להתעורר לבדי

קטגוריה: פנטזיה
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>זה הסיפור הראשון שלי, מקווה שתאהבו, הוא נכתב בהשראת מספר סיפורים אחרים.
הסיפור הינו פנטזיה לחלוטין וצריך להישאר כך, המקרה אינו אמיתי וכל קשר בינו למציאות אקראי לחלוטין.
אני ואשתי, לירון, נשואים כבר כשנתיים, אך מכירים כ - 7 שנים, מאז היינו בני 21.
אשתי באה מבית טוב ורגיל, היא מאוד מופנמת במיוחד בכל הקשור לסקס, שמונה חודשים ואולי קצת יותר היינו יחד לפני ששכבו (אני הראשון שלה) ובתחילת הקשר היו מריבות רבות בקשר לסקס כיוון שכל חדירה מבחינתה הייתי סיוט וכואבת (ולא שיש לי גדול מהרגיל),
מבחינתה סקס היה רק כדי לספק חרמנות (שכמעט לא הייתה) ותו לא ולא כדי ליהנות ממנו, היא לא הצליחה לגמור איתי, והעדיפה לעשות ביד מאשר סקס איתי.
כמובן שהיא מאוד לא אהבה לרדת לי - שזה הדבר שהכי עושה לי את זה, קל וחומר שלא לגמור בפה.

בעקבות מריבות רבות ותקופות לא קלות עד כדי פרידה היא הסכימה ללכת לסקסולוגית, חלק מהפגישות היו משותפות וחלקן היא לבדה,
אחד הדברים הראשונים שהיא אמרה לנו היה להפסיק עם הגלולות כיוון שהן מורידות משמעותית את החשק המיני - עברנו לקונדומים.
לאחר כ4 שנים מתחילת הקשר השינוי היה משמעותי, פעם ראשונה היא הצליחה לגמור איתי בחדירה מאז לאט לאט הסקס השתפר וכעת הסקס הינו בתדירות נעימה לשנינו - לפחות פעם בשבוע. כמעט בכל סקס אנחנו גומרים שנינו, היא אפילו הסכימה לי לרדת לה, כלל לא כאב לה ואפילו היו מקרים שהיא יזמה.
אך כמה דברים עדיין נשארו ללא שינוי, החשק לא היה רב, הרבה זמן היה לוקח לה להרטיב, סקס רק בחושך, ובשום אופן אין סקס אם מישהו עלול איכשהו לשמוע אותו, כלומר לא בחופשות ובבתי מלון ולא אם ישנים אצלנו אורחים.
לגבי החלק הכי חשוב לי (הירידות) היה שיפור אבל ניכר הייתי מקבל ירידה בערך פעם בחודש (ולפעמים גם זה לא) וזה רק שהיה לה מחזור והיה לה חשק גדול
אך הייתה מתעייפת מהר מאוד (הפה כואב), ובשלב הזה הייתה עושה לי ביד ומלקקת לי את הביצים עד שהייתי גומר אבל בשום אופן לא לגמור בפה אפילו לא פעם אחת בכל השנים שאנחנו ביחד.

לאחר ההקדמה, נתחיל במקרה:
החבר הכי טוב שלי שמו יואב, הכרנו בצבא ומאז הייתי החברים הכי טובים, יואב תמיד היה ידוע כחביב הבנות, תמיד הלך לו טוב והוא כבש הרבה בנות (ולא מדבר על ליבן) אני לעומתו חיפשתי קשר רציני ומרגע שמצאתי את לירן השתקעתי.
אני לא יודע מה היה בו אולי הביטחון העצמי הגבוה אולי העובדה שהיה מתאמן, אולי זה שהוא אדם מאוד מיני, לא יודע מה, אבל תמיד הלך לו, ולא בצורה מגעילה ונצלנית אלא להפך, הוא היה איש של כבוד הוא היה מכבד כל אחת - ואולי זה כל הקסם.
האמת שהוא זה ששידך לי את לי לירון, היא עבדה איתו בעבודה זמנית אחרי צבא. הוא יודע שגם אני וגם היא מחפשים קשר, אז למה לא.
כיום אני גר עם לירון, בדירה נחמד. ויואב כצפוי עדיין רווק, הוא גר לבדו בדירה שכורה במרחק של 10 דקות נסיעה מאתנו.
יום אחד יואב מתקשר אלי ומבקש טובה, הוא עומד לסיים את החוזה השכירות, וכרגיל לארץ, הבעל דירה רוצה לעלות את השכ"ד ולכן הוא חיפש דירה אחרת.
הוא מצא דירה גם כן באותו אזור אבל הכניסה לשם היא רק שבועיים אחרי סיום החוזה שלו (הוא צריך לעזור בראשון לחודש, ולהיכנס ב15).
הוא שאל אם הוא יכול להתנחל אצלנו לשבועיים עד תאריך הכניסה - בתור החברים הכי טובים והגבר בבית ישר אמרתי "אני אוודא עם לירון ואחזור אליך".
אכן התקשרתי אליה, וכצפוי לא הייתה שום בעיה, ביום המעבר עזרתי לו לארוז את הכל, את רוב הציוד אחסנו במכולה ששכר, ורק כמה ארזים עם בגדים ועוד ציוד הביא אלינו סידרנו את הסלון כדי שיכול לגור שם בנוח.
באחד הערבים הזמנו פיצה, שתינו בירות (לירון מאוד אוהבת בירות, למרות שהיא משתכרת יחסית מהר) וראינו סרט, בסוף הסרט הצענו ליואב את הספא, ואמרנו לו לילה טוב והלכנו לחדרנו לישון, כהרגלי בקודש ובגלל שאני יודע שהיא קצת שיכורה ניסיתי לשכנע אותה לשכב, וכמה שניסיתי היא אמרה שאולי יש לה קצת חשק אבל יואב עלול לשמוע והיא לא מכונה לעשות כלום - הלכנו לישון, אני שוב מתוסכל והיא חצי מסטולה.

באמצע הלילה, השלפוחית העירה אותי (בירה זה לא טוב לפני שינה...) קמתי ואני רואה שאני ישן לפני, לירון לא במיטה. חשבתי שאולי היא בשירותים (שבתוך החדר שינה שלנו) אבל לא, הוא היה ריק.
לא ייחסתי לכך חשיבות, התרוקנתי וחזרתי לישון.
בבוקר קמנו כולנו שתינו קפה יחד פיטפטנו קצת, שמתי לב שלירון מגניבה מבט מוזר לעבר יואב, אבל שוב לא ייחסתי לזה חשיבות. מה גם שסמכתי על שניהם בעיניים עצומות,
הוא האנשים הכי קרובים אלי ושהכי מכירים אותי.
בקיצור, סיימנו את הקפה וכל אחד הלך לעבודתו שלו.
בערב, שהגעתי הביתה, יואב ולירון היו כבר בבית, יואב יצא מוקדם מהעבודה והכין לנו ארוחת ערב, פתחנו יין, אכלנו ופיטפטנו, ואם שמתי לב למשהו הפעם זה היה העובדה שלירון נראית מוקסמת מיואב, וזה לא היה נראה כאילו יואב משתדל או מנסה (אני יודע איך יואב מנהג שהוא מפלרטט).
גם הערב עם היין לירון קצת השתכרה ובסוף הארוחה הלכנו לישון. שוב כהרגלי :), ניסיתי לשכנע אותה, גם הפעם התשובה הסופית הייתה לא, אבל היא איחרה להגיע יחסית, דבר שהיה לי קצת מוזר, התחלתי לגעת פה ושהיא כבר התחילה להרטיב (משהו שבדר"כ לוקח הרבה יותר זמן)
היא אמרה לא באופן נחרץ, חשבתי שאולי היא צריכה לשתות יותר כדי להסכים. והלכנו לישון.
גם באמצע הלילה הזה, קמתי, אני לא יודע מה העיר אותי, אבל שמתי לבד שלירון איננה, האור בשירותים היה כבוי - כלומר היא לא שם. רשמתי לעצמי בראש לשאול אותה וחזרתי לישון, בבוקר אכן שאלתי, היא אמרה בקלילות שהיא הייתה בשירותים - פה חדשתי והחלטתי לבדוק את העניין, היא בפרוש שיקרה לי.

דבר חשוב ששכחתי לציין, אני עובד בהיי-טק בחברה לפיתוח מצלמות רשת לאבטחה, בניגוד לקלישאה, הסנדלר הפעם לא הולך ייחף, ובכל חדר בבית (פרט לשירותים כמובן) יש מצלמות, דבר שלירון יודעת.
אני לא יודע למה היא שיקרה, אולי לא חשבה שאבדוק, אולי לא יודעת שהמצלמות גם מקליטות חודש אחורה (טכנולוגיה אפעם לא עייניה אותה).
בכל מקרה, כשהגעתי לעבודה, ווידאתי שאין לי שום פגישות, נעלתי את המשרד שלי, התחברתי לשרת להתחלתי לצפות:

ערב ראשון:
אומנם ידעתי שיואב אדם מאוד מאוד מיני, אבל ידעתי שזה כל כך יחסר לו, כשעה אחרי שהלכנו לישון, יואב הוציא מאחד הארגזים חומר סיכה, פתח את המחשב שלו, להתחיל לצפות בפורנו, הוא היה מספיק מתחשב כדי לשים אוזניות כדי לא להרעיש (אמרתי לכם שהוא חבר טוב),
אחר כמה דקות, בהן ראיתי איך הבליטה במכנסיים טופחת אט אט, יואב התפשט לחלוטין, האמת הופעתי!
ידעתי שיואב מתאמן ולכן השרירים והקוביות לא היו אלה שהפתיעו אותי, מה שכן הפתיעה אותי, היה אזור החלציים שלו,
למרות שהכרנו בצבא לעולם לא יצא לי לראות אותו ערום, אבל הכלי שלו פשוט היה יפה!

אני סטרייט, תמיד הייתי וזה לא שנמשכתי אליו לפני או עכשיו אבל אפילו בתור סטרייט הייתי חייב להודות ביני לבין עצמי שהזין שלו היה פשוט יפה,
צבע העור השחום שלו היה אחיד, היה ניתן לראות את הוורידים אבל הם לא היו בולטים והכיפה הייתי עגולה גדולה ומרשימה.
בנוסף, ידעתי שיואב יחסית חלק משאר הגברים אבל לא ידעתי שהוא חלק גם שם, לא היה לו בכלל שיער ערווה והביצים שלו היו חלוקות לחלוטין והיה ברור שזה טבעי.
הזין שלו לא היה גדול במיוחד, הוא אומנם היה גדול מהממוצע אבל לא עצום, ואולי היעדר השיער גם לו להיראות גדול יותר - מה שכן היה ברור שהוא יותר גדול משלי (וזה לא שיש לי קטן, לדעתי אני טיפה מעל המומוצע- לעולם לא מדדתי).
אולי קשה לי להסביר איך זין יכול להיות יפה אבל זה פשוט הייתה עובדה.

בחזרה למתרחש, יואב התחיל לעשות ביד, הוא שם טיפה מהחומר סיכה, ופשוט ישב בסלון מול פורנו והתחיל לעשות ביד, הוא עשה לאט אולי אפילו לאט מאוד.
האמת זה לא הפריע לי, שיעשה כל עוד הוא לא מלכך ולא מפריע לא היה לי אכפת, היה לי קצת מוזר לראות אותו עושה ביד, אז התרכזתי בחדר שינה והרצתי עד שלירון קמה.
זה היה בערך 15 דקות אחרי שיואב התחיל לעשות ביד, היא קמה ישנונית הלכה לשירותים, לאחר שסיימה יצא מהחדר לכיוון המטבח, לקראת סוף המסדרון היא שמה לב לאורות מהסלון והתחילה ללכת לאט יותר ופשוט להציץ לסלון.
יואב לא שם לב אליה, גם בגלל האוזניות וגם כי המסדרון היה מצידו ולא מלפניו. אולי יואב לא שם לב אליה אבל ניתן היה לראות בבירור שהיא שמה לב אליו מאוד!
איך שהיא קלטה את הזין היפה שלו, העיניים שלה נפערו וכל הישנוניות שלה עברה באחת.
היא פשוט עמדה שם עם עיניים פעורות ולא הפסיקה להסתכל על הזין שלו, יואב שלא שם לב למציצנית המשיך בשלו, לאחר דקה או שתיים היא הכניסה יד לתוך המכנסיים, והתחילה לעסות את הכוס שלה באותו הקצב שיואב עושה ביד ככה ניתן היה לראות את היד שלה זזה במכנסיים.
לאחר מספר דקות יואב התחיל להגביר את הקצב, וכך גם היא, וכל הזמן היא מביטה רק בו ובכלי היפה שלו, יואב הגביר את הקצב והיא אחריו עד שהוא גמר בפיצוץ, ואני באמת מתכוון פיצוץ, זה היה לא פחות מרשים מהזין עצמו, הזרע שלו עף עד לסנטר שלו בארבעה או חמישה מתחים גדולים, העיניים של לירון נפערו שוב וניתן היה לראות שהיא נושכת את השפה.
בזמן שלירון חזרה במהירות ובשקט לחדר, יואב ניקה את עצמו הסתכל לצדדים לוודא שכאילו אפחד לא שם לב והלך לישון, לירון הלכה לישון ללא גמירה.
הסרטון הזה חרמן אותי מאוד, לא הרגשתי נבגד הרגשתי מחורמן.
אמרתי לעצמי שכל עוד היא לא עושה כלום, אבל זה עושה לא חשק - שתהנה - ובתקווה שגם אני אהנה מהמשחק שלה.
עשיתי ביד במשרד, לא לקח לי הרבה זמן לגמור.
ורק חיכיתי לראות את הערב השני......

המשך יבוא

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה