חוויה ביזארית , אך מאוד מהנה

קטגוריה: ביזאר
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>סיפור אמיתי נוסף, קרה לפני בערך שלוש שנים. לא פרסמתי מאחר ורוב האנשים לא מתחברים לזה, וזה מובן. אבל החלטתי לפרסם בכל זאת, מי שרוצה שיקרא וייהנה.

זה התחיל גם בצ'ט, חיפשתי סטוץ זריז ומצאתי. בחור צעיר, בן עשרים ושלוש, סטודנט, גר עם שותפים. אמר שיש לו דירה פנויה לכמה שעות והזמין אותי. הגעתי, והיה סקס בטוח ורגיל, הוא זיין אותי וגמר בתוך הקונדום, אחרי זה מצץ לי עד לגמירה שלי. כל זה לקח בערך חצי שעה, אין מה לפרט מאחר ולא היה משהו מיוחד בפעם הראשונה
נפגשנו בערך פעם בשבועיים, כל פעם שהייתה לו דירה פנוייה משותפים והיה לו זמן הוא היה שולח לי ווטסאפ, ולרוב הייתי יכול לצאת מהעבודה שלי ולבוא אליו לקוויקי כזה.

אחרי בערך ארבעה מפגשים היה הסימן הראשון למה שעתיד לבוא. לפני המפגש ביקרתי כרגיל בשירותים, מנקה היטב עם מגבונים כמו שאני עושה תמיד כאשר אין אפשרות לניקוי יותר יסודי. הוא זיין אותי קצת יותר חזק ועמוק מהרגיל, כנראה היה חרמן יותר, וכרגיל גמר בתוכי לתוך הקונדום. אבל בניגוד לפעמים הקודמות, הקונדום יצא ממש מלוכלך. לא רק כתם חום קטן כמו שקורה הרבה פעמים ולא ממש משנה, אלא ממש מכוסה. כנראה היה לי קקי עמוק בפנים שלא היה מוכן ליציאה בביקור שלי בשירותים, והוא הגיע אליו. כשראיתי את זה הייתי נבוך ולא ידעתי מה לעשות בדיוק, אבל לפני שאמרתי משהו הוא פשוט הוריד את הקונדום מעל הזין שלו כרגיל, עם היד, ושם אותו בצד על מגבון לח שהוא הוציא ממגירה. הקקי שלי בבירור היה לו על היד, וזה לא הפריע לו. בלי להגיד שום דבר, הוא ניקה את היד שלו, הושיט לי כמה מגבונים שאני אנקה את הטוסיק שלי שגם כן היה מלוכלך, וצפה בי מנקה את עצמי. כשסיימתי הוא הושיט יד ולקח את המגבונים המלוכלכים, שוב נוגע ישירות בקקי שלי בלי שזה מפריע לו. התחלתי להתלבש, בלי לגמור, אבל הוא תפס לי את הזין ומצץ לי בלהט, בולע הפעם את כל הזרע. העפתי שוב מבט בלכלוך שהשארתי אחריי והלכתי, תוהה מה בדיוק הקטע שלו.
בפעם הבאה שהגעתי, אחרי שבועיים, ניקיתי כרגיל, היה נקי כרגיל, ולא היה משהו מיוחד נוסף. ככה גם בפעמים הבאות.
ואז, בערך חצי שנה אחרי שהתחלנו, הגיעה ממנו הודעה מוזרה מוקדם בבוקר, הרבה לפני השעה הרגילה שהוא היה שולח.
"תבוא מלא".
החזרתי לו הודעה: "מה הכוונה??"
תשובה: "אל תבקר בשירותים הבוקר אם אתה יכול. תנסה להתאפק, תעשה כאן אם תצטרך."
נשמע מוזר, אבל אפשרי, יצא לי להתאפק עד הצהריים (היינו נפגשים תמיד בשתיים עשרה וחצי אצלו) לא מעט, כאשר היה צורך. אז דילגתי על ביקור בשירותים אותו בוקר, היה לחץ לעשות קקי אבל נשלט. הגעתי אליו בשעה הרגילה, אכן מלא כמו שביקש. הרגשתי את הלחץ בישבן, ואיך שנכנסתי הלכתי לשירותים כדי לעשות.
הורדתי מכנסיים, אבל לפני שהספקתי להתיישב הוא הגיע, ערום לחלוטין, ועם זין זקור לתפארת. חשבתי שהוא רוצה שאני אמצוץ לו תוך כדי שאני עושה קקי, זה משהו שדווקא יצא לי לחשוב עליו לפעמים. אבל היו לו תכניות אחרות.
"תוריד בגדים", הוא אמר בשקט. צייתתי, וכשהייתי ערום באתי שוב לשבת על האסלה, הרגשתי כבר את הקקי מתחיל לבצבץ החוצה.
"תעמוד", הוא אמר בטון מוזר. הזין שלו עמד קשה יותר ממה שראיתי אותו אי פעם. נעמדתי, הוא סובב אותי ככה שהייתי עם הפנים לאסלה והגב אליו. באופן כמעט בלתי מודע, כופפתי ברכיים, נכנס לתנוחת זיון. בלי לבזבז שנייה, הוא פשוט חדר אליי. בלי חומר סיכה, בלי קונדום הפעם... חדירה מהירה שהכניסה את הגוש חזרה פנימה. זה גרם לזין שלי לעמוד מיידית, וקצת זרע יצא, בלי אורגזמה. אבל הוא לא זיין אותי, רק נשאר עם הזין בתוכי, עמוק, בלי לזוז. הייתי מלא לחלוטין, וזה הרגיש מאוד מוזר.
"תדחוף", הוא ביקש. לקח לי כמה שניות ארוכות, ואז פשוט דחפתי, כאילו אני עושה קקי כרגיל.
קשה לתאר את מה שקרה שם, אבל אני זוכר את ההרגשה.
כמה גושים קטנים יצאו, נופלים על הרצפה, בלי שהזין שלו יצא. דחפתי חזק יותר, ואז הגיע גוש גדול, מחליק במורד הרקטום שלי. זה כבר דחף את הזין שלו החוצה, והוא גנח בקול תוך כדי. הרגשתי את הזין שלו רוטט כשהוא יצא יחד עם הגוש הגדול, וראיתי שהוא משפריץ זרע. חשבתי לרגע על הזרע שגם היה בתוכי עכשיו, אבל שמתי את המחשבה בצד, מתענג על החוויה הביזארית. בעוד הזין שלו, מכוסה בקקי שלי, ממשיך להוציא זרע, הזין שלי הזדקר, קשה כמו אבן, וצפיתי בזרע שלי פורץ מתוכו, לפני שהגיעה האורגזמה עצמה. זאת הייתה אחת הגמירות הכי טובות שאי פעם חוויתי. לא דווקא הכמות, אלא ההרגשה עצמה, העוצמה. לא נגעתי בזין שלי, נתתי לזרע להשפריץ על האסלה, על הרצפה... תוך כדי האורגזמה זזתי קצת, דורך על גוש קקי שנפל על הרצפה, מרגיש אותו רך ועדיין חם על הרגל שלי.... ולא היה לי אכפת.
אחרי שהכל נגמר נשארנו ככה כמה דקות, אני בהלם מהחוויה החדשה, הוא כנראה בהלם שהסכמתי לכל זה ונהניתי מזה. הגיעה הרגשה לא נעימה, החלטתי שאמנם נהניתי תוך כדי מעשה, אבל זה לא הקטע שלי. שקלתי להציע לנקות, אחרי הכל כל הלכלוך שם היה תוצר של הגוף שלי, אבל לפני שהספקתי לנסח את הדברים הוא אמר בשקט "לך לשטוף את עצמך, אני אנקה את כל השאר", והצביע לעבר מגבת נקייה. הידיים שלו היו מכוסות בקקי שלי, האיבר שלו כבר התכווץ והיה רפוי. שלי עדיין היה בחצי זקפה, טיפת זרע סמיכה בולטת מהקצה.
הסכמתי לזה בשמחה. לקחתי את המגבת, ונכנסתי בזהירות למקלחון שהיה בפינה הנגדית של חדר השירותים. השארתי אחריי עקבות חומים. עד אז אף פעם לא הייתי במצב כזה, שקקי ממש מרוח על כל איזור הישבן שלי, ועל הרגליים, תהיתי איך להתחיל, מה לעשות. פתחתי את הברז, כיוונתי למים חמים, ושמתי זרם חזק. קודם כל שטפתי את הרגליים, ראיתי שזה באמת עובד, הקקי ירד בלי בעיה, בלי צורך לגעת בזה. ירדתי למצב כריעה, מכוון את הזרם מלמטה כלפי מעלה, על הישבן ולכיוון פי הטבעת שלי. הרבה קקי ירד, ופתאום קלטתי שלא סיימתי לעשות קודם, מרוב התרגשות הפסקתי והיה עוד די הרבה בתוכי, מוכן לצאת. שקלתי מה לעשות. במצב רגיל כמובן הייתי הולך לשירותים ועושה שם, אף פעם לא עשיתי קקי ממש באמבטיה, חוץ מפעם אחת בטעות תוך כדי ניקיון יסודי לפני סקס, שלא הספקתי ללכת לשירותים. העפתי מבט לשירותים, רואה את הלכלוך, השפיך שלי שעוד כיסה את האסלה. החלטתי שאם כבר אז כבר, ושחררתי הכל בתוך המקלחון, זרם המים החזק נכנס לתוך החור ושוטף היטב. יצאו לי מלא גושים קטנים, נערמים מתחתיי. הרגשתי הקלה מוזרה, ואחרי שהאחרון יצא, קלטתי שעוד פעם קיבלתי זקפה.
נגעתי בזין שלי, מרגיש אותו קשיח... הוא קלט את זה גם כן מרחוק, וניגש לכיוון שלי, עדיין ערום, זין רפוי ומלוכלך, אבל הוא שטף בינתיים ידיים. בעוד אני תוהה מה הוא יעשה, הוא נכנס גם כן למקלחון, שהיה קטן למדי, ונעמד על ערימת הקקי שלי. אחרי שנייה הוא הסתובב, נצמד אליי, תפס את הזין שלי ביד ופשוט החדיר אותו לתוך התחת שלו. לזה לא ממש ציפיתי... החדירה הייתה חלקה, מהנה... התחלתי לזיין וראיתי איך הזין שלו נמתח ומתקשה עם כל תנועה שלי, בלי שהוא נוגע בו. בדרך כלל יכולתי להחזיק כמה דקות, אבל באותה פעם מיוחדת אחרי פחות משתי דקות האורגזמה כאילו הגיעה מאליה. אולי חוסר הקונדום, אולי הסיטואציה הלא רגילה.... הרגשתי גלים של הנאה, ושפיך זורם לתוך הישבן של מי שרק דקות קודם גמר כן בתוכי. בערך. הוא כנראה גם הרגיש את זה, וראיתי את הזין שלו יורה שני מטחי זרע טריים על הרצפה מחוץ למקלחון, ועוד כמה וכמה עוויתות אורגזמה יבשות, התחת שלו מתכווץ סביב הזין שלי. בניגוד אליי הוא לא עשה קקי תוך כדי. הוצאתי את הזין בעדינות, מצפה להרבה לכלוך, אבל היה רק כתם חום קטן על הקצה, למרות החדירה העמוקה והנוזלית. כל הזרע נשאר בתוכו. הוא הלך בלי לומר מילה, ואני ניקיתי את הזין עם זרם המים החמים שעוד היה פתוח. לקחתי סבון וסיבנתי את כל הגוף היטב, סיבנתי ושטפתי, עד שהיה הכל נקי ומצוחצח. רוב הגושים שעשיתי התפרקו ונשטפו לביוב, כמה נשארו בכל זאת, השארתי לו את זה כדי לנקות.
הלכתי בזהירות, עוקף את השפיך שלו, מנסה לא לדרוך על הקקי שלי, שוקל מה לעשות. התלבשתי באיטיות, חושב על מה שהיה, מה זה אומר לגביי אם בכלל. מלבד הבדיקה שאני כמובן אצטרך לעשות, האם אני אתחיל לחפש חוויות דומות? חיכיתי שהוא יבוא כדי לדבר איתו קצת על זה, אבל לא ראיתי אותו בשום מקום. אחרי עשר דקות פשוט יצאתי מהדירה שלו, מצפה להודעה, הזמנה נוספת..... זה לא קרה אף פעם. כנראה לעולם לא ממש אדע למה, ואחרי הרבה מחשבה החלטתי שאני לא ממש אחפש משהו כמו זה שוב, אבל לא אפסול על הסף הצעות הכוללות דברים כאלו. היו כמה בודדות, פרטים, אולי, בסיפורים הבאים.

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר
סיפורים נוספים מאת לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה