שלישייה מורחבת

קטגוריה: אמיתי
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>"כאן גרים בכיף אבי ושני'" (שמות בדויים) כך אישר בפני שלט הכניסה לדירה מספר 5 שהגעתי למקום הנכון. חלפה כמעט שנה מאז ביקרתי אותם בפעם האחרונה, והתפלאתי שעדיין זכרתי איך להגיע.

עם הזוג הזה כבר נפגשתי בעבר והייתה לנו פגישה מלאת תשוקה ונוזלים, אבל בלי הסבר מדוייק למה, ניתק הקשר בינינו ולא שמעתי מהם יותר מאז.

כמובן עד שהגיעה אלי בוקר אחד הודעת וואטסאפ מפתיעה.
"שני רוצה, אתה זמין לקפוץ עכשיו?"

"בדרך!" השבתי תוך כדי שזקפה מטורפת אוחזת במפשעתי. לקח לי בדיוק חצי שעה להגיע עם הקטנוע מהדירה שלי בכיכר רבין לבית שלהםברמת גן. כל הדרך עברו בראש שלי תסריטים על מה שהולך לקרות. אבי ניהל את כל ההתקשרות מולי והיה מאד ברור בבקשות שלו.

"לשני יש פנטזיה לראות גבר יורד לי. הפעם הזאת, היא לא מעורבת בעניין!" אבי הדגיש. "היא תשכב במיטה ותתגרה ממה שנעשה. אני לא יכול להבטיח שהיא תצטרף כמו פעם שעברה".

לא ממש התרגשתי מהעובדה שאבי הבהיר ששני לא תשתתף בחגיגה. תמיד הייתי טיפוס אוראלי.

לא ברור למה אבל אהבתי ירידות יותר מהסקס עצמו. בטח לפרוייד היה מה להגיד על זה, אבל משהו בתחושה העוצמתית של לענג באמצעות הפה והלשון בלבד גרם לי להתרגש מהאינטימיות של הירידה. ידעתי גם בדיוק איך לרדת. איפה ללקק, מתי לנשק, שלטתי בסודות המין האוראלי ויכולתי לשמוע את בנות הזוג הליליות שלי מתענגות מהירידה המושקעת שהענקתי להן. אחרי ירידה כזו, הן היו מוכנות להכל, רק מהרצון להחזיר לי באותה מטבע.

ירידה לגברים הגיעה רק בשלב מאוחר יותר, בפעם הראשונה שעשיתי שלישייה. הידידה שמשכה אותי לאותה שלישייה הייתה עסוקה בדיוק במציצה, כשהחלטתי להצטרף אליה ולחוות בפעם הראשונה איך זה למצוץ לגבר. מאז עברו כמה שנים והניסיון הלך וגדל, אבל כל פעם מחדש כשאני מגיע לשלישייה ההתרגשות היא כמו בפעם הראשונה.

"טוק טוק טוק" היד שלי נקשה על דלת הפלדלת, קצת מתחת לשלט הכניסה לבית. יכולתי להרגיש את הדופק של עצמי מההתרגשות.

אבי פתח את הדלת בחיוך, ולחץ את ידי. "בוא... היא כבר מחכה לראות... חיממתי אותה בטירוף על זה" הוא אמר, סוגר מאחורי את הדלת ומוביל אותי אל חדר השינה שלהם.

אבי היה בחור נאה בשנות ה-40 לחייו והקפיד לשמור על כושר. הוא נשאר חטוב כמו שזכרתי אותו.

בחדר השינה שהיה מוחשך חלקית יכולתי לראות את שני יושבת במרכז מיטת הקינג-סייז הזוגית שלהם מכוסה עד הצוואר בשמיכת פוך מחכה להצגה שתתחיל מול עיניה.

"חיכינו לך... אין לך מושג כמה אני מתה לראות מה שאתה הולך לעשות לאבי..." שני אמרה וחייכה אלי. היו לה פנים מדהימות. זכרתי את הפנים האלה מהסשן הקודם שהיה לנו וכמעט התבאסתי שהיא רק צופה מהצד. וממה שזכרתי מהפעם שעברה, גם הגוף שלה היה חטוב, תוצאה של עבודה מפרכת בחוגי פילאטיס. לא היינו צריכים לדבר יותר מדי, הקרח בינינו כבר נשבר.

"תתפשטו..." שני הורתה ותוך זמן קצר עמדנו שנינו בחזית המיטה, ערומים לגמרי אל מול עיניה הבוחנות של שני. שני ישבה כשרגליה פשוקות, ולפי הנשימה הכבדה שלה נראה היה שהיא נוגעת בעצמה, או אפילו משחקת בצעצוע רוטט. כמובן שלא יכולתי לדעת את זה, כיוון שהשמיכה לא אפשרה לראות דבר.

כרעתי על ברכי והנחתי יד על הזין של אבי. האיבר היה רפוי עדיין ולקחתי אותו בידי, משפשף אותו קלות כדי שיתחיל לקבל נפח. כשהתחיל להזדקף, לקחתי את קצה הכיפה של אבי והעברתי את לשוני עליה. הוא החניק אנחת עונג. שלחתי מבט מתגרה אל שני שבהתה בנו מהמיטה, כאילו אומר לה בלי מילים "עכשיו תראי מה שאני הולך לעשות לבעלך". רציתי כל כך שהיא תצטרף, אבל זכרתי את הכללים שהציב אבי.

החזרתי את מבטי אל הזין של אבי ומכה אחת פתחתי את פיו ומצצתי את כל האיבר פנימה. אבי שוב החניק אנחת עונג, הפעם חזקה וממושכת יותר, רק שהפעם נשמעה אנחה גם מאזור המיטה.

התחלתי למצוץ במרץ, דואג לענג את אבי עם הלשון שלי, משחק באשכיו עם בזמן המציצה. ידעתי מה זה גורם לי כשמוצצים לי ומשחקים שם באזור במקביל.

התמסרתי למציצה ובשלב מסויים אבי הניח ידיים על ראשי והכתיב את קצב המציצה ואני שקעתי במציצה, עוצם עיניים ולא שם לב למתרחש בחדר.

לפתע הרגשתי זוג ידיים קטנות מונחות על גבי.

"אוו... תראו מי קמה" אבי אמר ויכולתי ממש לשמוע את החיוך שעלה על פניו. הייתי עסוק במציצה ובאותו רגע לא יכולתי לראות את שני שהתמקמה מאחורי, מלטפת את ראשי ומזיזה אותו בקצב המציצה.

"אז החלטת להצטרף אלינו?" אבי שאל.

"זה נראה כל כך מגרה שאני לא מסוגלת להסתכל מהצד" שני אמרה ויכולתי להרגיש את שיערה החלק נשפך על ראשי בזמן שהיא מתכופפת אלי.

שני הצמידה את שפתיה לתנוך אוזני השמאלית והחלה למצוץ אותו. משם המשיכה בשרשרת נשיקות לאורך הלחי שלי עד שהגיעה לאזור השפתיים שלי שהיה עסוק במציצה.

"לא סיפרת לו על הבונוס הקטן שלנו, נכון?" שני שאלה, ממש קרוב לאוזני.
בונוס? חשבתי לעצמי. על איזה בונוס היא מדברת?
"לא... רציתי שהוא יגלה לבד. יותר מרגש ככה" אבי ענה לה.
בשלב הזה פתחתי את עיני והבטתי למעלה אל אבי. "בונוס?" שאלתי.
"תסתובב, תסתכל על שני. תגיד לי מה אתה מזהה ששונה מפעם שעברה" אבי אמר וחייך.
סובבתי את עצמי אל שני שחזרה למצב עמידה לידי ויכולתי ברגע אחד לזהות את השינוי המהותי אצלה מהתמונות של גופה העירום שראיתי.
"מה?? מתי הספקת??" עניתי בשוק.
"הספקנו... ותאמין לי, אתה הולך להרוויח מזה בגדול" שני ענתה וצחקה.
"איזה חודש את?" שאלתי מתבונן על הבטן ההריונית של שני ומתגרה אפילו יותר.
"אנחנו בסוף חודש שביעי... אוטוטו הוא כבר בחוץ" שני ענתה.
תמיד הייתה לי פנטזיה להיות עם אישה בהריון, אבל לך תמצא אחת שלא נשואה לאבא של התינוק.
בירכתי את אבי בלב על ההזמנה ועל זה שהוא לא סיפר לי והפך את השלישייה הזאת למרגשת אפילו יותר.
קמתי מהרצפה, והתקרבתי אל שני שהתיישבה על המיטה ברגליים מפושקות. רכנתי מעליה והתחלתי לנשק אותה. שדיה שהיו עמוסי חלב ומוכנים להנקה היו עמוסים וגדולים והפטמות עמדו נוקשות ובולטות.

"אין לך מושג כמה ההיריון גורם לי להיות חרמנית... כנס אלי" היא אמרה.
כיוונתי את הזין שלי, שעמד מתוח והכנסתי אותו בין שפתות הכוס שלה. ידעתי שאין חשש לפגיעה בתינוק, עם כל הכבוד לזין שלי, הוא לא כזה ארוך.
הכוס של שני היה חם וכל כך נעים והיא נעה לאט לאט ובעדינות עוזרת לחדירה בתנועות קלות של האגן.
אבי התקרב אליה והיא שלחה יד אל הזין שלו, מושכת אותו בעדינות אל פניה ומתחילה למצוץ לו בזמן שאני חודר אליה.
לא משנה כמה אתאר את מה שראו עיני, המראה של אישה הרה, כל כך יפה, שוכבת על המיטה, נחדרת מצד אחד ומוצצת מהצד השני הוא מראה שאי אפשר להוציא מהראש. כל כך יפה, כל כך נשית.

"אני רוצה את שניכם בתוכי" שני אמרה לפתע.

היא הפסיקה את המציצה לאבי והוציאה אותי מתוכה. היא לא חיכתה לשאלות והנחיות. היא סימנה לי לשכב על המיטה על גבי וכשנשכבתי עלתה עלי, כשהגב שלה אלי ומיקמה את ישבנה מעט מעל הזין שלי.

"תכניס אותו מאחורה, אל תתבייש" היא אמרה.

מיקמתי אותו באמצעות ידי וכשראשו היה בין פלחי ישבנה, מרגיש את פי הטבעת שלה שואב אותו פנימה בזמן שהיא מטילה את מלא כובד משקלה עלי. אבי תפס את מקומו מעליה, חודר אל נרתיקה המפושק, נהנה מהרטיבות שהשארתי לו שם.
כבר השתתפתי בשלישיות, וכבר עשיתי חדירה כפולה, אבל החוויה עם שני הייתה שונה. משהו במחשבה שאני חודר לתוך אישה הרה יחד עם בעלה הדליק אותי ברמות שלא יכולתי להסביר.

הרגשתי שאני לא מסוגל להחזיק את זה יותר והתחלתי לגמור עמוק בישבנה של שני. אבי הצטרף אלי דקה אחרי ומילא את אותה בזרע גם מקדימה.

"וואו. תפנה לך את הלו"ז - עד הלידה אתה שלנו!" שני אמרה בזמן שיצאתי מישבנה, הודפת את אבי מעליה, מסתובבת אלי ומנשקת אותי על שפתיי.
"אני יכול לנסות לארגן את זה" אמרתי אליה תוך כדי שאני מחזיר לה נשיקה משלי.
הלידה, אם התעניינתם, עברה בסדר גמור :)
זוגות הריוניים שרוצים להכניס קצת פלפל למיטה, אני מחכה להודעות מכם!
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה