקסי... היא הריחה טוב התקלחה ריח רענן,.. היא הטריפה אותי,.. לשוני ליקקה לה את התחת ואת החור שהיה נקי וגמיש לשוני חפרה בחור התחת שלה היא נטרפה ראשה היה מוטה הצידה ונוחת כלפי מטה,... הורדתי את ידיי תוך ליקוק ונשיכות, בפלחי עכוזה והרחבתי עם ה"אמות" של ידיי חזק לצדדים והעברתי את פי ולשוני לשפתיים של הכוס הבוער,... תוך ליקוק ראיתי את שפתי ערוותה נפוחים מגולחים מגרים כמו פלחי "מלון". הכוס שלה היה אדום וחלק מבריק ,.. ראיתי את הכוס שלה נפתח ונסגר לסירוגין. ניקיתי כמו מנהרה עמוקה לדעתי כל זין שנברא בפרופורציית הכוס היה מאכיל אותו הכי יפה. מה שראיתי יצא לה מהכוס נוזל כמו חלב "אם" והריח זרע של גבר ליקקתי לה עמוק היא התפתלה כמה שליקקתי וניקיתי יצא לה עוד ועוד היא הייתה טעימה מאוד מאוד ,... הרעב לכוס שלה לא ידע שובע ..
החלתי לחדור אלייה ,... נעמדתי על מנת לחדור אך לה היו מחשבות אחרות...., ברגע שקמתי היא פשוט הסתובבה נעמדה מולי ,.. ראיתי שהיא מיוחמת ואז התקרבה אליי ונצמדה תוך חיכוך ערוותה מול שלי עם רגליים מפושקות ,. והתחילה לנשק אותי בתאווה רטוב ומיצמוצים זה שיגע אותי,..
פתאום הפסיקה הסתכלה לאחור לקחה סבון וספוג מקלחת והתחילה לשטוף לי את הזיין זה גרם לי ללחץ .. גירוי שלא חוויתי עם כל אחת,..
אחרי שסיימה לנקות פשוט במקלחת חופשי על הריצפה לקחה את ה"מזלף" מקלחת ושטפה אותו,.. ומיד התכופפה פתחה פה והתחילה למצוץ,,.. היא עשתה מציצה שבאמת לא זכרתי.. היא השקיעה ליקקה אותו לאורכו הכניסה את האשכים לפה וינקה,.. מצצה כאילו היה "גלידה" זה נמשך כ-עשר רגעים של "קסם" התחלתי להיאנח ,... פתאום הפסיקה התרוממה וסוגה לכיוון ה"ג'קוזי" הרימה רגל ואחרי זה רגל שניה,.. וזה תוך שידיה אוחזות בידיי ומושכת אותי איתה,..
היינו עם רגלינו במים ואז חזרה שוב על ברכיה בג'קוזי וחזרה למצוץ רק שהפעם היא אכלה אותו נשכה ובלעה ,.. ושוב שיחררה את הזי והתיישבה נשכבה על דפנות הג'קוזי עם גבה וסימנה לי לבוא עם ידיה,.. תוך פיסוק רגליי ,.. לא ראיתי את הכוס שלה עקב הקצף והמים ,.. ירדתי כשבטני נצמדת לשלה פניי מול פנייה ,.. הזיין נצמד לחור שלה ותוך נשיקה צרפתית רטובה חדרתי אליה,..
היא גנחה והתחלנו להתפתל ההרגשה הייתה נהדרת ואז בתוך שניות מהחדירה היא התמתחה וגמרה בצעקות חנוקות טוב.... ואוו איזה כייך ,.. גמרתי צעקה ,.
אני המשכתי לדוש לחפור לשגל בה ובתוכה,.. שלושה רגעים ושוב התפוצצה צרחה ממש הזין היה נוקשה כאב לי מעט,.. ברגע שנרגעה תוך שאני ממשיך לחפור לשגל אותה היא נרגעה ואני יצאתי ממנה קמתי ונעמדתי על רגליי,.. הושטתי יד לכיוונה היא לא הגיבה עיניה היו מצועפות חוותה "סופר אורגזמה" היא הטריפה אותי ולא חשבתי כלום תפסתי לה בראש בעדינות והרמתי אותה,.. היא נענתה עמדה על רגליה שכשלו רעדו,.. ברגע שנעמה הסתכלה עליי ובעיניים מצועפות אמרה לי ,.. "בחיים לא הרגשתי וחשבתי שארגיש כך" ,..
העמדתי אותה לכיוון הקיר ופתחתי לה את רגליה פישקתי לה אותם היא נענתה ופישקה תוך כיפול קל עם פנייה לקיר,.. וחדרתי אליה היא התמוטטה קדימה צרחה היה לה טוב ואני חזק חזק!! חודר אליה והתחלתי להרגיש דיגדוגים באצבעות וכפות הרגליים כל גופי הי עם זרמים ודגדוגים עמדתי להתפרק,.. לחשתי לה באוזן תוך ליקוק ונשיכת תנוך האוזן עוד לגמור,.. עוד קצת עוד מעט חכה,.. השיבה לי וואי מה יש לה היא לא מתחשבת?
התאפקתי האטתי את הקצב הזרע עמד בצינור ורצה לאת,.. משכתי כך כמה דקות תוך אחיזתה במותניים חזק(זה עוזר לאישה לגמור) וחפרתי בתוכה ופתאום הרגשתי את הכוס מתרחב ונשבע לכם שאילו הייתי לוקח בקבוק היה נכנס חופשי והיה נשאר מקום ופתאום התכווץ חזק לחץ על הזיין ושוב נפתח והשפריץ,... כןןן אני גומרתתת צעקה,..הרגשתי את החמימות שלה היא "נדמה" קפאה ורק בלחש אמרה לי תגמור תגמור.... הוצאתי את עצמי ממנה והנחתי את הזיין מעל התחת שלה נעמדתי מול החור שהיה מעט פעור מהפעם הקודמת ודחפתי אותו פנימה במכה אחת והוא ניכנס היא גנחה אך לא צעקה ולא התלוננה,... התחלתי לחפור בערך חצי דקה וחפרתי גם חזק ולכל עומקו היא יללה אהבה מאוד אני הייתי חייב לגמור כאב לי הזיין מאוד מאוד ,..
כשהרגשתי שהנה זה בא נכנסתי לה עמוק ובתוך העומק יריתי לתוכה זרע חם ורותח במטחים בלתי נגמרים ,.. הרגשתי עונג גדול וכשסיימתי להתרוקן בתוכה קפאתי בתוכה מנסה למשוך את הרגע,..
היא נעמדה ממני רק הצמידה את גבה אליי ידיה אחזו לאחור בישבניי ואת ראשה הניחה בין כתפיי לצווארי והתנועעה כמו רקדנית על עמוד נישקתי לה היא החזירה לי בנשיקה ,..

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה