הנשואה הבוגדנית והג'יגולו המעלף

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>הוא זרק לי שיש מצב שניפגש ביום שישי, כולי צמרמורות והתרגשות, אני מחכה למפגש הזה כבר המון זמן...כל פעם שניסינו לתאם מפגש זה התפקשש, וכמובן שהתאכזבתי, לא בא לי להתאכזב פעם נוספת.

במשך השבוע דיברנו והוא אמר שכנראה שיום שישי לא ייצא לפועל, כמובן שאני התאכזבתי פעם נוספת אבל אין לי מה לעשות הסיבות שלו מוצדקות... (הבחור מבוקש ויקר מאד אבל שווה כל שקל חחחח)

יום חמישי מגיע, אני נמצאת בלימודים ומסתמסת איתו ותוך כדי משום מקום הוא שואל אותי "את רוצה לראות אותי ביום שישי?" לבי מתחיל לפעום במהירות, כמובן שאני רוצה לראות אותו ביום שישי רק יש בעיה אחת, אנחנו לא יכולים להיפגש בצימר כי זה יום קצר מה שמשאיר לנו שתי אפשרויות, האחת להיפגש בבית של ההורים שלי (שנמצאים כרגע בחו"ל), כאילו באמת אני אפגש עם מישהו שהוא לא בעלי בבית של ההורים שלי?!?!?!
והאפשרות השניה היא בבית שלי!!!!!
וואו איך אני אעשה כזה מעשה?!?!?
והנה הוא מתחיל ללחוץ עליי אם את לא נותנת לי תשובה עכשיו אני לא דוחה את הפגישה שלי . ואז לא נוכל להיפגש.
אבל אני לא רוצה לוותר על הפגישה איתו, מה השתגעתי?!? אני מוכנה לעשות הכל כדי להיפגש איתו?!?!
כנראה שבאמת השתגעתי כי אני שולחת לו סמס חזרה "ניפגש אצלי בבית בשעה 8:30"

החל מאותו הרגע אני עם כאבי בטן לא מוסברים, לא מבינה למה לא דחיתי את הפגישה לפעם אחרת, ומצד שני אני שמחה עד הגג כי אני כבר לא יכולה להתאפק ורוצה לפגוש אותו.

יום שישי בבוקר מגיע, בעלי יוצא מהבית עם הילדות אני מוודאת שהם נסעו ומתקשרת אליו, הוא כבר יצא מהבית, אני בפנים צועקת מה?!?!?!? כבר יצאת?!?!?! מה זה משאיר לי? אני חייבת להתארגן, אני אומרת לו שאני צריכה להיכנס להתקלח. אני נכנסת להתקלח מורחת עליי קרמים מתבשמת מתאפרת, לבי פועם במהירות אני לא מאמינה שאני נפגשת איתו בבית שלי ושל בעלי!!!

הוא מסמס לי "אני ברחוב"
ואז "אני בבניין"

וואי אני כולי פרפרים, והנה מגיעה הדפיקה בדלת, אני ניגשת לדלת פותחת אותה והנה הוא עומד שם גבר מוצק גבוה חתיך הורס לבוש חולצת טומי ורודה גינס דיזל קרעים כחול ומגפי בוקרים מעור נחש או תנין , אני כולי מסמיקה ואני לא מאמינה כי אני לא זוכרת מתי בשנים האחרונות הסמקתי כך...אם בכלל

מרוב התרגשות לא נתתי לו אפילו נשיקה או חיבוק, התביישתי.....התיישבנו על הספה והנה אנחנו מדברים כמו שני ידידים שנפגשו על מנת לנהל שיחת חולין...חחחח
ואז הוא אומר לי אפילו נשיקה לא קיבלתי היום, ניסיתי כמובן להפיל עליו את האשמה ללא הצלחה מרובה, ואז ניגשתי אליו ונישקתי אותו, כמה שזה היה נעים לטעום שוב את שפתיו העבות והטעם המתוק שיש לו בפה.
פה המבוכה הלכה ונעלמה לה, התיישבתי עליו והתחלתי להתגופף עליו להתנשק איתו לגעת בו, הוא אומר לי "תורידי את המכנסיים" אני כמובן מורידה ונשארת בתחתוני חוטיני שחורים ושקופים, נשכבת על הספה הוא אומר לי "איזה כוס יפה יש לך" אני מתמוגגת מבפנים, איזה כיף לשמוע מגבר קשוח כמוהו מחמאה זה עושה לי כל כך טוב....והנה מגיע הרגע הוא מתחיל לרדת לי, איזו תחושה מדהימה הוא אוכל לי את הכוס פשוטו כמשמעו, הוא מוצץ לי את הדגדגן ומשחק בו במהירות אני בעננים גומרת כמו מטורפת ומלטפת את ראשו תוך כדי, אנחנו נעמדים אני מפשיטה ממנו את החולצה והוא מכוון לי את הראש שאמצוץ לו את הפטמות אני מלקקת ומוצצת לו את הפטמות ואז יורדת למטה ומתחילה למצוץ לו, וואו איזה זין גדול יש לו! מה זה הדבר הזה?! גם עבה וגם ארוך....הוא מרביץ לי עם הזין על הפה כמו שאני אוהבת חונק אותי עד שמתחילות לזלוג לי דמעות מהעיניים ואני כמעט מקיאה, וכשאני מנסה להבין למה אני נהנית מההשפלה הזו אני לא מצליחה להבין אבל בכל זאת...זה מה שעושה לי טוב.

ואז הוא שואל אותי "את רוצה להרגיש אותו?" ואני כמובן עונה בחיוב, הוא אומר לי תסתובבי ותעמדי על ארבע אני מסתובבת ונעמדת על ארבע, הוא מבקש שאניח כרית מתחת לבטן, אני מניחה ואז פתאום משום מקום הוא חודר אליי בעוצמה כזו שלא הרגשתי מעולם ובתגובה בלתי נשלטת יוצאת לי צעקה ואנחה כזו, הוא משתיק אותי ואומר לי "שששש", ואז הוא מתחיל לזיין אותי חזק חזק ומהר, אני מרגישה שאני כבר לא בעולם הזה וגומרת לא סופרת מרוב , שזה טוב!!

והנה מגיע הרגע ממנו חששתי יותר מכל, הוא שואל אותי "את רוצה אותו בתחת?" אני עוצרת לשניה וחושבת...כדאי לי?! (למרות שזאת לא הפעם הראשונה( אז אני עונה שאני רוצה אבל מפחדת שיכאב לי, כמובן שמיד הוא מרגיע אותי ואומר לי לא לדאוג ושזה לא יכאב.

הוא מחדיר אותו לאט אבל מרוב שהוא גדול ועבה זה כואב, כל כך כואב עד כדי כך שאני מתחילה להזיל דמעה ועוד דמעה , אני אומרת לו שכואב אז מיד הוא מפסיק, הוא מתחשב וער לתחושות ולרגשות שלי, לאחר כמה רגעים אני לא יכולה ומבקשת ממנו שינסה שוב, כי אני רוצה מאוד כבר להרגיש את הזין שלו בתוך התחת שלי, קורע לי את הצורה.

והנה זה מגיע הוא מחדיר לי אותו, זה כואב אך יחד עם זאת כל כך מהנה, הוא מזיין אותי בתחת עם הזין הגדול שלו ואני מתענגת מכל רגע! ואז הוא שואל אותי אם אני רוצה שהוא יגמור, וזה אחד הדברים שחשובים לי יותר מההנאה שלי אז כמובן שאני אומרת לו שאני רוצה, הוא אומר לי להסתובב, אני מסתובבת והנה הוא משפריץ לי על הפנים והצוואר, כולי מרוחה בשפיך שלו אבל זה לא הסוף הוא אומר לי לפתוח את הפה כי יש לו עוד, אני פותחת והוא גומר לי בתוך הפה, וטועמת את הטעם של השפיך שלו, והפלא ופלא הוא טעים ללא טעם לוואי, לא חמוץ כמו שאני מכירה, אני מרגישה הכי שרמוטה שאפשר להיות וזה עושה לי טוב. .אני קמה לשטוף את עצמי, ומרגישה את החור של התחת שלי פתוח, מה זה פתוח...כמו שלא הרגשתי אותו מעולם, אני הולכת לאמבטיה ומרגישה כאילו דחפו לי מחבט של בייסבול לתחת...חחחח

והכי חשוב שלמרות שאני מרגישה כמו שרמוטה במיטה, הוא מכבד אותי מחוצה לה, ויודע לעשות את ההפרדה.

אחרי שהוא הלך, הרגשתי בעננים, לא רציתי שילך, רציתי שיישאר איתי עוד קצת, הזמן עבר כל כך מהר, 3.5 שעות של שכרון חושים עברו במהירות הבזק.
בלית ברירה המשכתי את יומי כרגיל, לאסוף את הילדות, ללכת לסופר...ואז התחלתי להרגיש לא טוב, כולי מסוחררת, כאבי ראש חזקים ביותר, חולשה נוראית ואני חשבתי שאני מרגישה טוב הפעם ושלא אהיה עייפה כמו בפעם הקודמת אבל מסתבר שהפעם תופעות הלוואי עלו בדרגה, בנוסף יש לי כאבים ואני פוחדת לגשת לשירותים, פוחדת להתפנות כי כואב לי מאחור, בדרך הביתה הוא מבקש ממני לדחוף אצבעות לכוס ולהרגיש כמה הוא חם...וואו גם רבע שעה אחרי שהוא יצא מהבית הכוס עדיין בוער, לא ייאמן פשוט!!
אני יכולה להגיד שרק ביום שני בבוקר חזרתי לעצמי, האם זה אמיתי?! וכל זה בגלל זיון אחד?! אין ספק שכעת אני מרגישה כמו אחת שפתחו לה את הצורה אני מרגישה כמו אחרי לידה אני לא מצליחה לתפקד וכל מה שעובר לי בראש זה השתלשלות האירועים של הבוקר...מגיע ערב יש לי מחויבויות בבית...אני צריכה לספק את בעלי ולהראות לו אהבה ותשוקה במיטה אבל זאת לא אופציה בכלל...אני לא מרגישה טוב, אני לא רוצה לשכב איתו הלילה כי אני יודעת שלא אצליח ליהנות, אחרי החוויה שחוויתי איתו אין סיכוי שאצליח להנות עם בעלי, איכשהו אני מצליחה להתחמק ולומר לו שאני לא מרגישה טוב.

בערב שלמחרת כבר אי אפשר להתחמק, אנחנו שותים קצת אלכוהול ונכנסים למיטה מתחילים לגעת אחד בשניה אבל זה לא זה, אני לא מצליחה ליהנות, אני לא גומרת אפילו, אבל הוא מתעקש שאגמור אז בכוח אני גומרת ומתאכזבת...אני רוצה את הסקס שהיה לי אתמול!!

מה אני אעשה מעכשיו?! איך אצליח ליהנות מסקס עם בעלי עכשיו אחרי שטעמתי מהסקס הכי טוב שיכול להיות לי אי פעם בחיים?

לסיום סיומת...היה לי הכי כיף איתו בעולם! אני לא חושבת שיש מישהו שיכול להביא אותי לשיאים כאלו במיטה, הוא פשוט אלוף, ויודע את דרכו במיטה ומכיר את גוף האישה על בורייה.

תודה לך! אני כותבת את הסיפור והכוס שלי רוטט רק מהמחשבה

. אין ספק שהייתי רזה יותר אם היינו נפגשים על בסיס קבוע אבל היכולת הכספית שלי מוגבלת ;-)

נ.ב.
לפני שפגשתי אותו יצא לי להיפגש עם גברים אחרים היו טובים והיו פחות טובים , אך לפני שפגשתי את עספור הכרתי גבר נוסף , באמת הייתה לנו חוויה מדהימה וזכור לי שהוא אמר לי אחרי הפעם הראשונה שנפגשנו שיש משהו חשוב שעליי לדעת, שאחרי שנשים היו איתו במיטה הן לא הצליחו למצוא גברים ברמה שלו ואני כמובן האמנתי לו ואכן שני המפגשים הנוספים היו מדהימים ולא חשבתי שאצליח למצוא מישהו ברמה שלו, עד שפגשתי אותו את עספור הגבר המדהים הזה ששם את כולם בכיס הקטן שלו :-)

המפגש שמתואר כאן למעלה הינו המפגש השני שלי עם עספור , ואני חייבת לציין שעד כמה שחשבתי שהמפגש הראשון היה מעולה אני מבינה שמצפות לי חוויות גדולות אף יותר ובהרבה והכל תלוי ביכולת הכלכלית שלי גם !
המפגש השני עד כמה שקשה לי להאמין היה עוד יותר מדהים ועוד יותר עוצמתי שברתי את השיאים של עצמי מהפעם הקודמת, לא חשבתי שזה בכלל אפשרי.
אסיים בכך שאני כולי מתרגשת לקראת הבאות...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה