האוצרת שלא עוצרת

קטגוריה: אורגיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

לאחר פרסום הסיפור הראשון קיבלתי, להפתעתי הרבה, המון תגובות חיוביות ואני רוצה להודות לכל אותם המגיבים, בהחלט נתתם תחושה טובה ורצון להמשיך לפרסם פה.

הסיפור הזה ארוך מהרגיל מכיוון שיש בו הרבה פרטים והוא משלב מעט דמיון עם הרבה מציאות ואני אתן לכם, הקוראים, את האפשרות להחליט בעצמכם מה אמת ומה דמיון.

לאחר המקרה הקודם, שעליו סיפרתי, משהו נתפח בינינו והדברים מאוד זרמו. התחלנו לדבר יותר על אפשרויות גיוון ודרכים להגשים את זה. לאשתי מאוד חשובה הדיסקרטיות ולכן היה לה יותר נוח לחשוב על גברים לא ישראליים שיבקרו בין רגליה ואני יכול להבין אותה.

אשתי עוסקת באומנות וחלק מעיסוק זה כולל גם ביקור בתערוכות אחת לכמה חודשים בהן היא נפגשת עם תמי חברתה הטובה שמתפקדת כאוצרת. תמי ואשתי מאוד דומות אך עם זאת מאוד שונות; שתיהן סקסיות ושוות בטירוף אך אשתי שחומה ותמי בהירה, שתיהן קלילות וזורמות אך תמי רווקה ואשתי... ובכן, היא אשתי, תמי (כך אשתי מספרת) היא חיית מין ואשתי הרבה יותר עצורה ושקולה.

לא הופתעתי כאשר אשתי הודיעה לי לפני מספר שבועות שהיא עתידה לבקר בתערוכה ולפגוש את תמי, הרי כבר חודשיים-שלושה שלא יצא לה ללכת לתערוכה כלשהי ואני כמובן פרגנתי לה. שבוע לאחר מכן אני גויסתי למילואים וכמו כל מילואימניק, שקעתי ברוטינה שלי שכללה פעילויות שונות ושכחתי מדבר התערוכה.

לאחר שבועיים במילואים, בעודי יושב בעמדה נידחת לבדי, אני מקבל שיחת ווטסאפ מאשתי – "כמה כיף" אני חושב לעצמי, אני אראה אותה בוידאו אחרי שכמה ימים לא יצא לנו לדבר ואולי אפילו אקבל מבט חפוז על החזה שלה שאני כל כך אוהב.
עניתי לשיחה והופתעתי לגלות שתמי יושבת לצד אשתי, שתיהן נראות שמחות מהרגיל והמקום שבו הן נמצאות הוא הבית של תמי. כמובן שמיד נזכרתי בעובדה שאשתי ביקרה בתערוכה באותו ערב והתחלתי להתעניין בתערוכה – הופתעתי לראות שהן בכלל לא מתעניינות בשאלות שלי על התערוכה וגם שמתי לב שברקע יש צל שזז ללא קשר אליהן.
מיד שאלתי "מאמי, מה זה הצל הזה מאחורייך? יש שם עוד מישהו?".
באותו רגע הן החליפו מבטים אחת עם השניה, חייכו ותמי שאלה "שנגלה לו עכשיו?".
מבולבל וחסר מושג ישר שאלתי "מה קרה? לגלות לי מה? מה אתן עושות?" וכתשובה אשתי אמרה "מאמי, שיתפתי את תמי בחוויה האחרונה שלנו והיא הציעה לי משהו שקשה לסרב לו, אני אלך על זה רק אם תאשר לי וכמובן שתראה הכל בשידור חי".
הרגשתי שאני מקבל סחרחורת, לא הבנתי מה קורה ואמרתי לאשתי שאני רוצה הסבר יותר מפורט.
בתגובה לדרישתי, היא הרחיקה את המצלמה וראיתי שלצידן יושבים שלושה גברים; מסתבר שהתערוכה הייתה בינלאומית ותמי הזמינה מספר חברים אירופאים להתרשם מהתערוכה וגם מאשתי.
התגובה הראשונית שלי למראה שלושת הגברים הייתה יובש בפה ודופק מואץ אך מהר מאוד חזרתי לעצמי ואמרתי להן "לפני שאני מאשר את זה, אני רוצה לראות מה יש לכל אחד מהם ולדעת עליו מספר פרטים. אני רוצה שהם יעמדו בשורה עם הפנים אלי ושאשתי תוריד לכל אחד מהם, בתורו, את המכנסיים ותציג אותו בזמן שהיא תופסת לו את הזין".
אני החלטתי לנצל את ההזדמנות ולטעום, גם אם מרחוק, ממה שיש לתמי להציע ולכן הוריתי לאשתי להישאר עם גופיה וחוטיני וביקשתי מתמי לצלם ולהראות לי את השדיים והכוס שלה והיא צייתה והציגה שדיים מלאים וכבדים וכוס מגולח שרואים שלהיכנס אליו זו לא בעיה – וואוו כמה שזה היה יפה. זה היה האות להתחלתה של חגיגה גדולה.
תמי סובבה את המצלמה לצד השני ויכולתי לראות ששלושת החבר'ה עומדים בשורה ואשתי יושבת על הספה לצידם והורתי לה להתחיל – היא הפשיטה את הבחור הראשון, תפסה את הזין שלו ואמרה "מאמי, תכיר את ג'רארד. צייר מספרד, בן 28 עם זין באורך 22 ס"מ ". "מוצ'ו גוסטו ג'רארד" אמרתי והורתי לה להמשיך. "מאמי, זה אנחל. פסל מספרד, בן 30 עם זין של 25 ס"מ !!!!!"
הייתי בהלם... בחיים לא ראיתי כזה זין, גם כשהוא היה "רדום" הוא היה מפלצתי. לבסוף היא הגיעה אל האחרון ואמרה "מאמי, זה גיל. אמנם הוא ישראלי אבל ניתן לסמוך עליו. הוא בן 31 ויש לו זין ככה-ככה.. 15 ס"מ. הוא מציית לתמי בהכל ולכן ישמש היום בתור מחמם ועוזר." הוא היחיד מהשלושה שכבר עמד לו ולא פניתי אליו אלא אמרתי לאשתי שתתחיל במופע.
תמי נשכבה על משענת הצד של הספה והורתה לגיל להיכנס אליה. הוא בתגובה ציית והכניס את הזין שלו לכוס שלה בלי שום בעיה והתחיל לזיין אותה, היא אמרה שזה בשביל שאשתי תקבל שפריץ של שפיך בתור התחלה ובאמת אחרי דקה הוא היה על סף גמירה. אשתי בזמן הזה ישבה על הספה עם ג'רארד ואנחל, שיחקה בזין שלהם והם הורידו ממנה את החוטיני והגופייה ושיחקו בכוס שלה. תוך שניות גיל עמד לגמור ותמי ציוותה עליו לגמור בפה של אשתי והוא מיהר להגיע לאשתי שחיכתה בפה פתוח ובזמן שיש לה זין ענק בכל יד היא קיבלה מספר מטחים קלילים של שפיך לתוך פיה. היא ניגבה את השפיך של גיל במהירות ושאלה "מאמי, נהנית? זה היה בסדר?" עניתי לה "בטח מאמי, אני רואה שאת מוכנה. תמי, את תשחקי עם הזין של גיל ותדאגי שיעמוד כל הזמן". באותו הרגע אשתי אמרה לשני החבר'ה לעמוד ונשארה לשבת על קצה הספה. היא החלה למצוץ להם כך שכל אחד בתורו מילא את הפה והגרון שלה עם הזין שלו בעוד השני מקבל עיסוי זין נעים עם היד שלה. כך היא המשיכה במשך מספר דקות וראיתי איך אט אט הזין שלהם גדל עוד ועוד ונהיה עצום, אשתי ממש התעלתה על עצמה כדי להכניס אותם לפה במלואם. כשראיתי שהם דלוקים בטירוף ומועכים לאשתי את השדיים ומכניסים לה אצבעות לכוס, פניתי לתמי ואמרתי לה שתצלם לי מה מצבה עם גיל – בתגובה היא סובבה את המצלמה ואמרה "אני שומרת את הקיסם פעיל בתוכי" וצחקה, יחד עם שאר המשתתפים.
בשלב הזה רציתי שאשתי תנוח מעט ולכן אמרתי לאנחל שיעבור לזיין את תמי ושגיל יעבור לפה של אשתי וכך הם עשו. תמי צילמה איך הזין העצום של אנחל נכנס אליה וכמו שחשבתי, ללא הרבה בעיות הוא השתחל לתוכה והתחיל לפמפם אותה. מכיוון שהמצלמה בפלאפון רעדה מהזיון אמרתי להם שיעבירו אותה לגיל. אשתי נשענה עם גבה על גב הספה, ג'רארד מקפל את רגליה כלפיה וגיל רוכן מעליה – אמרתי לגיל שיצלם איך ג'רארד חודר לאשתי ושלא יעז להוציא את הזין שלו מהפה שלה וכך ראיתי איך הזין של ג'רארד מחליק לו בקלות לתוך הכוס המוכן של אשתי. הוא זיין אותה בטירוף וראיתי כמה היא נהנית... היא ותמי גנחו וצעקו ואפילו הרשתי לגיל לשחק בשדיים של אשתי. לפתע ג'רארד לקח מגיל את המצלמה וצילם איך החור של אשתי נשאר פתוח אחרי שהוא שולף אותו החוצה – הזין שלי כמעט קרע את המדים מרוב שעמד!! גיל אמר שהוא עומד לגמור מהמציצה של אשתי והיא בתגובה תפסה את הזין שלו ואמרה לו להשפריץ הכל לתוך הפה שלה והוא, בגמירה שנייה לאותו ערב, הפתיע ומילא את הפה של אשתי בשפיך שהיא בלעה.
מכיוון שגיל היה צריך לחדש כוחות הוא עבר לשבת בצד לנוח ותמי לקחה את תפקיד הצלמת מרגע זה. אנחל עזב אותה והצטרף לג'רארד. אשתי הורתה לג'רארד להתיישב על הספה במקומה והיא התמקמה בתנוחת דוגי כך שפניה בין רגליו ואחוריה מופנים לזין העצום של אנחל. תמי צילמה ביד אחת וביד השנייה תפסה את הזין של אנחל ודחפה אותו לכוס של אשתי כך שבמכה אחת הוא חדר אליה. גם הפעם אשתי הצליחה להפתיע אותי – אנחל הכניס את כל ה25 ס"מ שלו אליה ללא בעיה והיא אפילו לא חדלה מלמצוץ לג'רארד בזמן הזה. כך הם זיינו אותה במשך כמה דקות, והיא נעה אחורה וקדימה כאשר זין אחד יוצא מהכוס, השני נכנס לפה. זה היה מדהים ותמי התחרמנה בטירוף אז היא קראה לגיל רק כדי שיהיה לה זין לשחק איתו. ראיתי ששני החבר'ה על סף גמירה ואמרתי להם שייגמרו כל אחד בחור שבו הוא נמצא ואכן אחרי דקה או שתיים נוספות אנחל גמר בכוס של אשתי ומילא אותה ואילו ג'רארד התעכב עוד מספר שניות ואז גמר בפה של אשתי והיא בתמורה בלעה הכל. הם היו גמורים אז אמרתי לאשתי שתלך להתרענן במקלחת והיא יכולה לקחת איתה את מי שבא לה – כמובן ששני הענקים הלכו איתה... בזמן הזה אמרתי לתמי שתראה לי קצת את הכוס שלה ואני בתורי גמרתי בעמדה שבה שמרתי. לאחר שגמרתי, אמרתי לתמי שאני מנתק את השיחה לכמה דקות עד שאשתי תחזור ונתארגן להמשך החגיגה.
תמי, שהייתה חרמנית בטירוף ולא יכלה להתאפק שלחה לי הודעה עם תמונה שבה רואים שלוש דמויות מטושטשות- שתי דמויות עמדו ואחת כרעה על הברכיים ועם כיתוב "אשתך לא עוצרת לרגע  ". הרגשתי איך הזין שלי מתעורר..

אחרי כמעט רבע שעה ושתי סיגריות אני מקבל שיחת וידאו נוספת רק שהפעם כולם בחדר השינה ואשתי כבר עם זין בתוכה – אשתי שוכבת על גבה בקצה המיטה, רגליה מונפות אל על וג'רארד מזיין אותה בקצב מתון. אשתי ביקשה מאנחל שיכניס את הזין לפה שלה ואמרה לתמי שתעזור לג'רארד לעבור לתחת שלה. אחרי דקה הזין של ג'רארד היה עמוק בתחת של אשתי וזה הקשה עליה מעט במציצה אבל מזל שיש את גיל שיעזור. אשתי הזיזה את אנחל וג'רארד, וקראה לגיל שיזיין אותה בתחת במקום ג'רארד ובזמן הזה תמי הניחה את המצלמה ומצצה לשני הענקים. גיל לא החזיק מעמד זמן רב אבל לאשתי היו תכניות להמשך והיא שלפה אותו ממנה. היא התמקמה שוב בתנוחת דוגי וקראה לג'רארד שישכב מתחתיה. הוא כמובן ציית ונשכב ובקלילות החליק את הזין לכוס של אשתי. היא קראה שוב לגיל ואמרה לו שיזיין אותה בתחת אבל שלא יגמור והוא כמובן ציית והחליק את הקיסם שלו לתחת שלה בזמן שתמי עדיין מטפלת באנחל. לאחר שתי דקות בערך, אשתי אמרה לגיל שיעבור מהתחת לכוס, אני הבנתי שהיא מתכוננת למופע המרכזי. גיל כמובן עשה כדבריה והחל להכניס את הזין שלו לכוס שלה, יחד עם הזין של ג'רארד. ג'רארד אחז בכתפיה של אשתי ואילו גיל תפס במתניה וככה זיינו אותה יחד אך גיל לא הצליח להחזיק מעמד וביקש רשות לגמור. אשתי הסכימה ואמרה לו שיוציא את הזין מהכוס ויגמור לה בתחת והוא אכן ציית וגמר בתחת המדהים שלה. לאחר שגיל יצא אשתי קראה לאנחל ואמרה לו שיזיין אותה באיזה חור שיבחר – מה אתם הייתם בוחרים?
אנחל לא רצה לפספס את ההזדמנות וניצל את העובדה שהתחת כבר פתוח ובמהלך שתי לחיצות החליק לתוך התחת של אשתי. כך שני האיברים האלה זיינו את אשתי במשך זמן שנראה כדקות ארוכות. לאחר מכן אשתי הסתובבה ופנתה עם הגב לג'רארד ששכב מתחתיה והם התקדמו קרוב לקצה המיטה. אשתי הכניסה את הזין של ג'רארד לכוס, ביקשה מתמי שתתקרב עם המצלמה, הסתכלה לכיווני ואמרה "מאמי, אני יודעת שאת זה אתה אוהב" והוסיפה קריצה. אני בתגובה אמרתי לה "לכי על זה". תוך שניה היא תפסה את הזין של אנחל ודחפה אותו לכוס שלה כך שכמו בפעם הקודמת שני האיברים הענקיים האלה היו יחד בתוכה. היא אמרה להם "לתת הכל" והם בתמורה זיינו אותה יחד בקצב אחיד – אנחל אחז במתניה וג'רארד תפס בכתפיה מאחורה. אשתי גנחה וצעקה, תמי שיחקה קצת בכוס של עצמה וקצת בזין של גיל. השדיים של אשתי קפצו ונעו לכל כיוון והייתה באוויר תחושה שדומה לשניות שלפני התפרצות הר געש. אשתי, שגמרה פעמיים באותו ערב, צרחה וגמרה בטירוף ושניות אחריה שני החבר'ה גמרו גם הם ומילאו את הכוס של אשתי בשפיך. אפילו תמי גמרה והצליחה לשחרר מגיל מטח אחרון של זרע לתוך הכוס הפתוח שלה.

הם נשכבו כולם יחד על המיטה, כאילו היו חתיכה אנושית אחת גדולה. לאחר דקה או שתיים תמי פנתה לנקות את עצמה, גיל החל מתלבש ואילו אשתי שכבה מתנשפת לצד אנחל וג'רארד כאשר היא לא משחררת אחיזתה מהאיברים שלהם. אני, שמילאתי את עמדת השמירה בשפיך, פניתי אל החלל ואמרתי "תודה לך תמי על חוויה מטורפת שאירגנת פה. גיל, כל הכבוד לך, בהחלט הפתעת." ואז עברתי לאנגלית ואמרתי "אשתי היקרה, זה היה מדהים, תודה לך וגם לכם חבר'ה. אתם מוזמנים ללכת למקלחת." ראיתי שהם מחייכים והם אכן קמו והלכו לכיוון המקלחת כאשר אשתי מובילה ואחריה שני הזרגים העצומים מתנדנדים להם חצי רפויים. מכיוון שאני מכיר את אשתי, ידעתי שזה לא הסוף ואכן צדקתי אבל על כך בפעם הבאה.

אשמח לשמוע תגובות מנשים שקראו וחשו מגורות, זוגות שהתחברו לחוויה וגם מגברים. כמובן שעוד יותר אשמח להכיר אנשים (נשים/ גברים/ זוגות) שרוצים להתכתב ולחלוק את כל מה שעובר בראשם.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
הכי סקסי וחם במדינה - סקס בטלפון עם ישראליותשרמוטות סקסיות
חמות ורטובות
מחרמנות במיוחד!

תמונות גולשים
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
055-941-9758 - חרמנית ורטובה לשיחות סקס
מרינה, אפשר לשלוח גם וואצפ

053-372-3266 - שיחות אירוטיות ושיחות סקס חמות
בר, אפשר גם לשלוח וואצפ

1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-121-936 - שיחות סקס לוהטות בקו החם האירוטי
שלוחה - 1
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה