שק השינה שלי

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>לאחר הפסקה קצרה שבתי לחלוק את סיפורי.

שמי דן ואני מתגורר בקיבוץ בצפון במידה וקראתם את סיפורי הקודמים, כבר יותר משנה מאז חזרתי מהשליחות לקיבוץ ולעבודה בחקלאות..

מי שיצא לו להכיר טיפה חיים בקיבוץ אז תמיד בנוסף לעיסוקך המרכזי תמיד אוהבים להוסיף לך עוד משהו, ובקיבוצי החליטו לתת לי להוביל את החברת ילדים של הקיבוץ בגילאי התיכון.

בסה"כ לא יותר מידי עבודה רק להשגיח עליהם שהם לא עושים צרות, עובדים מתי שהם צריכים ויחסית רגוע.

עד שהגיעה חופשת חנוכה של הילדים ואיתה גם הפעילויות לחופש.. מזל שהשנה לא יצא חופש ארוך, לאחת מן השכבות שהדרכתי היה טיול בחופש לדרום עם עוד כמה קיבוצים לא מהאזור שלנו על מנת לחבר בין הנוער ושיכרו חברה חדשים, הטיול היה בדרום שינה בחוץ והכל בשטח.
אני הייתי די מרוצה מכל העניין קצת אוויר מדברי אף פעם לא הזיק וכמו שגילתי גם נוף נשי.. עם אחד הקיבוצים הגיעה איה, מדריכה של קיבוץ במרכז הארץ.
איה הייתה בחורה שכל פעם שהיא מחייכת השיניים הלבנות שלה היו ישר מנצנצות, ביחד עם הנזם על האף הקטן שלה.
איה הייתה בחורה יחסית קטנת מידות שאם לא היו אומרים לי הייתי חושב שהיא אחת מהנערות, שיער בלונדי ויחסית קצר, נמוכה, עם חזה קטן וחמוד.

תחילת ההכרות שלנו הייתה בשיחה בין המדריכים על השבוע איפה נלך, איפה נישן ומה נאכל..
בשיחה ישר הבנתי שאיה היא בחורה רצינית ואחראית ואין לי מה לדאוג אלא איך אני מתקרב יותר לבחורה הזאת.
למי שיצא לעשות טיולי הליכה או בצבא יכול וודאי להגיד שהשטח עושה אותך חרמן, וגם אותי לאחר כל יום ההליכה נעשיתי חרמן ורק חשבתי מה אני יכול לעשות עם איה.. איך זה לזיין מישהי עם גוף קטן כזה וכמה בא לי לעשות זאת פה במדבר.. בטבע כי אין כמו סקס בטבע.

אחר הצהריים הגענו לחניון שבו העברנו את הלילה וישר התחלקנו לכמה קבוצות של עבודה על ארוחת הערב, כמובן שסידרתי שאני ואיה נעבוד ביחד וככה יצא לי להכיר אותה יותר.

עם ההכנה אני ואיה דיברנו, היא סיפרה לי שהיא סטודנטית ותוך כדי מדריכה את הילדים, היא נפרדה מחבר שלה לפני יותר משנה בגלל שהוא טס לחול ומאז היא לבד.

השיחה עם איה הייתה מאוד כיפיית וזרמה ודיברנו שנשב אחרי האוכל ליד המדורה.

אחרי האוכל כל הילדים נרדמו די מהר והמדריכים התיישבו סביב המדורה עם קפה כמובן.
אני ואיה המשכנו לדבר והיא נשמעה בחורה מאוד אינטליגנטית ומצחיקה והשיחה איתה מאוד זרמה, אך לא יכלתי להספיק לחשוב על איך זה סקס עם איה? והמחשבה הזאת חרמנה אותי עוד וגרמה לזין שלי להתחיל להתקשות במכנס.

לאט לאט שאר המדריכים עזבו את המדורה כל אחד לאוהל שלו, כאשר כולם הלכו ונשארנו שנינו לא ידעתי איך אני ממשיך מפה ומה אני עושה ואז איה שאלה אותי, תגיד איפה האוהל שלך? אמרתי לה תוך כדי חיוך מבויש שאני לא מאמין בזה וזה סתם משקל ושק שינה זה סבבה לגמרי.

איה עשתה פרצוף קצת מוזר ואחרי כמה שניות אמרה שאין לה בעיה שאני יחלוק איתה את האוהל והיא גם ככה לא בחורה גדולה במיוחד אז יהיה מספיק מקום..

לא יכלתי שלא להסכים להרמה להנחתה של איה וכמו שהסכמתי קמנו והלכנו להתארגן לשינה, איה כבר הייתה בתוך האוהל ובתוך השק שינה שלה שאני הגעתי עם השק שינה שלי. אני אשר מתורגל בשינה בשק שינה תמיד ישן עם כמה שפחות בגדים על מנת להתחמם.

כאשר איה שמה לב למעשי היא שאלה למה אני עושה זאת והסברתי לה ששינה עם כמה שפחות בגדים בשק שינה עוזרת להתחמם, איה שוב חייכה חיוך שהבליט את השיניים הלבנות שלה ואמרה שהיא לא מכירה את השיטה אבל תנסה, ושלפה מתוך שק השינה את המכנסים ונשארה רק עם טי שירט.

איה ואני שכבנו די צמודים בשק שינה כל אחד בשק שלו וסיפרתי לאיה שבזמן הצבא יצא לי אפילו לחלוק שק שינה עם חבר לצוות בגלל הקור ואיה קצת נדהמה מהעניין.

לאחר כמה דקות נשארנו שוכבים באוהל חצי ערים חצי ישנים אך שותקים, כל פעם מישהו משנה טיפה תנוחה שיהיה יותר נוח, כאשר איה זזה פעם אחת יצא שהיד שלה על שלי והיא לא הזיזה אותה. לאחר דקה התחלתי להרגיש שאיה מתחילה ללטף לי את היד על כף היד ועולה טיפה למעלה.
הדבר הזה גרם לזין שלי שוב להתקשות ולקצב פעימות הלב שלי לגבור, ככה איה המשיכה שלפתע אמרה לי, דן למרות מה שאמרת על לישון בלי בגדים בשק שינה עדין קר לי, אולי ננסה את השיטה השניה שלך?
אני לרגע לא הבנתי מה הכוונה שלה ולא האמנתי שאני למה שחשבתי.. ואז איה אמרה שהיא רוצה להיכנס לשק שינה שלי להתחמם יותר.
כמובן שהסכמתי ובתוך כמה שניות איה כבר עברה לשק שינה שלי תוך כדי שהיא מרגישה את הזין שלי עומד וקשה ואנחנו שוכבים מחובקים בתוך השק שינה כי אין דרך אחרת להיכנס ככה שניים אם לא מחובקים.

כאשר הפנים שלנו קרובות מאוד אני מסתכל לאיה בעיניים ושואל אותה מה עכשיו? והיא שואלת בחזרה מה עכשיו? וכאן סוף סוף אני מחליט לקחת את היוזמה ומנשק אותה, איה לא מתנגדת אלא להפך שציפתה שזה יקרה, אני מלטף לה את השיער ומעביר בו אצבעות מה שגורם לה להנאה, איה יורדת עם היד שלה לכיוון הזין שלי ומלטפת אותו, אני מנשק לה את האוזן ומגלה שהיא אוהבת את זה וממשיך.
איה מזיזה את עצמה ומסדרת שהזין שלי בתוך התחתונים מתחכך בכוס שלה ואני מרגיש דרך התחתונים כמה הוא רטוב כבר, תוך כדי תזוזות עדינות אני מתחיל לרדת לכיוון החזה שלה ומגלה חזה קטן עם פטמות קטנות וזקורות שרק צריך להכניס לפה למצוץ ולינוק ואיה אוהבת את זה מאוד.

אחרי כמה זמן קצר שאני מוצץ לה את הפטמות אני מתחיל לרדת לבטן ומשם לכיוון הכוס שלה, מוריד את התחתונים ומגלה כוס קטן, יפה וללא שום סימן של שיער.
אני בהתחלה מתחיל עם הלשון לאט לאט ורק ברגע שהיא הרגישה את הלשון שלי היא גנחה טיפה יותר בקול מה שגרם לי להרים את הראש ולהגיד לה שתנסה להיות בשקט שלא ישמעו מסביב וגרם לי גם להמשיך לעשות את אחד הדברים האוהבים עלי שזה לרדת לבחורה ולראות כיצד היא נהנת וגומרת.
איה המשיכה להתפתל בשקט כאשר אני מחדיר לה את הלשון שלי ותוך כדי מעביר אצבע על הדגדגן שלה ולאחר כמה זמן איה גמרה כאשר היא רטובה מאוד..

לאחר מכן איה הסתובבה ועברה להיות מעלי כאשר אני מחזיק את הגוף הקטן שלה והיא מחזיקה את הזין שלי ומחדירה אותו אליה, הכוס של איה היה צר ויש הרגשתי אותו סביב הזין שלי שאפילו קצת כאב לה אך היא הכניסה אותו עד הסוף תוך כדי שהיא מתחילה לזוז קדימה ואחורה ואני מרגיש את הכוס שלה סביב הזין שלי.
אמרתי לאיה שזה מרגיש נפלא ואני גומר ככה בקלות, איה ביקשה ממני שלא אגמור בפנים, התהפכו כאשר אני מעליה זז קדימה ואחורה וראיתי איך כל פעם שאני חודר עד הסוף טיפה כואב לה, אחרי כמה דק ככה הוצאתי את הזין מהכוס שלה כאשר הוא רטוב מאוד שפשפתי את הזין טיפה ותוך רגע גמרתי על הבטן של איה והכוס שלה שהיה מדהים עם הכמות זרע שלי עליו.

תוך כמה דק נשכבנו שוב מחובקים בשק שינה ונרדמנו די מהר אחרי היום הארוך והמסעיר הזה.
בבוקר אחד המדריכים בא להאיר אותנו והיה טיפה בשוק כאשר גילה שאנחנו באותו השק שינה..

אשמח לתגובות, הצעות מנשים וזוגות..

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה