שני זוגות בצימר

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>שלום לכולם, אני קורא באתר כבר כמה שנים אך זה סיפורי הראשון. החלטתי לשתף אתכם בחוויה שעברתי בקיץ האחרון, כמובן שהשמות שונו אך כל השאר אמיתי.
תחילה אספר על עצמי קצת: שמי עדי בן 24 גובה ממוצע וגוף ממוצע, לא מקל ולא שמן. בזוגיות כבר 5 שנים עם שרון.

שוב היום הזה בשנה מתקרב, יום ההולדת של שרון. שוב ההתלבטות של מה לקנות, מה לכתוב, ומה לעשות. בגלל שהייתי בצבא באותה תקופה הצעתי שנלך לצימר. הייתי צריך קצת חופש. שרון הסכימה ומצאתי צימר יפה באחד הישובים בצפון, לא המתנה הכי זולה אבל לפחות גם אני מרוויח פה. ארזנו כמה בגדים ויצאנו לצימר. בדרך עברנו בסופר וקנינו מצרכים כדי לעשות על האש.
לא ציינתי אך שרון היא בערך בגובה שלי מלאה טיפה שיער חום ועיניים חומות.
באותו יום היה חם מאוד. ככה זה באוגוסט בצפון, חם ולח. שרון לבשה את החולצה שאני אוהב, זאת שהמחשוף שלה גדול כמו המחשוף של החזיה. אמנם לא תמיד נוח לי כשהיא לובשת אותה שאנחנו יוצאים, אך בגלל שנסענו למקום שאף אחד לא מכיר אותנו זרמתי.
הגענו לצימר, מתחם עם שני בקתות אחת ליד השנייה ובריכה משותפת לשני הצימרים. שנכנסו לחדר ראיתי שיש אנשים בצימר השני לפי בגדי הים שהיו תלויים על הכיסאות בחוץ. קצת התבאסתי כי קיוויתי להיות לבד אבל בסדר.
הינו שנינו רעבים ממש אז אחרי שהתמקמנו והחלפתי בגדים למשהו קצת יותר נוח, אני עברתי למנגל. שרון עדין היתה בחדר מסתדרת. שמעתי אותה קוראת לי מהחדר והלכתי לראות מה קרה, מסתבר שהיא שכחה להביא את החלק העליון של בגד הים שלה. אמרתי לה שבערב נלך לקנות לה, אבל היא רצתה להיכנס לבריכה עכשיו. האמת שגם לי התחשק, היה חם בטרוף. לא היה לי פתרון בשבילה ואמרתי לה שתמצא משהו.
בינתיים המשכתי למנגל והשכנים מהצימר השני, שכנראה שמעו אותנו והריחו את הריח יצאו אלינו. הם היו זוג בשנות ה40 בערך עם שני ילדים קטנים. אחרי הכרות קצרה הגבר ששמו שלומי שאל אם אני צריך עזרה? עניתי שלא אבל הוא מוזמן לבוא לשבת איתי בינתיים.
פתחתי בקבוק בירה לשנינו ודיברנו כמה דקות. שרון יצאה מהחדר עם בגד ים מאולתר שעשוי מגוזיה דקה ושחורה. הסתכלתי עליה ובשמש יכולתי לראות את הפטמה שלה מבעד לגוזייה. היא היתה שקופה כמעט לחלוטין. אני מאמין שגם שלומי שם לב אבל לא אמרתי לה כלום.
ערכתי ביניהם הכרות קצרה ושרון נכנסה לבריכה. המשכנו לדבר עוד קצת אני ושלומי ושהאוכל היה מוכן קראתי לשרון לאכול. ישבנו לאכול שלושתנו ואחרי כמה דקות גם הילדים של שלומי הצטרפו. רציתי להכיר את אשתו אך היא היתה בפנים וכנראה לא רצתה לבוא.
כשסיימנו שלומי אמר שהם עושים בערב על האש ושנבוא. בהתחלה סירבתי בנימוס אך שראיתי שההצעה היתה כנה ולא רק מתוך נימוס, הסכמתי.
אני ושרון התקלחנו. כל מקלחת משותפת שלנו מלווה בסקס קצר. הכנסתי לה אצבע ואז עוד אחת מכין אותה. היא מצידה החלה למצוץ לי כמו שאני אוהב. בהתחלה ליקוקים ואז במכה מכניסה אותו עד הסוף. שהרגשתי שהספיק לי סובבתי אותה לקיר ובבת אחת הכנסתי אותו עד הסוף. הרגשתי איך היא מתכווצת מהחדירה. לא עבר הרבה זמן ושרון גמרה. גם אני הייתי קרוב ואחרי דקה או שתיים כבר שיגרתי לה מטחים של זרע חם על הגב.
סיימנו להתקלח והלכנו לנוח. בערב קמנו התארגנו והלכנו לשלומי שהזמין אותנו לארוחת ערב. שרון לבשה שמלה שחורה אוורירית עם מחשוף עדין. שנכנסנו ראיתי את אשתו של שלומי. מאיה היתה רזה ונמוכה עם עינים יפות וגוף של אישה בת 20. היא לבשה שמלה פרחונית צמודה וקצרה שהבליטה את הטוסיק הקטן והחמוד שלה, אך לצערי לא היתה חשופה כלל, אך ניכר שהיתה בעלת חזה בינוני. אכלנו צחקנו ושתינו קצת, ואני ושלומי יצאנו לסיגריה ושרון ומאיה נשארו בפנים עם הילדים של שלומי. הצעתי לשלומי לבוא אלינו אחרי שילדיו ירדמו עם אשתו לראות סרט. לטלוויזיה בצימר היה מחובר מחשב עם סרטים, תענוג.
קבענו, ובערך ב - 12 שלומי ומאיה באו אלינו לחדר. כולנו היינו בפיגמה, שרון לבשה מכנסון קצרצר וגופיה שחורה ללא חזיה. מאיה לבשה שימלה קצרה ומשוחררת שיכלתי לראות מבעדה את פטמותיה שעמדו.
הבאנו את הכורסא מהחדר שלהם והתיישבנו אני ליד שרון ושלומי ליד מאיה. לאחר חצי שעה של סרט משעמם שרון פתאום הציעה אולי נלך לבריכה? אני כבר לא יכולה לראות את זה.
כולנו צחקנו ומאיה הוסיפה "סוף סוף חשבתי שניתקע עם הסרט הזה עד הסוף".
שלומי ומאיה הלכו להחליף לבגד ים ואנחנו נשארנו והחלפנו גם. שאלתי את שרון מה היא תשים בתור חלק עליון והיא ענתה שאת הגוזיה מהצהרים. שרון ראתה שאני קצת מהסס ושאלה אם יש בעיה. הנחתי שהיא לא שמה לב שהגוזיה שקופה לגמרי, יותר מאוחר יתברר לי שטעיתי מאוד. בכל מקרה, בחרתי לשתוק ואמרתי לא הכל בסדר.
יצאנו לבריכה ונכנסו ארבעתנו למים. אני הייתי עם שלומי והבנות היו ביחד ודיברו על משהו. לפתע שרון קראה לי ואמרה עדי מאיה טוענת שהבגד ים שלי שקוף תגיד לה שממש לא. היא התקרבה אלי ואל שלומי ודיי הובכתי. כנראה שהשילוב של המנורות בבריכה ועצם זה שהגוזיה היתה רטובה, גרמה לה להיות שקופה יותר מהצהרים.
עניתי לה במבט מהוסס "ממ..מאמי זה קצת שקוף." היא הגיבה בפליאה ושמה את ידיה על הציצי.
שלומי שיצא מההלם גיחך קצת וענה לה: נראה לי שכבר מאוחר לנסות להסתיר.
הסתכלתי עליו, קצת מופתע מהמשפט, ואני לא יודע מה גרם לנו לצחוק, אולי האלכוהול מקודם אבל יצא לי תכלס מאמי כבר אין מה.
מאיה התקרבה מאחורי שרון ולתדהמתי פשוט משכה לה את הגוזייה למטה, חושפת את שדיה בפנינו. שרון מרפלקס הסתובבה בעצבים למאיה בזמן שידיה מנסות להסתיר ללא הצלחה את פטמותיה.
מאיה חייכה ואמרה מה? הם אמרו שכבר אין טעם להסתיר. המבט של שרון התחלף מכעס למבט הזה שאני מכיר כל כך טוב. עכשיו בא לה להשתעשע. האמת שלא ציפיתי ששרון תסכים להישאר טופלס, אך עוד יותר הפתיע אותי שהיא אמרה למאיה שאם היא בלי גם היא בלי. מאיה לא התבלבלה והסתובבה לשרון שתפתח לה את בגד הים. כמובן שלי כבר מזמן עמד הזין כמו טיל מכל הסיטואציה ואני מניח שגם לשלומי. שנינו בהינו בהן. לשרון היו שדיים עגולים וגדולים ביחס למאיה. של מאיה היו יותר קטנים משל שרון וכבר עמדו פחות אבל עדין היו מדהימים. עם פטמות קטנות וורודות. מאיה שלחה יד לציצי של שרון ונגעה בו תוך כדי התפעלות. יפים ציינה. גם שלך, שרון השיבה לה ונגעה נגיעות בוחנות בשדיה של מאיה.
אני ושלומי עמדנו מהצד והסתכלנו. אמנם לא היה משהו מיני בנגיעות שלהן אך המראה הזה חירמן את שנינו.
שהתעשתנו קצת הסתכלנו אחד על השני ואמרתי: אנחנו גם רוצים!
מאיה ושרון הסתכלו עלינו ואז אחת על השניה והתקרבו כל אחת לבן זוגה. אני מעסה את הציצי של שרון ושלומי את של מאיה.
אחרי כמה דקות של ליקוקים התנשקויות ונגיעות הצעתי שנעבור לחדר. מאיה ושלומי באו גם. האמת שלא. נכנסו לחדר ונעלנו את הדלת. התיישבנו על הספא אני ושלומי, ושרון התישבה עלי ומאיה על שלומי. זה הפך להיות מין תחרות כזו, כמו מי יותר חרמן שכזה. שרון היתה הראשונה במשחק שהוציאה את הזין שלי מהמכנס. הוא עמד כמו שלא עמד בחיים. מאיה עשתה את אותו דבר מיד. לשלומי היה זין קצת יותר גדול משלי אך עבה בהרבה. שתיהן ירדו על הברכים והחלו למצוץ. שרון ידעה את העבודה וראיתי שמאיה גם, אך היה לה קשה קצת להתמודד עם העובי של הזין של שלומי. ראיתי ששרון מגניבה מבטים לעבר הזין של שלומי.
לאחר כמה דקות של מציצה שרון הפסיקה והסתכלה על מאיה מוצצת את הזין של שלומי. ששרון מוצצת לי היא מכניסה את כל הזין שלי לפה. היא הסתכלה על מאיה ואמרה לה תכניסי את כולו הם אוהבים את זה. מאיה הוציאה את הזין של שלומי מפיה וענתה לשרון בחצי צחוק:" אני לא מצליחה! את רוצה להחליף אותי?"
שרון הסתכלה עלי כאילו לראות שאני בסדר עם זה. לרגע לא עיקלתי. מה היא השתגעה? היא רוצה למצוץ זין של מישהו אחר? נשארתי עם הפרצוף הלא מעקל שלי ושרון לא חיכתה לאישור. היא תפסה את הזין של שלומי והכניסה אותו לפה. ראיתי שגם לה היה קשה.
בינתיים אני נשארתי יושב על הספא בזמן ששרון מוצצת לשלומי. הסתכלתי עליהם ונגעתי לעצמי בזין. הוא עמד מהמראה של שרון עם זין אחר בפה. לא חשבתי שאני יכול להתגרות מזה אבל נוכחתי לדעת שזה דיי מחרמן.
מאיה שהרגישה כנראה מחוץ למשחק התקרבה אלי בעודה על הברכים והחלה למצוץ לי. שרון עדין היתה עסוקה עם הזין של שלומי ושמעתי אותה נחנקת. היא ניסתה שוב ושוב להכניס את כולו לפה שלה ולא הצליחה.
מאיה מצצה מדהים. היא השתמשה בהרבה יותר רוק משרון ושאבה חזק יותר. שרון לא ויתרה, כאילו ניסתה להוכיח למאיה שאפשר להכניס את כולו לפה. שלומי החל לתפוס לה את הראש ולזיין לה את הפה. לא נשארתי חייב ונעמדתי על הרגלים תופס למאיה את הראש ומזין לה את הגרון.
שמעתי את שרון משתנקת בקול ושהסתכלתי ראיתי אותה עם כל הזין של שלומי בפה. היא הצליחה. וכשהוציאה את הזין של שלומי מהפה אמרה למאיה "הצלחתי!" בהתלהבות.
מאיה לא הופתעה מידי ולא הייתי בטוח אם אכפת לה מזה יותר מידי. מאיה המשיכה למצוץ לי או לייתר דיוק אני המשכתי לזיין למאיה את הפה.
שרון חברתי התיישבה על שלומי והחלה לזוז עליו. היא עדין היתה עם התחתונים הרטובות ממי הבריכה. שלומי הסיט אותם הצידה ולא היה צריך יותר מכך על מנת שהזין שלו יחדור אליה. שרון נראתה קצת סובלת בהתחלה עקב השינוי הפתאומי בגודל. היא היתה רגילה לזין שלי, אך התרגלה דיי מהר לזין העבה של שלומי וכעבור דקה או שתים החלה לרכב עליו בהתלהבות.
הייתי חייב לזיין כבר. סובבתי את מאיה כך שהיתה על ארבע על הספא ופניה מופנות כלפי שלומי. הורדתי לה את התחתון והעברתי יד על הכוס המגולח שלה. הוא היה רטוב. מאוד. התכופפתי וטעמתי אותה. היה לה טעם שונה. טעים. המשכתי ללקק לה את הכוס ומצצתי לה את הדגדגן, עד שהפצירה בי "נו תכניס לי אותו כבר!" לא יכולתי לסרב, התרוממתי וחדרתי אליה בבת אחת. היא הגיבה בצעקה קטנה שהתחלפה מהר מאוד בגניחות של הנאה.
שלומי ומאיה התנשקו תוך כדי שאני מזין את אשתו והוא מזין את חברה שלי. המצב המוזר הזה, לא חשבתי שאגיע אליו. במיוחד לא עם שרון. אני הייתי הראשון שלה ועכשיו גבר אחר טוחן אותה מול הפנים שלי בזמן שאני מזין את אישתו.
אבל אם אנחנו כבר כאן רציתי לנצל את זה עד הסוף. יצאתי ממאיה והובלתי אותה לידי. תמיד פינטזתי על זה ששרון מוצצת לי תוך כדי שגבר אחר דופק אותה. התקרבתי לשרון והכנסתי לה את הזין לפה. היה לה קצת קשה להסתנכרן עם הזיון בהתחלה, אך מהר הבינה את הרעיון והחלה למצוץ לי בפראות. הצעקות שלה החלו להתגבר. מאיה ביקשה משלומי ללקק לה את הכוס ודחפה את הכוס שלה מול פניו של שלומי. מצד אחד שלומי מלקק את הכוס של אישתו, ומצד שני חברה שלי מוצצת לי תוך כדי שהיא מזדיינת עם שלומי. לפי הצעקות של מאיה נראה לי שהיא גמרה. היא התרחקה קצת משלומי וישבה על הרצפה נרגעת קצת. שרון ביקשה שנתחלף ושלומי יצא לה מהכוס ונעמד אני הרמתי את שרון על הרגלים וסובבתי אותה עם הגב אלי. שלומי עמד עם הזין שלו מול הפנים של שרון ואני במקביל מאחוריה התחלתי לדפוק אותה. ההרגשה שהכוס שלה רחב יותר מהרגיל היתה ניכרת. הרגשתי שאני יכול לזיין אותה עד מחר. הכנסתי יותר ויותר עמוק ויותר חזק כדי להרגיש אותה. בינתיים ראיתי שמאיה מתחילה לגעת בעצמה מתחממת שוב. שרון רצתה לגמור אז הגברתי את הקצב ושלומי מצידו הכניס לה את הזין שלו עמוק יותר לגרון.
הרגשתי ששרון רועדת כולה וגם אני וגם שלומי הכנסנו לה הכי עמוק שאפשר. שרון גמרה ביבבה שהצליחה להוציא, תוך כדי שהזין של שלומי מונע ממנה כל אופציה לדבר. יצאנו משרון והיא התיישבה על הספא ונראתה בדיוק כמו מישהי שבדיוק יצאה מאורגיה. מאיה התרוממה והושיבה את שלומי בעלה על המיטה. לא יכולתי לזיין יותר אז התמקמתי ליד הפרצוף של מאיה. מחכה. בינתיים שלומי נעמד בקצה המיטה וגרר את מאיה אליו. מאיה ביקשה משלומי לזיין אותה הכי חזק שאפשר. שלומי נדלק ובלי לחשוב פעמים דחף לה את הזין שלו הכי עמוק שהצליח. שלומי זין אותה מהר וחזק. ככל שהזין שלו היה עמוק יותר בתוכה כך גם הזין שלי היה עמוק יותר בפה שלה. הייתי כבר קרוב לגמירה המיוחלת. קראתי לשרון וזו באה בצליעה מסוימת, כיאה למי שזיינו אותה חזק. השכבתי אותה על קצה המיטה ליד מאיה וחדרתי אליה. עברה דקה ושמעתי שהגניחות שלה מתגברות. לא היה לי עוד הרבה זמן עד שאגמור. המשכתי לדפוק אותה שהרגלים שלה למעלה וצמודות אחת לשניה. שרון גמרה בצעקה ומיד אחר כך גם מאיה גמרה. שלומי ואני המשכנו מזיינים אותן במרץ. אני גמרתי ראשון כשיצאתי משרון ושיגרתי עליה על הבטן כמות גדולה של זרע. כעבור דקה או שתים שלומי אמר שהוא גומר וממש מתוך אינסטינקט מאיה התרוממה הכניסה את הזין שלו לפיה מחכה שיגמור לה בפה. שלומי גמר המון ומאיה ירקה את הכל על שדיה. הסתכלנו אחד על השני וכולנו הסכמנו שהיה מעולה. מאיה ושלומי התנקו ואחרי כמה דקות אמרו לילה טוב והלכו לצימר שלהם. אני ושרון נכנסו להתקלח ונכנסו לישון.
באותו לילה לא דיברנו יותר על זה.
למחרת שקמנו שלומי ומאיה כבר לא היו, אך מתחת לדלת שלנו היה פתק ובו רשום "נהננו מאוד. אתם זוג מדהים. תודה!" וזהו.
שרון ואני הסכמנו שזאת היתה חוויה מדהימה אך היא כנראה לא תקרה שנית.
לא מזמן דיברתי עם שרון שוב והצעתי לה לעשות שוב משהו דומה. היא אמרה שאם אני אמצא מישהו או מישהי ראויים היא תצטרף.

אז אם את/ אתה / אתם מעוניינים במשהו דומה או שסתם בא לכם להגיב לסיפור או להשמיע רעיון כלשהוא אשמח לשמוע!

[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה