התנסות ראשונה עם גבר

קטגוריה: הומואים
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>האמת שהסיפורים פה יכולים לחרמן אותי הרבה יותר מהתמונות. יש משהו בסיפור מאוד מחרמן שמכניס אותך להתרגשות, מפעיל את הדמיון. בעיקר מחרמן אותי כשמדובר בשני גברים ובהתנסות ראשונה. רוב הסיפורים פה לא כ"כ עובדים עלי כי הם נשמעים לי מאוד מפוברקים חלקם גם בצורה מאוד גרועה :).

אז אחרי הרבה זמן שאני רק קורא ומסתכל על תמונות פה באתר אני אשתף את הפעם הראשונה שלי עם גבר. זה אומנם היה מזמן אבל כל מילה פה אמיתית לגמרי.

היום אני נשוי בן 35 אבל אז הייתי חייל בן 21 סטרייט לגמרי (הגדרות זה דבר נחמד). אוננתי לפני עם חברים בגיל צעיר יותר וזה היה חוויה שמאוד חרמנה אותי אבל לעולם לא חשבתי על גבר בתור אובייקט מיני (עד היום לא ממש:)

זה היה תקופה של צ'אטים והיכולת לדבר באנונימיות עם אנשים הייתה מאוד מעניינת :) אני זוכר שהסקרנות גרמה לי להיכנס מדי פעם לחדר של "הומואים". לא יודעתי מה אני רוצה בכלל ואיזה אנשים אני אפגוש. עם נשים הייתי הרבה יחסית לגילי אבל המחשבה על זין עומד של גבר אחר והמחשבה על שני גברים ערומים מאוננים יחד לא עזבה לי את הראש.

הייתי אז די חלק, חטוב וגבוה ( גם היום רק לא בן 20 :).

הרצון להיפגש עם משהו התקיים אצלי רק בפנטזיה וגרם לי לא להיפגש עם אף אחד במציאות שלא אתאכזב. הייתי מאונן לפעמים עם אנשים מול המצלמה וזה היה מאוד מחרמן. אבל ברגע שהייתי רואה פרצוף שמחובר לגוף או שהייתי גומר זה היה מחזיר אותי מהדמיון למציאות מהר מאוד .

יום אחד הכרתי בצ'ט זוג מצפון הארץ. המחשבה להיפגש עם זוג הייתה הרבה יותר קלה לי. הם כמובן מאוד שמחו שילד צעיר חלק גבוה ויפה יצטרף אליהם ולא היה להם שום בעיה עם העובדה שאין לי ניסיון בכלל עם גברים . לבעל היה ניסיון עם כמה גברים שהיה צעיר ואחרי שהוא סיפר לאשתו הם החליטו לצרף אליהם גבר נוסף. הבעל אמר לי שהוא ייפגש איתי קודם "לבדוק" שאני רציני ואח"כ נלך אליהם הביתה לפגוש את האשה. הוא אמר לי שיש לו זין יפה להתנסות של פעם ראשונה. זה היה נשמע לי מאוד בוטה אבל בגלל שהוא היה גבר נשוי ודיברתי עם שניהם בטלפון...הכל עבר את הסינון מבחינתי. הבהרתי להם שאני לא מתנשק עם גברים וזה לא מעניין אותי וגם מין אנאלי זה לא בעניין.
קבענו במרכז מסחרי מוכר באזור עמק יזרעל. כמובן שהתרגשתי והייתי מאוד מבולבל. האמת שכל הדרך מהמרכז לצפון לא חשבתי בכלל מה יהיה עם האשה אלא רק איך יהיה עם הגבר בסיטואציה הזאת. איך זה יקרה בכלל ואם זה ירגיש לי נוח.
נפגשנו במגרש חניה בלילה. לא היה אף אחד באזור. הוא הציע לי להיכנס אליו לאוטו שניסע מאחורי הקניון לאזור שומם יותר. נכנסתי אליו למכונית. בפנים היה גבר נחמד גבוה מאוד וגברי. מבנה גוף מלא, לא רזה ולא שמן מדי. נראה כמו אבא טיפוסי. גבר כבן 40. כמובן שלא דמיינתי אותו ככה אלא בחור חלק בכל הגוף אבל עכשיו כבר היה מאוחר מדי. הרצון להתנסות והסקרנות היו גדולים יותר.
אני חושב שלא דיברתי הרבה אבל הוא הבין... הוא לקח אותי לפינה חשוכה עוד יותר על צלע הר והחנה את האוטו. "כאן אף אחד לא עובר" הוא אמר.
"זה פעם ראשונה שלך" הוא שאל. הוא ידע את התשובה. אמרתי שכן. "טוב אז נתקדם לאט".
שאלתי אותו "מה עושים עכשיו"?
הוא הוריד את המכנס עד לרגליים ובין שתי רגליים גדולות גבריות ושעירות ראיתי אותו רק בתחתונים של סבא. מתחת לתחתונים היה נראה שיש לו זין ענק.. הבנתי מה שכבר היה ברור לי . יש לו "זין יפה למתחילים".
הסתכלתי עליו נבוך וקפוא כאילו פחדתי לעשות את הצעד הראשון בלי לקבל אישור. בלי שהוא יגיד לי . הוא סימן לי עם הראש ושאל "רוצה להתחיל?"
ירדתי עם הראש לאזור החלציים שלו. הוא נשכב קצת אחורה ושם את היד בעדינות על הגב שלי. יכולתי להריח אותו וזה הרגיש לי מאוד מחרמן וגם מאוד מוזר ומפחיד.
הוא הניח לי את היד על הראש וקרב אותי יותר. נישקתי את הזין שלו על התחתונים והסתכלתי עליו מסתכל עלי ונהנה. הוא סימן לי עם הראש להמשיך.

הורדתי את התחתונים שלו עם יד ימין וביד השניה הרמתי את הזין שלו, כל הגוף שלי מכופף קדימה לעבר המושב של הנהג בין הרגליים שלו. היה לו זין עבה במיוחד. ממש עבה. הוא לא היה ארוך כמו שהוא היה עבה עם כיפה גדולה ומפוארת. לא ראיתי זין כזה עבה בחיים. לא עמד לו הזין עדיין וזה היה נראה לי אפילו עוד יותר מחרמן. נתתי לו נשיקה בכדי להתרגל לרעיון והרגשתי את הזין שלו על השפתיים שלי. הכנסתי אותו לפה . עדיין הייתי מאוד נבוך ונרגש שהתחלתי להרגיש את הזין שלו בפה שלי ועל הלשון שלי אבל פתאום הוא השמיע גניחה עמוקה שחירמנה אותי בטרוף, "ממממממ", פתאום הבנתי שאני מוצץ לו את הזין והוא נהנה מהפה שלי ומשתמש בו וזה הכניס אותי לאוירה וחירמן אותי מאוד. הרגשתי כנוע ומרצה כמו שלא הרגשתי בחיים וזה חרמן אותי . גם העובדה שהוא כבר לא הסתכל עלי והיה עם הראש למעלה הורידה מהמבוכה. עכשיו זה רק אני בחושך בין הרגליים שלו עם הזין הגדול הזה בפה שלי, והוא מעלי גונח ונהנה.
התחלתי להנות מהמציצה והוא "סידר" לי את הראש על הזין שלו בקצב שהוא רוצה. הזין שלו גדל לאט לאט בפה שלי והייתי צריך עכשיו להוציא אותו החוצה תוך כדי שאני עושה לו ביד. עכשיו הייתי יכול להכניס רק חצי ממנו לפה שלי ולחזור חזרה . להרגיש את הכיפה הגדולה שלו על השפתיים שלי. פתחתי את הפה גדול בשביל לא לפצוע אותו. המשכתי בלי להפסיק. הוא המשיך לגנוח. הזין שלו עמד עכשיו והיה קשה מאוד. מתוח קשה ורטוב. הוצאתי אותו מהפה והסתכלתי עליו. זה היה מראה מאוד מחרמן. זין עומד שהולך להתפוצץ כל רגע ואני מכניס ומוציא אותו מהפה שלי. גורם לו לגנוח ולהתחרמן. הוא תפס לי את הראש והתחיל לזיין לי את הפה בעדינות וגנח "לאט, לאט". הוציא והכניס הוציא והכניס. הרגיש לי שהוא על הקצה ולא רוצה לגמור אבל רוצה להמשיך להנות ולהשתמש לי בפה.
אחרי עוד קצת זמן שהוא מזיין לי את הפה הוא עצר. אמר לי להוריד את המכנס ועזר לי.
הורדתי ישר את המכנס עם התחתונים. הייתי מאוד מחורמן אבל עדיין לא ממש עמד לי. לא ידעתי איך אני אגיב ואיך זה ירגיש.
הרגשתי את הידיים הגבריות שלו נוגעות בי וזה היה מוזר מאוד ומרתיע . אבל הבטחתי לעצמי לזרום עם מה שלא יהיה ולנסות להנות וככה עשיתי.
הוא ישר הכניס את הזין שלי לפה. המראה של גבר בן הרגליים שלי היה גם מרתיע אבל מהר מאוד הפה הרטוב שלו החליק על הזין שלי ונעמד לי זין גדול וקשה.
עצמתי את העניים ולאט לאט הבנתי שאני מקבל מציצה ונהנה ממנה. הוא ראה שאני מאוד חרמן והחליט לעשות סיבוב באזור הביצים שלי. מלקק ומדגדג אותי בצורה נעימה כשאני עושה ביד ופותח את הרגליים ונותן לו להיכנס למטה עם הלשון...
אחרי כמה דקות הוא הרים את הראש ושאל "נזוז"?. "לאן" שאלתי? הוא אמר "אלי הביתה..
לאישתי?!
"היא אמיתית?" שאלתי עם חיוך.
"בטח" הוא אמר. "מה אתה חושב?"

בדרך הוא הסביר לי שהבדיקה שעשה לי לא הייתה אמורה לכלול מציצה וביקש שאגיד לאשתו שנאבדתי בדרך ולקח לי זמן להגיע. לא היה לי שום בעיה לשמור סוד לאיש שכרגע שומר את הסוד הכי גדול שילווה אותי לכל החיים.

מה שקרה אצלם בביית זה עוד חוויה שלא אשכח בחיים. התנסות מאוד מעניינת שלא היה לי כמוה עדיין. אבל זה בסיפור הבא כמו שאומרים פה ;)

היום אני נשוי בן 35 . אשתי לא יודעת על זה כלום. היו לי עוד מספר מועט מאוד של התנסויות עם גברים לאורך השנים. לא הרבה השתנה מאז. אני עדיין לא מתחרמן מהמחשבה להתנשק עם גבר.
אבל עדיין המחשבה על גבר נשוי או בחור צעיר בחדר חשוך על מיטה נקיה עושה לי את זה.
אני רק צריך להיות במצב רוח הנכון... זה לא קורה הרבה :)

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה