ראיון עבודה למתחילים- פרק א'

קטגוריה: הומואים
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>עינת המזכירה התקשרה ואמרה שאיתן, מנהל החטיבה מעוניין יהיה לפגוש אותי לראיון.
קבענו ליום שלישי בשעה 13:30.
עינת ביקשה שאגיע כמה דקות לפני על מנת שאוכל למלא שאלון פרטים אישיים ולמסור לה את קורות החיים שלי אותם היא תצרף לתוצאות המבדקים אליהם נשלחתי בטרם הוזמנתי לראיון.

קצת רקע לפני שנגיע לפגישה עצמה. אני יואב בן 26, רווק, עם מראה סטנדרטי פלוס- 1.80 עיניים כחולות, בהיר, שיער חום בהיר. לא מזמן סיימתי לימודי הנדסה באוניברסיטה והתחלתי לחפש עבודה בתחום. השוק היה קשה מאוד. בסיום התואר הרגשתי שאני הולך לטרוף את העולם. חיפשתי עבודה עם אופק קידום ומשכורת מתגמלת כיאה להנדסאי מתחיל. ברוב הראיונות הציעו משרות די עלובות. בהתאמה לתפקיד העלוב גם המשכורות המוצעות לי היו נמוכות בהרבה ממה שציפיתי.

לעבודה בחברה הנוכחית (אליה אני מיועד להגיע לראיון אצל מנהל החטיבה) הגעתי ממש במקרה כשפגשתי ידידה מן העבר שסיפרה לי שבן זוגה עובד באחלה מקום עם תנאים מעולים וגם הוא החל שם, לפני כבר כמעט 8 שנים, בתור עובד מתחיל שרק סיים את האוניברסיטה. ביקשתי ממנה אם תוכל להעביר דרך בן זוגה את קורות החיים שלי וככה החל תהליך המיון שלי בחברה. בתחילה התקשרו וערכו לי ראיון טלפוני, בדקו את רמת האנגלית שלי ואת הזמינות לעבודה מיידית. לאחר מכן הגעתי לראיון אצל בחורה ממשאבי האנוש של החברה. הראיון היה ארוך והבחורה הקשתה עלי בשאלות רבות. כשיצאתי מן הפגישה הרגשתי שאין כל סיכוי שאקבל את התפקיד מפני שהיה באמת ראיון לא טוב. ואכן כך היה. לאחר כמה ימים נשלחה אלי הודעה במייל שבה מודים לי על נכונותי לעבוד בחברה אך שנמצאתי לא מתאים לתפקיד הספציפי. בסוף המייל נכתב שהחברה שומרת לה את האפשרות לפנות אלי במידה ויהיה שינוי בהחלטה או במידה ותהיה להם הצעה לתפקיד אחר שהם יראו בי כמתאים. לחלק הזה כבר לא התייחסתי... בטח הם כותבים את זה בכל המיילים שהם שולחים לאנשים שלא התקבלו.

באופן מפתיע לאחר כשבועיים קיבלתי טלפון מהמספר של משאבי האנוש של החברה. בחורה שהציגה עצמה בשם עינת אמרה שהיא מזכירתו של מנהל חטיבת הפיתוח ושהיא מעוניינת לשלוח אותי למיונים בחברת כוח אדם חיצונית לתפקיד של עוזר אישי למנכ"ל. עינת סיפרה לי בקצרה על התפקיד ואמרה שבמידה ואעבור בהצלחה את המיונים של החברה החיצונית תקבע לי פגישה עם איתן מנהל החטיבה, בה הוא יפרט יותר בנוגע לתפקיד.

הלכתי בלי יותר מדי מוטיבציה למיונים שארכו יום שלם באחת מחברות משאבי האנוש המוכרות בארץ.
מה לי ולתפקיד עוזר? שאלתי את עצמי.. המשכורת הגבוהה שעינת נקטה, גרמה לי בכל זאת לגשת למיונים ולנסות להבין מה פשר התפקיד המוצע.
עברתי יום שלם של מיונים, דינמיקה, מבחני אנגלית ופסיכולוגית תעסוקתית והלכתי לביתי. הטלפון מעינת בה היא מודיעה לי שעברתי את המיונים ושאני מוזמן לראיון אצל איתן הפתיע אותי מאוד וגרם לי אף להתרגשות קלה.

הגיע יום שלישי ואני כמו שהנחתה אותי עינת, הגעתי כרבע שעה לפני על מנת למלא טפסי שאלות.
התיישבתי באחד מהכיסאות המרופדים בלשכה המופארת של מנהל החטיבה ומילאתי במלוא הרצינות את הטפסים שכללו ארבעה פרקים- שאלון פרטים אישיים, שאלון על הלימודים שלי, שאלון על הניסיון התעסוקתי ושאלון אחרון על הציפיות שלי מהעבודה. שתי דקות לאחר שסיימתי קראה לי עינת ואמרה לי שאיתן מחכה לי ומבקש שאכנס אליו.
נכנסתי לחדר שהיה עצום בגודלו ומדהים ביופיו. נוף של כל תל אביב התפרס מחלונות ענקיים שעמדו מאחוריו. רהיטים מכל הסוגים מילאו את חלל החדר. הכול עם טוב טעם והרבה מאוד השקעה. טעם של יוקרה נדף בחדר. איתן שראה שאני המום מהחדר אמר שלום ראשון והוציא אותי מההלם שהייתי שרוי בו. איתן היה בחור כבן 50 מלא ומאפיר. פניו היו משורטטים. גופו של איתן היה שמור בקפידה בדיוק כמו הבגדים שלבש שהיו כמובן נראים מיליון דולר וישבו על גופו כאילו נתפרו על פי מידותיו. ידיו היו בכיס וכשנכנסתי לחדר בירך אותי בשלום והגיש את ידו הימנית מתוך הכיס לכיווני ללחיצה.
איתן היה נראה מאוד אבהי ונחמד וכבר ברושם הראשוני שמחתי שיש כימיה ואנרגיות טובות. איתן התיישב בספה שישבה ליד השולחן המפואר והזמין אותי לשבת בספת יחיד שהייתה מונחת מול הספה עליה התיישב. הוא פרס את ידיו על הספה והזמין אותי לשבת מולו. התיישבתי בנימוס על הספה והישרתי את מבטי. רגליו היו פתוחות ומבטי עבר דרך המפשעה שלו שהתפארה בחבילה לא קטנה שנחה בין רגליו הפתוחות.

מפאת המעמד לא נתקעתי יותר מדי והישרתי את מבטי ובכל זאת הייתה לי ההרגשה שהוא שם לב שהסתכלתי בקצרה על מפשעתו. איתן החל לשאול אותי שאלות תוך קריאה בקורות החיים שלי. הוא שאל על תקופת התיכון, הצבא ולאחר מכן על העבודות שבהם עבדתי בעבר. הוא שאל על לימודיי ההנדסה באוניברסיטה. על הכול השתדלתי לענות בצורה ברורה ונהירה בלי להרחיב מצד אחד ומצד שני תוך ירידה לפרטים החשובים. המעמד והיוקרה שהיו במשרד עשו לי את זה לחלוטין כמו גם מראהו המרשים של איתן. לאורך כל הריאיון איתן ישב בתנוחה בה הוא התיישב ומדי פעם הוא הכניס את ידו השמאלית לכיס המכנס וליטף את איזור המפשעה. בפעמים בהם הוא עשה כן הסטתי את מבטי לעבר מפשעתו. בשלב מסוים קלטתי שהוא שם לב להסט מבטי והסמקתי קלות.

בשלב השני של הריאיון החל איתן לספר לי על התפקיד כעוזר אישי. הוא פירט את העבודות השונות ובעצם הגדיר את הגדרות התפקיד. יכולת הניסוח שלו והחדות בה דיבר הרשימו אותי והנהנתי תוך כדי שדיבר. לקראת סוף הגדרות התפקיד הסביר איתן שבתפקיד מצופה ממני גם לספק את צרכיו האישיים. שראה איתן על פרצופי שאני לא לגמרי מבין מה הכוונה בסיפוק צרכיו האישיים החל לפרט את הדברים השונים- פגישות אישיות, טיפול בעניינים שקשורים לביתו ולנכסיו הפרטיים. איתן אמר שהוא נשוי ויהיו פעמים בהם אצטרך להתעסק עם עניינים דיסקרטיים בנוגע למשפחתו, עליהם לא אוכל לספר לאף במשרד. איתן לקח הפסקה קצרה בדיבורו ושאל אם עד כה יש לי שאלות. עניתי שלא והוא לקח עוד כמה רגעים של שקט. בנוסף לכך החל איתן שוב לדבר, יש את הצרכים האישיים שלי שגם עליהם ארצה שתהיה אחראי. ידו הימנית של איתן ירדה לאיזור המפשעה. אצבעותיו החלו לשחק בחבילה הנפוחה שנחה בין רגליו ואני באופן אוטומטי הבטתי בידו המשחקת. התחלתי להבין למה מתכוון איתן ומצד שני לא הייתי בטוח שאני מבין נכון. איתן הרי אמר שהוא נשוי..

בשלב זה של הסיפור חובה עלי לשתף אתכם שאני דו מיני שנהנה מאוד להיות גם עם גברים לבד ויותר מכל נהנה להיות עם זוגות שמזמינים אותי לסקס משותף. בעבר היו לי כמה זוגות אליהם הייתי מצטרף לחוויות מדהימות ולערבים מיוחדים בהם התנסתי במגוון תנוחות וחוויות מדהימות. היו פעמים בהם האישה הייתה צריכה ללכת בשלב מסוים ואני הייתי ממשיך עם הגבר לבד. היו גם פעמים שנפגשתי רק עם הגבר כשמראש האישה לא הייתה אמורה להשתתף.

כשאיתן החל לשחק באשכיו התחרמנתי והתחלתי להרגיש את איברי מזדקף. איתן לא פסח על אף סנטימטר ופינק את עצמו תוך כדי שהוא מסביר שיש גם את הצד הזה בעבודה ואם נראה לי שאני יוכל לעמוד גם במשימות הללו. פחדתי שאני לא מבין ובכל זאת אמרתי לו שאני חושב שאני יוכל לעמוד במשימות הללו כמו גם בכל האחרות. איתן חייך ושאל אם אני מבין את פשר העניין לעומקו ושאם כן הוא מבקש עכשיו שאסביר לו איך אני מתכוון לעמוד בכל המשימות ובדגש על המשימות האחרונות שהוא פירט.

עם כל המבוכה שהרגשתי באותו רגע והחרמנות שגאתה בי והעמידה בטירוף את איבר מיני התחלתי לפרוט את היכולות שלי. איתן לא חיכה שאסיים את ההסבר וסימן עם ידו השנייה שארד על ברכיי ואגיע אליו. לא הבנתי את סימוניי ידיו והוא קם באיטיות לעבר השולחן ותפס את השלט שישב בקצה השולחן. בלחיצת כפתור ננעלה דלת הכניסה ואיתן חזר לשבת כשהפעם יכולתי להבחין באיבר מינו משתרע על רגלו השמאלית. המכנס הצמוד גרם לכך שיכולתי לראות בדיוק את עוביו ואורכו של האיבר כולל את בליטת פס הכיפה שבלט בקצה. כשהתיישב סימן לי לבוא אליו. קמתי והוא אמר לי שאבוא אליו על הברכיים.
ירדתי על הברכיים והתחלתי לזחול לכיוון הספה עליה ישב.

המשך יבוא...

אם עד כה אהבתם שלחו לי במייל את דעתכם.
הזמנות יתקבלו גם כן בברכה...
[email protected]

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה