אני והזר מזיינים את אישתי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אני חי עם אישתי שירה כבר למעלה מ 12 שנה.
אנו בשנות הארבעים ויש לנו שני בנים, בני 8 ו 10.
אני עובד בעבודה שמצריכה נסיעות מרובות לחו"ל, לרוב זה יותר משבוע. כך שלרוב תחזוקת הבית וטיפול בילדים נופל לצערי הרב על שירה. אבל כשאני נמצא בבית אני משתדל לעשות הכל... נקיונות, בישולים, כביסה, וממה שאני הכי נהנה זה הזמן עם הילדים.
שירה היא בתחילת שנות הארבעים, רזה, נמוכה, עם שיער חום חלק עד אמצע הגב, ונראית הרבה יותר צעירה מגילה. היא אשה מאוד נאה ולא רק לדעתי.
תמיד כשאנו מוזמנים לחברים, או הולכים לבריכה, אני שם לב למבטים של הגברים שמסביב על שירה. גם בצורה שהם מדברים איתה, היא שונה משאר הנשים. תמיד כשזה קורה אני מצד אחד ממש מקנה אבל מצד שני אני די גאה במה שיש לי 😉. בעיקר אני מרגיש את את הקינאה של הגברים האחרים בי!... אומנם אף אחד מהחברים שלנו לא ניגש אלי ואמר לי, כמה שאישתי סקסית, או איך הוא מפנטז עליה. אבל אני מרגיש את זה במבטים החטופים לעברה. במיוחד אם היא לבושה סקסי. חצאית מיני צמודה שמבליטה תחת עגלגל ומתוק, חולצה מכופתרת צמודה שמבליטה חזה בינוני והבטן השטוחה, למרות שיש מאחריה כבר שני לידות, ונעלי עקב שנותנים פוש רציני לכל הצורה שלה.
שירה יודעת שהיא נאה, אבל היא לא מיחסת לזה חשיבות מיותרת. אומנם כאישה נאה המון דלתות נפתחות מאליהן, לרוב דלתות שגברים מחזיקים בהן... אם אתם מבינים את כוונתי.

בתחילת מערכת היחסים שלנו הייתי מזיין את שירה בכל הזדמנות אפשרית. הייתי ממש נהנה לראות את גופה החטוב, ובכל הזדמנות שהייתה הייתי קופץ על המתנה הזאת. עם הגוף הקטן הזה ... זה פשוט מתחבק טוב 😉.
מאוד אהבתי שהיא מתלבשת בבגדים סקסים, ואז נותנת לי להפשיט אותה לאט לאט, ולהנות מין המראה והמגע של הגוף שלה. לאחר מכן אני מרים אותה ומניח אותה על גבה במיטה שלנו, אני נעמד על ארבע כך שהזיין שלי מול הפרצוף שלה והראש שלי בין הרגליים שלה כך שאני יכול להשתעשע עם הכוס של שירה. ללטף וללקק לה הדגדגן, והיא מצידה משחקת לי בביצים ומוצצת לי את הזין. לאחר מיכן אני מסובב אותה על הבטן וחודר אליה מאחור. מכניס ומוציא את הזיין שלי מהכוס המתוק שלה, בו זמנית אני שולח את ידי בין המיטה והבטן שלה זה נותן לי את הגישה ללטף לה את הדגדגן בזמן שאני מחדיר לה את הזיין לכוס. עם היד השניה אני יכול להרגיש את הישבנים שלה ואפילו להחדיר לה אצבע לפי הטבעת, כך עד שהיא מגיעה לאורגזמה, ואז בעצומה של האורגזמה כשאני מרגיש איך הנרתיק ופי הטבעת שלה מתכווצים ומתרחבים, אני מגביר את הקצב הפימפום עד שאני משפריץ לה את הזרע שלי ישר לתוך הכוס.

אבל עם השנים אני די התרגלתי לגוף של שירה. כשההינו צעירים מספיק היה לראות את שירה בתחתון וחזיה וכבר זיין שלי היה מוכן לפעולה, שלא לדבר על זה שאני רואה אותה עירומה!.
ככל שעברו השנים נולדו לנו ילדים, כך שהמשיכה המינית ביננו הלכה והידרדרה (יש על זה בדיחה נהדרת ... אני אסיף אותה בסוף). אנחנו חיפשנו כל מיני דרכים לשפר את המיניות שלנו. אני מצידי תמיד צפיתי בסרטי פורנו, וכמו שאנו מחפשים כל פעם סרטים חדשים כך גם בחיי הזוגיות שלנו אנו מחפשים ריגושים חדשים. אז בהתחלה התקנתי מראה על התקרה מעל המיטה שלנו. בהתחלה זה היה מדהים אבל גם לזה התרגלנו. ניסינו בגדים יותר סקסים, צעצועי מין, חופשות במקומות רומנטיים ועוד כהנה וכהנה, אפילו צילמנו את עצמינו בוידאו. כל הדברים עזרו בהתחלה אבל לאחר זמן מה הכל חזר לקדמותו.
עד ליפני שנה בערך יצא לשירה ולי יצא לדבר על פנטזיות מיניות, ועל אם הם השתנו עם השנים? שירה אמרה לי שהפנטזיות שלה משתנות אפילו בתקופה של חודש אחד. לפעמים היא מדמיינת את עצמה איתי מחובקת ונאהבת ולפעמים היא מפנטזת על גבר צעיר, באמצע שנות העשרים שהוא פשוט מזיין אתה בלי משחק מקדים ובלי כל הדברים שמסביב. לפעמים היא פשוט מפנטזת שהיא מוצצת לאדם זר לחלוטין עד שהוא גומר ואחר כך היא באה אלי כדי להגיע לאורגזמה.
אני סיפרתי לה כמובן על הפנטזיות שלי. כך שאני מזיין בחורה צעירה, לפעמים אפילו שניים בו זמנית. כך שאחת אני מזיין מאחור, והשנייה מלטפת אותי ומדי פעם שאני מוצאי את הזין שלי מהכוס של הראשונה, השנייה מוצצת לי קצת.. כמובן אחרי השיחה הזאת אנחנו הזדיינו.
בזמן הזיון אני פינטזתי על איך שבחור צעיר מזיין את שירה שלי וכך הגעתי לאורגזמה שלי.
לאחר המקלחת שאלתי את שירה, על מה היא חשבה לפני שהיא קיבלה את האורגזמה שלה?
שירה אמרה לי שהיא חשבה על איך שאני מזדיין עם אישה אחרת והיא צופה בנו.
זה ממש מדהים אני חשבתי איך את עושה את אותו הדבר עם גבר זר.
מצחיק, אנחנו מחליפים פנטזיות. אמרתי. כך הרעיון הגיע אלי..

מאז בכל פעם שהיינו שוכבים הייתי מדמיין את שירה עם גברים אחרים וכך הייתי גומר.
בחופשה האחרונה שלנו, השארנו את הילדים אצל ההורים שלי, ונסענו לשבועה לאיטליה.
כשהגענו לוונציה, התמקמנו במלון נחמד ומיד יצאנו לשוטט בעיר. עיר מדהימה ביופיה.
בערב כשחזרנו למלון, בקבלה מסרו לנו שהיום תהיה מסיבה במלון והאורחים כמובן מוזמנים.
עלינו לחדר התקלחנו והדלקנו טלוויזיה, ואז שאלתי את שירה אם בא לה לרדת למסיבה? היא אמרה שהיא קצת עיפה. אני ניסיתי לשכנע אותה בכך שאמרתי לה, לישון ולראות טלוויזיה את יכול גם בבית, ואפילו לבד.
בואי נזמין קפה לחדר, נתרענן ונרד למסיבה לזמן קצר, רק כדי לראות איך זה. היא הסכימה, וחצי שעה לאחר מכן נכנסנו לאולם, מצאנו שולחן פנוי והתיישבנו.
אני מיד ניגשתי להביא לנו משקאות ומשהו לנשנש. זה לקח לי קצת זמן. כשחזרתי לשולחן כשבידיים שלי המשקאות צ'יפס ואיזה רוטב שלא בדיוק הבנתי מה הוא. ראיתי שבחור צעיר יושב במקום שלי ומדבר עם שירה. הבחור היה נאה בנוי טוב. כשהגעתי לשולחן מיד שירה קמה והציגה אותי כבעלה.
הבחור האיטלקי היה קצת נבוך והציג את עצמו כ מרקו. הוא דיבר אנגלית שוטפות, אבל היה ממש נבוך מהמצב למרות שאני ממש ניסיתי להיות כמה שיותר חברותי. לבסוף הוא התנצל וקם ונעלם לתוך רחבת הריקודים.
כשאלתי את שירה מה בדיוק קרה כאן? היא סיפרה לי שהוא ניסה לתחיל איתה!. הוא גם אורח כאן במלון, והוא נתן לה את מספר החדר ואת מספר הטלפון שלו, אם היא מעוניינת לבלות שלא תהסס.
אני אמרתי לה בחיוך, נו עכשיו אנחנו בחו"ל אף אחד לא מכיר אותנו כאן, והסיכוי שנפגוש את מרקו מתי שהוא בעתיד הם קלושים ביותר. אז אולי שהיא תנסה להגשים את הפנטזיה שלה?
שירה קצת כעסה ואמרה לי, בגלל זה קוראים לזה פנטזיה, כדי שזה היה רק בראש. לא במציאות.
אני הסכמתי לדעתה אבל הוספתי שאם היא תשנה את דעתה, אני מבטיח שאני לא יעשה מזה עניין גדול, בתנאי שאני היה נוכח.
לאחר כמה משקאות שירה פנתה אלי ואמרה שהיא מוכנה אבל בתנאי שזה לא יחזור על עצמו, ושאחר כך לא נדבר על זה בכלל. פשוט נשכח שזה היה.
אני הסכמתי, וביקשתי משירה להתקשר אליו עכשיו ולהזמין אותו לשולחן שלנו.

עשר דקות לאחר מכן מרקו הופיע, למרות שהוא היה קצת מופתע לראות אותי, אבל זרם עם המצב.
אני עזבתי אותם לבד בטענה שאני הולך להביא משקאות, ובוא זמנית לתת לשירה להסביר למרקו את המצב.
משכתי את הזמן.. כשהגעתי חזרה לשולחן עם המשקאות מרקו שאל אותי אם אני בטוח במה שאני עושה? חייכתי ואמרתי שלא! אבל נזרום עם המצב ונראה לאן נגיע...
מרקו ממש צחק ושירה ברקע חייכה.
מרקו אמר בוא ננסה משהו ונירא עם זה עובד? ואז ממש מול העניים שלי הוא הסתובב לכיוון של שירה חיבק אותה והתחיל לנשק אותה על השפתיים! אני ההיתי בהלם. כמובן שלפנטז זה משהו אחד,, אבל לראות את זה ממש מול העיניים! ההיתי בשוק!!!
לא ממש ידעתי איך להגיב או מה לעשות. פשוט בהיתי באישתי מתנשקת עם בחור זר לחלוטין. במבוכה רבה אחזתי במשקה שלי והסתובבתי לעבר רחבת הריקודים כך אישתי ומרקו מאחורי ... כביכול לתת להם פרטיות.
כמה דקות כך שאני מסתכל לעבר הרוקדים, אבל כל המחשבות שלי על שירה אישתי. לבסוף לא יכולתי להתאפק והסתובבתי לכיוון אישתי לראות מה קורה. מרקו ושירה אישתי ישבו ממש קרוב והיד של שירה היתה על הירך של מרקו, ואילו היד אחת של מרקו לטפה לשירה את הגב והמותניים והיד השניה היתה כבר מתחת לחצאית שלה. כך מידי פעם הם מתנשקים.
אז פניתי אליהם, והצעתי שאולי נעלה לחדר?
רבע שעה לאחר מכן ההינו שלושתינו בחדר של מרקו, מרקו ושירה התנשקו בלהט והפשיטו אחד את השני. אני עמדתי מהצד והבטתי הבהם. הייתי לבוש אבל הזיין שלי עמד, והייתי חייב להזיז אותו למצב יותר נוח. כשכבר הזזתי אותו שירה ומרקו היו עירומים לגמרי, והזין של מרקו תקוע בפה של אשתי, ממש מול העיניים שלי. הכול קרה ממש מהר.
מרקו שם קונדום העמיד את שירה אישתי על ארבע והתחיל לזיין אותה מאחור.
אני כבר לא יכולתי להתאפק הורדתי את הבגדים שלי והתחלתי לאונן, שירה פתאום הסתכלה עלי ופנתה אלי ואמרה לי, בו תלטף לי את הגב ואת התחת שלי בזמן שהוא מזיין אותי.
ניגשתי אליהם והתחלתי ללטף לשירה את הגב, כך גם יכולתי ממש לראות איך הזיין של מרקו ניכנס ויוצא מהכוס של אישתי.
תוך כדי שאני מלטף לשירה את הגב ומידי פעם אני גולש אל פי הטבעת אבל נזהר שלא לנגוע בזיין של מרקו שהיה ממש באקסטזה. שירה אשתי אמרה לי בו קדימה אני רוצה לראות את הזיין שלך. נעמדתי מול הפנים שלה. יד אחד של שירה לטפה לי את הזיין והביצים. מרקו תפס לשירה את המותניים וזיין אותה בקצב. אני הרגשתי שמרקו ממש לפני גמירה, אז ראיתי איך הגוף של מרקו גומר, היה מוזר לראות איך מישהו זר גומר לאישתי בכוס. מיד אחר כך הוא נישכב על המיטה חצי מעולף, עם חיוך על השפתיים. אני מיד נעמדתי מאחרי שירה והתחלתי לזיין אותה, תוך שניות שירה הגיע לאורגזמה, ואני מיד אחר כך שחררתי את כל הזרע שלי ישר לתוך הכוס של אישתי.
שעה אחר כך ההינו במיטה שלנו אחרי מקלחת, אז שאלתי את שירה, איך היה?
כמובן שידעתי את התשובה 😊 אבל ...אתם יודעים איך זה, אנחנו הגברים זקוקים למחמאות.😉.
שירה, בעיניים עצומות למחצה אמרה לי, אני רוצה לראות אותך עם אישה אחרת ... ונירדמה 😪 ז😀😁😂😊😅😀😁😂😃😁😇😇😆😆ז

כמו שהבטחתי בסיפור, הינה בדיחה שקשורה לנושא:
גבר בשנות החמישים לחייו מגיע לרופא ואומר לו:
דוקטור, כשאני מנסה לקיים יחסים מיניים עם אישתי, אני לא מצליח להעמיד אותו. אני ממש מתוסכל...
אז הרופא אומר לו:
תירגע יש לי פתרון ממש בשבילך. אתה לוקח את הכדור הזה שלוש שעות לפני הפעילות המינית, וזה עובד לחצי שעה בלבד.
הבעל יודע שאישתו חוזרת כל יום בשש בערב הביתה. לכן הוא התכונן ממש טוב ולקח את הכדור בשלוש אחר הצהריים. עד שאישתו תחזור מהעבודה הוא הכין ארוחת ערב וסידר את הבית בצורה רומנטית, הרביץ מקלחת וחיכה בסבלנות.
בחמש וחצי בערב אישתו תקשרה והודיע לו שהיא בישיבה וזה ימשך עד שבע בערב... לכן היא תגיע מאוחר היום.
הבעל המודאג מתקשר לרופא, מספר לו את הצרה שהוא נמצא בה. "דוקטור מה אני יעשה עכשיו???" שאל הבעל בדאגה.
הרופה אמר לו: אולי תשאל את אחת השכנות אם היא יכולה לעזור לך.
הבעל ענה לרופה:
בחייך דוקטור אתה באמת חושב שבשביל השכנה אני צריך כדור....??

הצעות, תגובות ובקשות, אפשר כאן או במייל:
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה