קרלוס - רב המשגלים

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אנחנו נשואים כבר 11 שנים. אשתי לימור בת 35. אני קובי, מבוגר ממנה ב10 שנים. לימור בלונדינית, ירוקת עיניים מהממת, עם חיוך ילדותי ותמים, נולדה בשדרות למשפחה מרובת ילדים ממוצא מרוקאי, ועזבה את שדרות עוד לפני הצבא. לפני שהתחתנו היא הייתה חתולת רחוב. במשך השנים, היא התברגנה התעדנה ואף אימצה גינוני אצולה שונים. הכרתי אותה במועדון לילה בתל אביב. מבחינתי זאת הייתה אהבה ממבט ראשון. לה לקח קצת זמן להשתכנע שאני המתאים ואני משער שגם הווילה הגדולה באפקה ומכונית הb.m.w שקניתי לה עוד לפני החתונה, שכנעו גם כן. אחרי כ3 חודשים התחתנו. נולדו לנו ילדים וחיינו באושר ועושר. חיי המין שלנו לא היו סוערים אבל היו טובים, לפחות מבחינתי. כשרציתי להתפרע בסקס, עשיתי זאת בנסיעותיי בניכר. לימור בדרך כלל לא נהגה לסרב לסקס. הסקס איתה היה שמרני. היא אוהבת ליקוקים וסקס אנאלי רק לעיתים רחוקות מאוד. אני עוסק בסחר בינלאומי ומתוקף עבודתי נוסע רבות לגיחות קצרות לחו"ל. עד לפני שנה הייתי בטוח שאשתי לא בגדה בי מעולם. לפני כשנה התברר לי שבמשך 3 שנים אשתי ניהלה מערכת יחסים עם עוזר הבית שלנו. אני כותב מערכת יחסים ולא מזדיינת עם עוזר הבית שלנו, מכיוון שמדובר במערכת יחסים ביזארית.

קרלוס הגיע אלינו לפני שנתיים. הוא הגיע לארץ מקולומביה בעקבות מטיילת ישראלית צעירה, לפני 3 שנים. הם התחתנו וכעבור שנה נפרדו. קרלוס נשאר בישראל ועבד בעבודות ניקיון מזדמנות.
אחרי שאשתי פיטרה 3 עוזרות בית בשנה. "כי הן לא מנקות כמו שהיא אוהבת". היא החליטה "אני לוקחת רק גבר" וכך הגיע אלינו קרלוס.
הוא גר בדרום תל אביב ומגיע אלינו בכל יום, למעט סופי שבוע, ב-7 בבוקר ועוזב ב-7 בערב. קרלוס בן 40 אך נראה צעיר מגילו. הוא שחום, גבוה, רזה, חטוב, שרירי ויש לו פנים של ילד. שיער שחור ומלא, עיניי שקד שחורות וגדולות, לחיים בולטות ושפתיים עבות ומצוירות. הוא חלק לגמרי בגופו, ללא שיער ויש לו מראה אינדיאני מעט. הוא אינו יודע לדבר עברית ומדבר באנגלית עילגת. כשהגיע הייתי בטוח שיעזוב בתום כמה חודשים כמו כל עוזרות הבית האחרות, אבל הוא נשאר. הבית היה תמיד נקי ומצוחצח ולימור הייתה אומרת "כמו שאני אוהבת".
בפעמים שהייתי בבית וגם קרלוס היה, הוא תמיד היה שקט ומנומס מאוד, כמעט כנוע. בפעמים המועטות שדיברתי איתו, התרשמתי שהוא קצת פרימיטיבי וסובל מרגשי נחיתות.

באחת הפעמים בהן חזרתי הביתה בבוקר, מטיסת עסקים שהקדימה. גיליתי את לימור לבושה בבגדי העבודה שלי, בהם אני משתמש לגננות, רוחצת את הרכב שלי. הבגדים שלי היו מלוכלכים מאוד, גדולים עליה ותלויים ברישול. היא הייתה רטובה כמעט כולה ושפשפה את המכונית במרץ.
"משונה מאוד, לימור רוחצת את המכונית שלי, בבגדים כאלה?" חשבתי לעצמי.
"רציתי שהמרצדס שלך תהייה נקייה" ענתה לימור למחשבתי, עוד בטרם אמרה שלום.
נישקתי אותה בברכה ומיד נדלקתי מהמראה המרושל והמלוכלך שלה.
"בואי נעלה למעלה לפני שהילדים יגיעו" הצעתי ומיד היא משכה את ידי בהתלהבות וגררה אותי פנימה לבית.
"ממתי את רוחצת את המכונית ולא קרלוס?" שאלתי בדרך לחדר השינה. קרלוס ניקה את החצר ולא רציתי להפסיק אותו" ענתה.
הגענו לחדר השינה. הייתי מגורה בטירוף, ראיתי את שדיה מבצבצים מבעד לחולצת העבודה הגדולה שלי. דחפתי את ידי לתוך מכנסי העבודה וכיוונתי למפשעתה הרגשתי את העור המגולח שלה בתוך המכנסיים. היא הייתה בלי תחתונים, ערומה בתוך בגדי העבודה המלוכלכים שלי. הרגשתי את גופה מרוגש ונפעם כפי שלא הרגשתי אותו אף פעם. היא הייתה רטובה ומגורה מאוד. הורדנו את הבגדים במהירות ונכנסנו לאמבטיה ביחד.
היא ירדה על הברכיים והתחילה למצוץ לי את הזין בלהט. "זה יום המזל שלי?" שאלתי אותה בשמחה.
"כן. מגיע לך" ענתה והמשיכה למצוץ בלהט, תוך שהיא מאוננת ביד אחת בפראות. "אני עומד לגמור" אמרתי כעבור מספר דקות. "אני גם גומרת" אמרה. היא הוציאה את הזין מהפה החלה לשפשף אותו במרץ וכיוונה אותו לשדיי הסיליקון שלה על מנת שאשפריץ עליהם.
גמרנו, התקלחנו ויצאנו מהאמבטיה. בדרך למטה פגשנו את קרלוס. לימור נתנה לו הוראות לניקיון הבית. לימור פנתה למטבח ואני יצאתי לחצר. החצר הייתה ממש לא נקייה. "לא מתאים לקרלוס" חשבתי לעצמי. "לימור אמרה שקרלוס ניקה את החצר" "ובכלל למה לימור רחצה את המכונית שלי? ועוד עם בגדי עבודה?" המשכתי לתהות והחלטתי לחקור את העניין.
הלכתי לתחקר את קרלוס "ניקית את החצר היום?" שאלתי באנגלית. הוא גמגם ואמר שאינו מבין מה אני שואל. שאלתי שוב ואז הבחנתי שקרלוס באופן ודאי לא ניקה את החצר. הוא היה נקי, מדיף ריח של סבון ונראה שיצא מהמקלחת לא מזמן. התחלתי לחשוב מחשבות משונות.

החלטתי להתקין מצלמות נסתרות בבית ולברר מה קורה כשאני בחו"ל. סיפרתי לאשתי שהביטוח דורש שנשפר את מערכת האזעקה ונתקין מצלמות אבטחה. הזמנתי חברה מתמחה בתחום שאנשיה התקינו בביתי 5 מצלמות אבטחה גלויות. ועוד הוסיפו 5 מצלמות ריגול סמויות. המצלמות ברזולוציה הגבוהה ביותר שניתן להשיג, עם זום שקט ומיקרופונים רגישים. המצלמות הותקנו במטבח, בחדר השינה, בשתי אמבטיות ובמסדרון הצופה על המדרגות והכניסות לחדרים. הטכנאים התקינו את המצלמות בתוך גלאי האזעקה ובתוך גלאי עשן. שתי מצלמות הותקנו ממש מול עיניה הבוחנות של לימור, מבלי שהבינה או הרגישה בעניין. הטכנאים חיברו את מצלמות האבטחה הגלויות לכל מסכי הטלוויזיה בבית ואת מצלמות הריגול חיברו לכתובת דומיין פרטית. אתר אינטרנט פרטי ומקודד שרק אני יכול להיכנס אליו ולצפות במצלמות ולשלוט בהן, מכל מקום בעולם. בזמן שהם לימדו אותי איך לעשות זום למצלמות, לכוון את הסאונד ולהקליט, באחת המצלמות נתפסה לימור כשהיא יושבת על האסלה. הטכנאים האדימו וגיחכו הבחנתי שהאיבר של הטכנאי הצעיר כמעט מתפוצץ במכנסיו. הם סיימו והלכו.
התרגשתי מאוד מעניין המצלמות. כל הלילה צפיתי בלימור וכך גם למחרת. הילדים ולימור צפו כל היום במצלמות האבטחה הגלויות וההתרגשות הייתה רבה אצל כולם. עוד בטרם נסעתי לחו"ל כבר הקלטתי את לימור מתקלחת, מגלחת את הכוס ומאוננת בחדר השינה, כשאני יושב בחדר העבודה הסמוך. יומיים לא הפסקתי לאונן. העניין הטריף אותי. חיכיתי לנסוע לחו"ל ולראות אותה כבר עם קרלוס. הייתי בטוח שהיא תזדיין איתו כשאסע. פנטזתי אותם כל הזמן והעניין הדליק אותי בטרוף. תיארתי לעצמי איך הם מתנשקים, מזדיינים ושבטח היא נותנת לו ללקק לה כל היום.
חשבתי גם שהיא מנצלת אותו מינית. אחרי הכול הוא עובד שלנו. הפרנסה שלו תלויה בלימור וזה מציב את לימור לא טוב. יחד עם הפרימיטיביות שלו זה היה נראה לי כניצול מיני. אפילו לשנייה אחת, לא חשבתי שאולי לימור אוהבת אותו. ההייתי בטוח שהוא משמש כעבד המין שלה. על עניין רחצת המכונית חשבתי שלימור פשוט רצתה שקרלוס ילקק לה את הכוס כשהיא מזיעה ומלוכלכת. זה הדליק אותי מאוד וחיכיתי לנסיעה הקרובה.

כמה ימים אחרי, הגיעה הנסיעה המיוחלת, טסתי לבלגיה. יצאתי בלילה והגעתי לבריסל לפנות בוקר. מיד כשהגעתי למלון ביקשתי חיבור לאינטרנט. חיברתי את המחשב הנייד למסך טלוויזיה בגודל של כ50 אינץ' שהיה בסוויטה, העליתי את האתר, הקשתי את הקוד הפרטי, בחנתי את המצלמות באתר, הזמנתי ארוחת בוקר לחדר וחיכיתי שיתעוררו בבית.
ברבע ל-7 השעון בבית צלצל. לימור קמה ראשונה והעירה את הילדים. ב-7 בדיוק הגיע קרלוס. הוא נכנס להחליף בגדים באמבטיה. הוא פשט את החולצה והג'ינס. היה לו גוף מושלם הוא היה בלי תחתונים. ראיתי את האיבר שלו, שחור וגדול, לא ענק אבל גדול משלי. עטור שיער דליל וחלק בצבע שחור פחם. הוא היה ערל והכובע של האיבר היה חבוי בתוך ערלה גדולה ושחורה. הוא שלף מהתרמיל שלו מכנסיים קצרים וצמודים וגופיה צמודה, לבש אותם בזריזות ויצא מהאמבטיה. קרלוס הלך למטבח והכין ארוחת בוקר לילדים. לימור עזרה להם להתלבש ולהתכונן לבית הספר. הכול היה נראה תקין ונורמאלי עד השעה 7 וארבעים כשהילדים הלכו לבית הספר. מיד כשהילדים הלכו לבית הספר קרלוס נכנס שוב לאמבטיה, לקח את התרמיל שלו והוא ולימור נכנסו לחדר השינה. קרלוס שלף והחל לגלגל סיגריה על מיטת חדר השינה בצד שלי, בזמן שלימור מתקלחת באמבטיה עם דלת פתוחה. הוא הניח את הסיגריה המגולגלת על השידה שבצד המיטה והחל לגלגל עוד סיגריה ואז הבחנתי שהוא גוזר עלים ושאלו סיגריות של גראס. הלב שלי פעם בחוזקה. "עוד לא שמונה בבוקר " חשבתי לעצמי. בינתיים לימור באמבטיה מגלחת את הכוס וקרלוס אפילו לא מעיף מבט לעברה."צדקתי" חשבתי לעצמי "היא מנצלת אותו מינית. היא מכינה את הכוס לליקוק והוא צריך לעשן גראס מהבוקר בשביל ללקק לה והוא גם אפילו לא מסתכל עליה מתקלחת ערומה".
היא יצאה מהאמבטיה ערומה. אספה את כל שיערה לקוקו קטן מאוד ומתוח, שאף פעם לא ראיתי אותה עושה כך. היא נראתה כאילו שיערה קצר. עמדה מול קרלוס. קרלוס בחן אותה וחייך הוא הדליק את הג'ויינט שגלגל בתוך חדר השינה שלי ואמר לה באנגלית רהוטה "הילדים חוזרים באחת וחצי ואני רוצה שנספיק הרבה. אז בואי נתחיל מיד" התפלאתי על האנגלית הרהוטה. לא שמעתי אותו מדבר כך אף פעם. "מלפפון הכי גדול" הוסיף. חשבתי שלא שמעתי טוב והגברתי את הסאונד. לימור ירדה למטבח פנתה למקרר ושלפה מלפפון גדול באורך של כ-25 ס"מ ועבה יחסית. היא שלפה סכין ופיסלה באמצע המלפפון מגרעת מסביב ויצרה טבעת צרה יותר. שטפה אותו ונגבה היטב.
"מסכן, שמעתי טוב" חשבתי "הוא הולך ללקק לה ולחטוף מלפפון גדול וקר בתחת".
לימור נכנסה חזרה לחדר השינה, הוציאה חומר סיכה מהמגירה שימנה את המלפפון והניחה אותו על השידה. היא עישנה כמה סחיבות מהג'וינט. הם לא נגעו עדיין אחד בשני. היא ערומה והוא במכנסיים הקצרים ובגופייה.
קרלוס כיבה את הסיגריה במאפרה ומיד שלח את ידו ותפס בחוזקה בקוקו המתוח של לימור, כופף את ראשה בחוזקה, בידו השנייה תפס את המלפפון ובהינף אחד וחזק תקע אותו עמוק בתוך התחת של לימור כשהיא צורחת מכאב. ואומרת לו "תודה מאסטר קרלוס אני שפחתך" פתאום נזכרתי שכשלימור מזמינה ירקות היא תמיד אומרת לירקן "אל תשלח לי מלפפונים גדולים מידי". הבנתי מדוע. קרלוס דחף וכיוון את המלפפון בתוך התחת של לימור, עד שפי הטבעת הקיף את המגרעת שלימור יצרה במלפפון והמלפפון נשאר תקוע כפלג אנאלי בתוך התחת שלה כשקצת פחות ממחציתו בולט החוצה מבין הישבנים הנפלאים של לימור. כל גופי רעד, לא ידעתי כיצד לעכל את המראות. הזין שלי עמד כבר משבע כשקרלוס הגיע, נגעתי בו והשפרצתי על עצמי. הרגשתי כאילו קרלוס דחף לי את המלפפון .
קמתי לאמבטיה להתקלח וחשבתי "אשתי שיפחת מין של עוזר הבית" כששבתי לחדר כעבור כמה דקות, ציפיתי לראותם בסשן או זיון סוער. במקום, ראיתי שקרלוס שכב על המיטה שלי בבגדיו וצפה בטלוויזיה לימור לא נראתה במסכים. חיכיתי דקות ארוכות ולימור לא נראתה.
רק בחדרי הילדים לא התקנתי מצלמות. שיערתי שלא יהיה שם מה לראות. "מהר יותר" צעק לפתע קרלוס בעברית עם מבטא דרום אמריקאי. "כן מאסטר" ענתה לימור יצאה מחדר אחד ועברה לחדר אחר. המצב נמשך כחצי שעה.
"מה היא עושה שם? במחשב אולי?" תמהתי
"אבל יש לה את המחשב שלה" פסלתי את תמיהתי.
כעבור חצי שעה לימור נראתה במצלמת המסדרון, כשהיא מנקה את רצפת המסדרון. היא הייתה עדיין ערומה והמלפפון היה תקוע בין ישבניה. היא נכנסה לחדר השינה וניגבה את הרצפה, סידרה את החדר, אספה את הבגדים, הביאה שואב אבק. כל זאת כשקרלוס שוכב על המיטה וצופה בטלוויזיה.
היא סיימה לנקות ולסדר את החדר ואמרה "אני מוכנה מאסטר".
"ניקית את השירותים?" שאל קרלוס ודחף את ידו לתוך מכנסיו הקצרים וגרבץ.
"ניקיתי את החדרים, האמבטיות והשירותים של הילדים מאסטר. רק את האמבטיה שלנו עוד לא ניקיתי" ענתה לימור.
"אז תנקי גם אותה ומהר אם את רוצה להספיק למצוץ גם היום" האיץ בה קרלוס והחל לשפשף את האיבר בתוך המכנסיים.
"אני יכולה לטעום אותו?" התחננה לימור.
"תסיימי לנקות קודם" השיב, שלח ידו לכוסה המגולח ושפשף בחוזקה את דגדגנה. לימור נאנחה והתפתלה. הוא דחף שתי אצבעות בחוזקה לתוך הכוס שלה, שלף אותן מיד ודחף לפיה. לימור ליקקה ומצצה את האצבעות בלהט. מעולם לא ראיתי אותה כך. קרלוס סובב אותה וסובב את המלפפון בתוך ישבנה ושיחק איתו.
"לכי תגמרי את העבודה שלך" אמר, שכב על המיטה, שלח ידו לארון הפרטי שלי, שלף די.וי.די. פורנו, הכניס למכשיר והדליק את הג'ויינט השני. הם לקחו עוד כמה סחיבות מהג'ויינט ואז הוא דחף אותה לכיוון האמבטיה.
"תזדרזי! את צריכה לטפל בי היום" האיץ בה שוב. לימור נכנסה לאמבטיה והחלה לנקות ולשפשף במרץ את האסלה, אחרי ניקתה את האמבטיה, המשיכה עם הרצפה ובסוף ניקתה את המראות.
"סיימתי מאסטר" אמרה.
"טוב. אני בא השיב" קם ונכנס לאמבטיה ואמר "את יכולה להתחיל לטפל בי".
"תודה מאסטר" אמרה לימור בהתלהבות והפשיטה אותו. עכשיו הזין שלו עמד. הכובע בלט במלוא תפארתו מחוץ לערלה וצבעו היה ורוד אדמדם. שונה לחלוטין מגוף הזין שהיה שחור לחלוטין. הכובע היה ענק ביחס לזין, היו לו שוליים רחבים וגדולים. לימור החלה לרחוץ את גופו. שמתי לב שהיא לא נגעה בזין אפילו פעם אחת. היא שפשפה ביסודיות את רגליו של קרלוס וקרצפה את כפות רגליו, את ישבניו ואת גופו. הוא שיחק לה במלפפון ומידי פעם נגע לה בכוס. היא הייתה ממש מגורה ראיתי אותה מתפתלת על רצפת האמבטיה כמו נחש. היא נגעה במלפפון. הוא תקוע בתחת שלה כבר למעלה משעתיים ונראה שהציק לה. קרלוס תפס בקוקו שלה בחוזקה, עיקם את ראשה ואמר לה "את לא נוגעת בלי רשות במלפפון ובטח לא בכוס. ניקית את המדרגות, כלבה?" שאל.
"לא עכשיו" התחננה לימור.
"עכשיו" פקד קרלוס. לימור יצאה מהאמבטיה, התנגבה והלכה לנקות את המדרגות. בדרך ראיתי אותה נוגעת במלפפון. הוא הציק לה מאוד בין הישבנים. היא התכופפה והחלה לנקות את המדרגות. עשיתי זום על ישבנה וראיתי את אדמומיות מסביב לפי הטבעת שלה. הכוס שלה היה פתוח וטפטפו ממנו נוזלים שהרטיבו את ירכיה. היא נגעה בדגדגן מידי פעם תוך שהיא מנקה. היא סיימה לנקות וחזרה לחדר השינה.
קרלוס יצא מהאמבטיה ונשכב על הבטן.
"נגעתי בכוס מאסטר" התוודתה לימור בהתרסה מול קרלוס.
"ובמלפפון" שאל קרלוס.
"לא" שיקרה לימור.
"או.קי, תתחילי ללקק" והרים את ישבניו.
"תודה מאסטר" אמרה לימור ודחפה את ראשה אל בין ישבניו השחומים של קרלוס והתחילה ללקק לו את הרקטום. היא ליקקה לו בשקדנות את התחת כעשר דקות שלמות, עד שהוא הורה לה להפסיק והתהפך על הגב. עכשיו הזין שלו עמד כמו טיל הכובע הגדול פעם והפך לאדמדם. הזין שלו הפריש נוזלים. הוא דחף שוב יד לכוס של לימור והחדיר אצבע פנימה. הכוס שלה היה רטוב לגמרי, אחרי שלוש שעות של גירוי והפריש נוזל לבנבן. קרלוס אסף מעט מהנוזל באצבעו ובחן אותו. היה נראה שהוא מרוצה.
"רטוב מאוד" פסק.
"כן מאסטר. בבקשה תוציא לי את המלפפון" התחננה לימור.
קרלוס התמתח והושיט את רגלו לכוסה. הוא דחף את הרגל בחוזקה, פנימה והחוצה ופנימה וכל בהונות כף רגלו נעלמו בתוך גופה. הוא שלף אותן החוצה וכיוון לפיה. היא ליקקה ומצצה את הבהונות שלו. לאחר המשיכה וליקקה את רגלו השנייה. הוא שלף מתרמילו שקית ניילון והוציא ממנה אביזרי מין, מצבטים שונים, אזיקים ומשקולות קטנות. הוא בחר זוג מצבטים והצמיד לפטמותיה של לימור. לימור נאנחה והודתה לו. זוג מצבטים אחר הוא חיבר לשפתיים הפנימיות של הכוס שלה.
"עכשיו את יכולה להוציא את המלפפון ולא לגעת בכוס" אמר קרלוס, פנה למסך הטלוויזיה ושפשף את איברו הגדול. לימור נכנסה לאמבטיה ושלפה את המלפפון בזהירות. פי הטבעת שלה נשאר פעור. ניתן היה לראות את המעי שלה בברור. ביחד עם המלפפון יצאו גם גושים קטנים.
"לימור עשתה קקי באמבטיה ללא שליטה בסוגרים שלה. טוב שאין ריח במצלמות" חשבתי.
היא ניקתה שוב את האמבטיה. והחלה לעשות לעצמה חוקן. היא החדירה זרם מים ישר לתוך הרקטום והשפריצה אותם החוצה כך מספר פעמים, עד שהמים שיצאו מפי הטבעת שלה היו צלולים ונקיים. היא נגעה במצבטים. הם הציקו לה והכאיבו. הכוס שלה היה נפוח, פתוח, מגורה ומפתח הנרתיק שלה בצבצו נוזלי גופה הלבנים. היא לא נגעה בכוס בכלל. רק התיזה עליו מים.
התפלאתי איך היא מתאפקת, לא נוגעת ולא מאוננת, כל כך הרבה זמן.
"השפלה כזאת אפשר לעבור רק כשרמת הגירוי כל כך גבוהה" חשבתי לעצמי "היא לא הייתה שיפחה שלו ולא הייתה מנקה במקומו את הבית במידה והיה מזיין אותה מיד. זאת הדרך שלו לשלוט בה" מלמלתי לעצמי. הזין שלי כבר התנפח שוב ומבלי משים הייתי כבר לפני אורגזמה נוספת. שתיתי מים והרגעתי את עצמי.
לימור יצאה מהאמבטיה "אני מוכנה מאסטר" אמרה בשמחה.
קרלוס הציץ בשעון וקבע "יש לנו עוד מספיק זמן".
קרלוס לקח 4 משקולות זעירות והצמיד אותן למצבטים בפטמות ובשפתי הכוס שלה.
"תרדי לנקות את המטבח" פקד.
לימור נראתה אומללה עכשיו הפטמות עם הכובד עליהן, מתחו את העור של שדיה והבליטו את שקיות הסיליקון מתחת לעורה. היא לא הוציאה הגה והתהלכה באיטיות וברגליים פסוקות למנוע כמה שיותר תזוזות של המשקולות שמחוברות לכוסה וירדה במדרגות לעבר המטבח. כשהגיעה למטבח התיישבה על כסא כשדמעות בעיניה והחלה לשפשף את דגדגנה בזהירות. היא אוננה במשך כחצי דקה והפסיקה מבלי שגמרה. מיד התחילה לנקות במרץ את המטבח. במשך כ 45 דקות היא ניקתה את המקרר, התנור, שטפה את הרצפה והבריקה את המטבח. כל זאת, בזמן שקרלוס שוכב למעלה במיטה שלי, צופה בסרטי פורנו, מעשן ומאונן. כשסיימה לנקות, החלה לימור לדדות במעלה המדרגות לחדר השינה, כשהיא בקושי מזיזה את רגליה ומנסה למנוע תזוזות במשקולות שמותחות את בשרה. השעון שבמסדרון הראה כמעט 1 בצהריים כשלימור נכנסה שוב לחדר השינה. קרלוס כבר היה מגורה מאוד. הזין שלו עמד כמו טיל.
"סיימתי מאסטר" היא אמרה בקול חלוש. קרלוס קם לעברה. הוא חיבק אותה ואמר "תודה".
הוא שיחרר את המצבטים מפטמותיה ומכוסה והחל ללטף ולנשק את גופה ברכות. לימור נשכבה על המיטה ופשטה את ידיה כלפי מעלה ופיסקה את רגליה לרווחה. קרלוס ליטף ונישק את עורה הוא עיסה בעדינות את הפטמות הפגועות, עיסה את זרועותיה והחל לנשק וללקק אותה כשהוא עולה לכיוון פיה. הוא נישק אותה ארוכות היא שרבטה את לשונה החוצה והוא מצץ וליקק אותה. היא חיבקה אותו חזק והוא החזיר לה חיבוק גדול.
"הגיע שלב הגזר" חשבתי לעצמי והזין שלי איים להתפוצץ. קרלוס החל לרדת ולנשק את גופה בדרכו לכוס המגולח, האדום והכואב שלה. הוא ליקק את הדגדגן בעדינות ובמומחיות. נישק את שפתיה ואת הסימנים האדומים שהמצבטים גרמו לה. הוא מצץ ובלע את כל הנוזלים שגופה הגיר. לימור גנחה והתפתלה בהנאה. עיניה התהפכו בחוריהן והיא גמרה באופן מיידי כשקרלוס החדיר לה שתי אצבעות פנימה והחל לשפשף בעדינות את נקודת הג'י שלה, בזמן שהוא מלקק ומנשק את הדגדגן. מיד אחרי שגמרה לימור משכה את קרלוס למעלה והחלה לנשק אותו בלהט. הם החליפו מילות אהבה רבות. ראיתי עד כמה היא מאוהבת בו. היא החלה למצוץ את איברו תוך שהיא משמיעה גניחות וקולות מציצה. היא ליקקה לו את שק האשכים והכניסה את כולו לתוך פיה. לימור הזדקפה והתכוננה לשבת של הזין. הכובע האדום והענק שלו היה נראה לי כמכשול, אבל הוא נעלם בתוך שבריר שנייה בתוך הכוס הרטוב של לימור. היא רכבה והשתוללה על הזין כשקרלוס כמעט ולא זז רק מניע קלות את האגן בתנועות קצרות ואיטיות. לימור ישבה וקמה, קמה וישבה בפראות ובכוח כשהיא מנסה לקבל כמה שיותר לחץ מהאיבר על הכוס. היא ממש קרעה לעצמה את הכוס. היא נישקה אותו כל הזמן. אני כבר לא יכולתי להתאפק, רציתי לגמור כשהיא גומרת. "כמה טוב הגזר אחרי המקל?" חשבתי שוב כשאני מאונן ולא יכול להזיז את עייני מלימור הרוכבת. ראיתי שוב את העיניים שלה מתחילות להתגלגל. האורגזמה שלה הייתה קרובה, גבה התקשח והתעקל, תנועות האגן שלה הפכו למהירות, החזה והפנים שלה האדימו לחלוטין, נחירי אפה התרחבו. נשימתה הואצה, אצבעות ידיה ורגליה התעקלו וגופה החל להתכווץ בעוויתות הנאה. ראיתי את עיניה מתגלגלות ומתהפכות. היה לה רק לבן בעיניים. היא גמרה וצרחה "אוי קרלוס, קרלוס" והתמוטטה על המיטה. קרלוס עלה עליה, בתנוחה המיסיונרית, החדיר את איברו הענק והמשיך לדפוק אותה בקצב מהיר. לא ראיתי בחיים שלי זיון כזה. הוא דפק אותה כמו מכונה. שרירי הישבנים השחומים שלו התנועעו בקצב מטרף כשהזין הענק שלו טוחן את הכוס של לימור. תוך שניות גם לימור נכנסה לקצב וחזרה לאקסטזה ובמשך דקות מספר הם הזדיינו בקצב מטורף. כשהם גונחים ומתנשקים. ראיתי שקרלוס עומד לגמור. הוא הגביר את הקצב עוד יותר. לימור שהבחינה גם בעניין, החלה לנסות לקבל אורגזמה נוספת בטרם קרלוס יגמור והגבירה גם את קצב התנועות שלה. זה היה מחול מטורף. בזמן שהם גמרו ביחד אני השפרצתי על מסך המחשב.
השעה הייתה אחת וחצי בדיוק כשהפעמון בדלת צלצל. קרלוס שלף את האיבר מהכוס של לימור וניגב אותו על הסדין. לימור ניגבה את הזרע של קרלוס שניגר לה מהכוס במגבת ואני ניגבתי את מקלדת המחשב במגבון לח.
קרלוס התלבש וירד לפתוח את הדלת לילדים ולימור נכנסה לאמבטיה כשכיביתי את המחשב הנייד.

בשעה 2 מתוכננת לי פגישה בלובי המלון והראש שלי ממש לא היה בפגישה. כל העניין היה מדליק ומסעיר מאוד. אבל "מה אני עושה עכשיו?" חשבתי ונכנסתי להתקלח.
לפגישה ב-2 הגיעה שונטל הנציגה של החברה איתה אני סוחר בבלגיה.

לא דיברתי עם לימור מאז. לא סיפרתי לאיש על המצלמות. ולא חזרתי לארץ כבר שנה.
את הילדים אני רואה במצלמות האינטרנט הנסתרות ומדבר איתם בטלפון.
אני נהנה מאוד מהצפייה הנסתרת בילדים ובלימור.
כעבור חודש קרלוס עבר לגור עם לימור בבית. היחסים בניהם התעדנו והם חיים כזוג.
לפני כ-3 חודשים קרלוס החל לצאת לעבוד מחוץ לבית והיום לימור היא שיפחת המין של הגנן הכושי.
שונטל ואני גרים בבית על שפת אגם בשוויץ.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
צימרים וחדרי אירוח לשעות של אהבהחדרים לפי שעה
צימרים מפנקים
חדרים בוידאו!
שירותי ליווי ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
נערות ליווי
שירותי ליווי
תמונות גולשים
חזרתי.....
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
אביזרי מין מומלציםwe vibe 4 plus
פנס וגינאלי
לו-לה
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
סרטי סקס - Adasha TV
סרט מין. מספר קטעי מין עם בחורות שוות שמקבלות זרגים לישבן ולכוס במגוון תנוחות ומציצות....
סרט מין עם צעירות. מספר קטעי מין ואורגיות עם בחורות צעירות ושוות שמקבלות זין מגברים חטובים. הסרט כולל ב..
מין עם צעירות. 2 קטעים חזקים של מין עם צעירות שוות ביותר מגולחות בכוס בזיונים ומציצות עם גברים....
שוטרות במדים עם חזה גדול עושות סקס מעולה עם גברים. הסרט כולל מין במדים, שוטרות כוסיות מגולחות, חזה גדול..
מין בבית המשפט. אישה מבוגרת עם חזה גדול מזדיינת עם בחורה צעירה בבית המשפט מול עיני השופט. אחרי 10 דקות ..
סרט מין אנאלי של בלונדה עם כושי גדול במיוחד - היא מקבלת זין גדול בפה והוא מזיין אותה חזק בישבן הקטן שלה..
סרטי קוקסינליות. שני קטעים של קוקסינליות חרמניות עושות מין ומוצצות אחת לשניה כולל סקס וזיון בתחת במגוון..
בלונדינית כוסית עם חזה גדול מקבלת זין מעולה - מוצצת לגבר את הזין והוא עושה אותה בין השדיים ובכוס במגוון..
סרט אנאלי של בחורה שווה עם ישבן סקסי שמקבלת זין חזק עם הרבה שמן וגם מוצצת אחרי שקיבלה בישבן....
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה