מיומנה של שפחה - פרק א

קטגוריה: ביזאר
מאת: לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
שינוי גודל טקסט: קטן בינוני גדול

div>אלי האדון החדש שלי

בוקר אחד, מהימים האלה שאני מגיעה מוקדם לעבודה ואני צריכה להשתמש במפתח שלי והמשרד עוד ריק, שמתי לב שהמשרד פתוח וכשנכנסתי ראיתי שאלי הגיע כבר, אלי היה אחד הבחורים היותר גבריים שיצא לי לפגוש, גבר שיודע לעמוד על שלו, נאה, לא פוחד להראות את החולשות שלו אם צריך, גבר כלבבי, אלי עובד כבר יותר מחמש שנים במשרד הזה ולעומת זאת הותק שלי אינו עולה על חצי שנה... יצא לי פה ושם להעביר איתו כמה מילים אבל בסה"כ לא הכרתי אותו באופן אישי אלא רק מהסתכלות מהצד על התנהלותו החזקה במשרד... אז אותו בוקר ברכתי אותו בבוקר טוב והלכתי למטבח להכין לי שתיה חמה, הוא נכנס אחריי למטבח והתבונן בי (כבר אמרתי לכם שהוא עושה מה שנראה לו לנכון?!) אחרי שניה שהרגישה לי כמו נצח הוא פנה אליי ואמר לי שאני עובדת איתו כבר כמה? חצי שנה? ועדיין לא יצא לנו לדבר, הוא שאל אותי איך העבודה ואם יש לי חבר ולאט לאט (בעצם די מהר) הוא כיון את השיחה לנושא של סקס, הייתי מאוד חביבה בשיחה ודיברתי בקלילות וכשהוא הגיע לנושא של הסקס טיפה נבוכותי אבל זרמתי, איתי תמיד איכשהו מגיעים לשיחות של סקס אבל אני תמימה ולא הבנתי שהוא כיוון את השיחה בכוונה לנושא הזה, הוא שאל אותי אם אני אוהבת את הסקס הבנאלי ואמרתי לו ש-פחות, ואז הוא שלף שאלה חד משמעית- את בצד השולט או הנשלט? לרגע הייתי המומה, לא התכוננתי להנחתה הזאת... בלעתי את הרוק והתעסקתי בכוס התה שלי, לאחר מספר שניות הרמתי אליו מבט מבויש משו ושאלתי- באיזה צד אני נראית לך? הוא חייך חיוך ניצחון, קרץ ונעלם לחדר שלו....

הרהרתי עוד כמה דקות במטבח אוחזת בכוס התה, לוגמת ממנו, לאחר מכן הלכתי למקומי ושקעתי בעבודה...

בשעות שלאחר מכן הייתי שקועה בעבודה ולא נתקלתי באלי שכנראה גם הוא היה שקוע בעבודה וכמעט שכחתי את השיחה שהיתה לנו אבל אם חשבתי שבזה זה נגמר אז טעיתי טעות מרה (אמממ האמת דווקא לא מרה ;) )
באיזור השעה אחת נכנס לי מייל (אני מקבלת צליל כל מייל שמתקבל כי אני צריכה לענות למיילים באופן שוטף), פתחתי את המייל ואני רואה שקיבלתי מייל מאלי, אני רגילה לקבל ממנו מיילים כי אנחנו הרבה פעמים צריכים מסמכים אחד מהשניה, הקלקתי על המייל ופתחתי אותו.

וזה היה התוכן של ההודעה:

זונה קטנה,
תכיני לי כוס קפה שחור- כפית סוכר וכפית גדושה קפה. אני רוצה את זה בעוד 4 דקות בדיוק אצלי בחדר.

הלב שלי החסיר פעימה, מהמון סיבות, מצד אחד התרגשתי מצד שני חששתי, נכנסתי לסערת רגשות קטנה אבל כמובן שלא היססתי יותר משניה אחת ובשניה הבאה כבר הייתי במטבח מרתיחה את המים, בדקתי את השעון, עברה רק חצי דקה, אז הכנתי את הקפה והסוכר וחממתי מחדש את המים, התחלתי להזיע והרגשתי את הכוס שלי, הרגשתי שאני מתחרמנת, ניסיתי להירגע ולנשום כמה נשימות ארוכות... אחרי שלוש דקות מילאתי את הכוס שלו במים, ערבבתי וצעדתי לחדר שלו, התעלמתי מכל העובדים מנסה לתת לכולם הרגשה שהקפה הזה שלי... הגעתי לחדר שלו הדלת היתה פתוחה עמדתי בפתח החדר, הוא היה שקוע בעבודה, דפקתי 2 דפיקות על הדלת, הוא הרים את מבטו לרגע וסימן לי להתקרב אל השולחן, נכנסתי בהיסוס משפילה את מבטי, הנחתי לו את הקפה על השולחן והתכוונתי להסתלק לי, הוא עצר אותי ושאל:

-לאן את חושבת שאת הולכת? לא אמרתי לך שאת יכולה לצאת. תישארי ליד השולחן.

חזרתי ליד השולחן וחיכיתי, הוא קם מהכיסא שלו וסגר את הדלת, ואז חזר למקומו כשבדרך הוא תופס לי את הטוסיק וחופן אותו בידיו, לא ידעתי את נפשי מרוב התרגשות, זה היה מדהים ומרגש ומפחיד כאחד, הוא הרים לי טיפה את השמלה והתבונן בתחתון שלי, אח"כ הוא התיישב על הכיסא שלו ושאל:

-יש לך תכניות להערב?
לא.
-לא מה?
אממ אממ <בולעת רוק> לא אדוני
-יפה כלבה קטנה, אז עכשיו יש לך
<מחזירה לו מבט של הפתעה וסימן שאלה>
הוא מתעלם מהמבט, משרבט משהו על דף ממו ומוסר לי אותו,
-בשעה 17:00 בדיוק תתייצבי בכתובת הזאת אז תתכנני מתי לצאת מפה כי את מגיעה יש מהעבודה בדיוק איך שאת לבושה ואיך שאת נראית עכשיו ואת לא עוצרת בשום מקום בדרך, בהמשך אני אעביר לך הוראות נוספות. עכשיו תחזרי לעבוד.

הוא חזר למסמכים שקודם עיין בהם ואני נשארתי לעמוד ממוסמרת למקומי לא ממש יודעת איך להגיב, הוא הרים את מבטו מהמסמכים ושאל:
-מה את עוד עושה פה גורה?

הכנסתי את הפתק עם הכתובת לכיס וצעדתי חזרה למקומי מלאת מחשבות, הוא אפילו לא חיכה או ציפה שאאשר לו את הגעתי הוא פשוט החליט וזהו, הוי זה שיגע לי את הלב וקצת את התותה....
ניסיתי לחזור לעבודה ודי מהר שקעתי בה בחזרה מונעת ע"י הריגוש...
בשעה 16:30 צלצל השעון המעורר שכוונתי לי, המרחק בין העבודה לכתובת שהוא מסר לי הייתה כרבע שעה הליכה ומכיוון שהוא הורה לי להגיע ישר מהעבודה בלי להתעכב בדרך אבל מצד שני אמר לי להגיע בדיוק ב - 5 אז החלטתי לקחת עוד חמש דקות ספייר, השעון צלצל והתחלתי להתארגן, הלכתי לשירותים לרוקן את צרכיי ולנקות את עצמי אם יש צורך, רציתי להחליף תחתון אבל פתאום נזכרתי איך הוא הסתכל לי על התחתון ואיך הוא גם ביקש שאגיע בדיוק איך שאני אז ויתרתי על הרעיון וחזרתי למקומי, ארגנתי את התיק שלי ויצאתי ב16:40, פתאום קלטתי שאין לי מושג אם אלי יצא לפניי או שהוא עדיין במשרד...

התחלתי ללכת לכיוון הכתובת שהוא נתן לי, תוהה איך אקבל את שאר ההוראות, צעדתי בקצב קצת איטי כדי שלא אגיע מוקדם מידי וכדי שלא אזיע, הגעתי לכתובת ב - 2 דקות לחמש ונכנסתי בשביל הקצר שבין הרחוב לבניין, השביל היה מטופח ונאה, בתוך הבניין היה לובי מקסים, נכנסתי למעלית ועליתי לקומה החמישית כמו שהוא כתב לי, כשיצאתי מהמעלית שמתי לב שזו הקומה האחרונה, נגשתי לדלת היחידה שהיתה שם וראיתי שיש פתק שמוצמד לדלת, הצצתי עליו והוא היה ממוען אליי:

חתולה קטנה,
מהרגע שהגשת לי את הקפה במשרד נהפכת לשפחה הפרטית שלי ולכן אני יכול לעשות בך מה שאני רוצה ואת תשרתי אותי כמו שאני אוהב, אלא שאת עדיין לא יודעת מה אני אוהב אבל את תלמדי את זה מאוד מהר, הבחירה בידייך אם ללמוד אותי בדרך הטובה או בדרך הקשה, אם תהי כלבה צייתנית וממושמעת את תקבלי צ'ופרים ופידבקים ואם תבחרי ללמוד בדרך הקשה אז את כבר תגלי בהמשך מה אני יכול לעשות לך כדי שתצייתי.

עכשיו לעניינינו,
יש שקית שתלויה על הידית, תוציאי משם את הקולר, תתפשטי (כן, כן, תורידי ה-כ-ל ממש פה בבנין לפני הדלת שלי), תקפלי יפה את הדברים שלך ותשימי אותם בתוך השקית, אח"כ תענדי את הקולר כשאחד החוטים של הקולר (יש שניים) נשרך על גבך ואחד מלפנים(בהמשך כשתרגישי שהחבל מקדימה נמתח אז תזחלי על ארבע וכשתרגישי את החוט מאחור תעמדי מיד), לאחר מכן תעלי בסולם לכיוון הגג, תתלי את השקית על הידית של הפתח של הגג, תרדי בחזרה מהסולם ותחכי לי על ארבע לפני הדלת כשהטוסיק שלך מופנה לכיוון הדלת ומורם כלפי מעלה והפנים שלך פונות לכיוון המדרגות. אה ואיך שכחתי? תשימי על העיניים את הכיסוי עיניים שגם הוא נמצא בשקית ותתפללי שאף אחד לא יעבור פה במקרה חח.

ותמהרי כי לא כדאי שאגיע ולא תהי מוכנה!

קראתי את הנאמר ולבי החל להלום בפראות, והמחשבות החלו לטוס בראשי- הוא אמר שאני השפחה הפרטית שלו ו.. ו.. וואו הכל קרה כ"כ מהר רק הבוקר דברתי איתו שיחה עם אופי מיני וכבר אני שפחה שלו ואם אני טועה? נו ואם אני באמת טועה אני בכלל יכולה לומר לא? זה כ"כ חזק ממני, שיואו מה שהוא עושה לי. ומה? להתפשט כאילו? במקום שכאילו מישהו אולי יעבור? מזל שזו קומה אחרונה ואין פה עוד מישהו שגר, אבל הוא בעצמו אמר שאתפלל שלא יהיה פה אף אחד שיואו הוא לא נורמאלי ואני מצייתת לו אז גם אני לא נורמאלית? כנראה... חחח יאללה אני הולכת על זה, אני לא אברח בדיוק עכשיו וגם יאללה אף אחד לא מכיר אותי פה כנראה, טוב צריכה להזדרז כי לא באלי להתמרד על ההתחלה, אני אתמרד מתישהו כי אני מרדנית מטבעי אבל עכשיו אני רק רוצה לרצות אותו, אז ניגשתי לשקית והוצאתי את הקולר וכיסוי העיניים, התחלתי להתפשט בחשש, נשארתי עם תחתונים וחזיה מקשיבה בחשש למדרגות משתדלת לא לעשות רעש כדי שלא ייצא איזה שכן. הלב שלי המשיך להלום בפראות והתחלתי להסיר את החזיה, גוננתי על עצמי עם הידיים והורדתי גם את התחתונים, הרגשתי כ"כ חשופה במקום כ"כ זר, לא ידעתי את נפשי, קיפלתי יפה את הבגדים שלי והכנסתי אותם לתוך השקית, ענדתי את הקולר כשחוט אחד מלפנים ואחד מאחור, נטלתי את השקית בידי והתחלתי לעלות בסולם לגג, הסולם היה ממש ממש גבוה נראה לי 2 קומות בערך, אויש זה היה כ"כ משפיל רק מהחשש שמישהו יעבור, הייתי סמוקה מאוד האמת שגם היה לי חם מכל המאורעות האחרונים, טיפסתי בסולם ולבסוף הגעתי לדלת הגג, תליתי את השקית עם הבגדים שלי וירדתי מהסולם הארור הזה כמה שיותר מהר, הרגשתי על הסולם הזה חשופה יותר מידי... הגעתי לרצפה שמתי עליי את כיסוי הפנים ונעמדתי על ארבע כשישבני מופנה כלפי דלת הבית וכמה שיותר כלפי מעלה ופניי מופנות לכיוון המדרגות.
המתנתי.
וכל שניה מרגישה נצח.
ועוד שניה מרגישה נצחים.
פתאום שמעתי את המעלית נוסעת ומתקרבת לקומה שלי, אבל לא, היא נעצרה בקומה מתחת, שמעתי קולות של זוג אנשים וילד, לרגע הלב שלי החסיר פעימה ואז שמעתי אותם נכנסים לביתם, שחררתי אנחת רווחה.
שיואו מתי הוא כבר מגיע?
שמעתי את המעלית מתרחקת, כנראה מישהו קרא לה למטה, לאחר חצי דקה היא שוב החלה לעלות והלב שלי החל להלום אפילו מהר יותר אבל היא שוב נעצרה בקומה מתחת. שמעתי דפיקות על הדלת ועוד דפיקות, פתיחת דלת, מלמולים, טריקת דלת ופסיעות, רגע, הרגליים שפוסעות, הן, הן עולות במדרגות, כן, אני לא טועה, שיט שיט! באותו הרגע רציתי לברוח לקום ולברוח אבל, לא הצלחתי לזוז, פשוט נאלמתי דום ומוסמרתי למקומי... שיט שיואו וגם אם אני רוצה לברוח אני צריכה לעלות את כל הסולם הזה בשביל הבגדים ואני ממש לא אספיק כי הפסיעות כבר סיימו את גרם המדרגות הראשון והן מסתובבות לכיווני ועכשיו האיש הזה... אז הוא... הוא רואה אותי.. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי מרוב בושה, האיש המשיך לעלות ולעלות ולעלות, הוא עלה במדרגות כ"כ לאט שכבר חשבתי שהלב שלי עוד רגע קופץ החוצה מהגוף שלי... הרגליים נעצרו לידי, אח"כ עברו אותי מעליי, עכשיו כבר יכולתי לשמוע את הנשימות של אותו אדם, שמעתי רשרוש ואז מפתח ננעץ בדלת, הי יש לו מפתח אז כנראה זה אלי, שיואו איך הוא מתח אותי! הרגשתי שהחבל מקדימה נמשך מעט אז התחלתי לזחול בעקבות החבל, התחלתי להירגע מהמתח של מקודם והרגשתי מחדש איך הכוס שלי רטוב ומיוחם.

אלי הוביל אותי כמה מטרים אל תוך הבית ואז פקד עליי- "ארצה גורונת", התיישבתי על הברכיים כשהטוסיק שלי צמוד לכפות הרגליים שלי, והוא המשיך- " ואת הידיים על הברכיים" הנחתי את הידיים במקום.

-"ככה את תתיישבי כל פעם שאפקוד עלייך ארצה, מובן זונה"?
כן אדוני.
"יופי זונה יפה שלי, עכשיו אני אסיר לך את כיסוי העיניים ואסור לך בשום אופן להרים את העיניים מהרצפה"

הוא לא חיכה לתשובתי והסיר לי את כיסוי העיניים, הבטתי ברצפה(וואו רצפה יפה ומבריקה), הוא נטל את החוט הקדמי וקשר אותו לעמוד תליה שעמד לידי(או שאולי בעצם שהוא הניח אותי לידו...) הרגשתי ממש כלבה אמתית וזה עשה לי את זה כ"כ, הרגשתי שעוד רגע הנוזל הלבן הזה שלי פוגש את הרצפה, הוא הלך לאנשהו ואני המתנתי כמו כלבה צייתנית, קשורה לעמוד... אחרי כמה רגעים הוא חזר עם כלים הניח לעצמו צלחת וסכום על השולחן ולי הוא הביא קערה של כלב והניח אותה על ידי:

"ועכשיו כלבה ממושמעת שלי, נאכל ארוחת צהריים בטח את מאוד רעבה, את תאכלי יפה את הכל בעזרת הפה ואת הידיים תניחי על הרצפה בצידי הקערית וכדאי לך מאוד לזכור את כל הוראות שלי כי פעם הבאה אני לא אפרט מה את צריכה לעשות בכל סיטואציה.."

הוא הלך להביא את האוכל שהתחמם בינתיים על הגז והניח אותו על השולחן, מזג לעצמו אוכל ואז נטל את הקערית שלי, מזג גם לשם אוכל והגיש לי, למזלי זה היה שניצלים ופירה שזה מאכל אהוב עליי וככה לא הייתי צריכה לאכול אוכל שאולי אני לא אוהבת... הורדתי את הידיים ליד הקערית והורדתי את הראש לכיוונה-

"רגע, רגע, תיישרי את הגב שלך תוציאי לשון תראי התלהבות ואז תרדי לאכול"

אמממ התיישרתי מיד עצמתי לרגע את העיניים - "תפקחי מיד את העיניים את לא עושה דבר בלי רשותי!!" פקחתי מיד את העיניים והוצאתי את הלשון- "כשאני כועס עלייך את קודם כל מבקשת סליחה אח"כ את מתקנת את מה שעשית!"

סליחה אדוני היקר! לא אעשה זאת שוב!

"יופי כלבונת תמשיכי ואני רואה שיש לי המון מה ללמד אותך את כמו גור קטן שרק עכשיו נולד... אבל יש לי סבלנות ויהיה לנו יופי!"

אז יישרתי שוב את הגב, הוצאתי לשון להראות את התלהבותי מהאוכל, העיניים שלי נצצו ולא מהאוכל.. הרגשתי הכי אפס לעומתו, הכי שלו וכ"כ רציתי לרצות אותו ולענג אותו והכוס שלי היה רטוב נורא וכבר רציתי להגיע איתו למיטה!! אבל עכשיו הוא רוצה לאכול אז נאכל אפילו שאני לא ממש רעבה מרוב חרמנות...

ירדתי לכיוון הקערה ולקחתי בפה 2 חתיכות של שניצל(הוא חתך לי לחתיכות את השניצלים וערבב את זה עם הפירה), יישרתי את הגב שלי ולעסתי את האוכל.

-"ככה כלבה לא אוכלת, היא על ארבע לכל אורך הארוחה להוטה לאכול עוד ועוד, אני רואה שאת לא מרגישה כלבה אמתית ואת תלמדי על זה לקח, בינתיים כדאי לך להפנים את עצם היותך גורונת קטנה שמתנהגת בדיוק כמו שגורה אמורה להתנהג!"

סליחה אדוני אתה צודק, אני פשוט גורה מוזרה אבל אני אפנים את היותי כלבה ואני אהיה הכי כלבה בעולם ורק שלך אדוני
-"יפה אמרת, עכשיו את יכולה להמשיך לאכול זונה"
תודה אדוני, בתיאבון אדוני.

המשכתי לאכול, מראה התלהבות... אחרי כמה ביסים כבר לא רציתי לאכול אבל המשכתי לאכול בגלל רצונו של הבעלים שלי, שיואו יש לי בעלים, אני שייכת למישהו ורק לו....
כשסיימתי לאכול ליקקתי את הצלחת עד הסוף כי אני גורה קטנה שאוכלת את הכל עד הטיפה האחרונה, יכולתי לשמוע איך אדוני נהנה לראות אותי ככה, סיימתי את הקערה התיישבתי על הברכיים הוצאתי לשון והראיתי לו כמה נהניתי מהאוכל ואז גם אמרתי לו -תודה אדוני היה לי טעים.
הוא ליטף לי את הפנים וגרד אותי כזה מאחורי הראש... נהניתי מתשומת הלב ומהפינוק והתרטבתי בטירוף.
אלי נטל את הכלים ושם אותם בכיור, הוא עדכן אותי שאח"כ אני אשטוף את הכלים אבל בינתיים הוא רוצה לטפל בי קצת, הרגליים שלי התחילו לרעוד מרוב חרמון וכבר לא יכולתי לחכות! אבל ידעתי שאם אני אגיד על זה משהו אז זה רק יידחה אז כדאי לי לחכות בסבלנות ולעקוב אחרי הדברים ואני בטוחה שאנחנו כבר ממש קרובים למיטה... אלי שחרר אותי מהקשירה לעמוד התליה והחל להוביל אותי בבית, היה לו בית יפהפה! הגענו לגרם מדרגות המוביל לקומה השנייה והתחלנו לעלות, כשהוא הולך ואני על ארבע... הלכנו בשתיקה עד שהגענו לחדר לא גדול וגם לא קטן עם מיטה אחת גדולה מהרגיל וארון קטן מעוצב. הוא הוביל אותי אל המיטה ואז אמר לי להניח את הראש על המיטה ואת הידיים מאחורי הגב, עשיתי כדבריו, הוא פתח את אחת המגירות שהיו בארון והוציא משם כמה דברים, הייתי במתח ולא יכולתי לעמוד בזה, הצצתי עם הראש לכיוונו ונתקלתי במבטו, מיד החזרתי את הראש כאילו מנסה להחזיר אחורה את מה שעשיתי... אפילו לא הספקתי לראות מה הוא הוציא מהמגירה... הוא כנראה לא אהב את העצמאות הזאת שלי והוא נגש אליי-

"תרימי את הראש כלבה כי את צריכה לקבל סטירה"

הרמתי את הראש ועצמתי את העיניים כי אם אני אראה את הסטירה מגיעה אני אסיט את הראש, הפעם הוא לא אמר לי לפקוח אותן ונתן לי לחכות לסטירה עם עיניים עצומות, עברו כמה שניות אני כולי מתוחה והגוף שלי לחוץ אבל לא קבלתי שום סטירה, פחדתי לפקוח את העיניים ואז פתאום הרגשתי שהחור של הטוסיק שלי מתרטב ממשהו, נשארתי בתנוחה שהייתי - על הברכיים, בטן חצי על המיטה, ראש מורם קצת והידיים מאחורי הגב, זו היתה תנוחה לא נוחה בעליל אבל פחדתי להחזיר את הראש למיטה כי הוא אמר שאני צריכה לקבל סטירה ואני אמשיך לחכות כי עדיין לא קבלתי ואני לא מחליטה פה אז אני אחכה ככה... אחרי שהרגשתי את הטוסיק שלי מתרטב מנוזל שומני לא ידוע, ואבדתי ריכוז בגלל זה, פתאום קבלתי את הסטירה, הסטירה היתה כואבת ואני בטוחה שהלחי שלי נהיתה קצת אדומה, נשארתי לרגע קפואה במקומי ואז לחשתי- תודה אדוני, סליחה ולמדתי את הלקח.

-"לא שמעתי?!"
הרמתי את קולי והוא היה צרוד מעט- אני מצטערת אדוני ותודה על העונש אני למדתי את הלקח.

אח"כ הוא לא הגיב אלא פשוט דחף לי את הראש, הצמיד לי אותו חזק למיטה, רכן מעליי ולחש לי באוזן- "יופי כלבה פרטית שלי, הבנת כבר שאת רק שלי? אני לקחתי אותך לעצמי ואת הסכמת במעשים שלך אז את שלי, ואני אגיד לך בדיוק מה לעשות ואין לך שום עצמאות אז את לא יכולה בכלל לעשות משהו בלי ההוראה שלי מתוקה, עכשיו אני עוד עדין אתך כי אנחנו עוד לא מכירים מספיק אחד את השניה אבל תדעי שלאט לאט העונשים יחמירו ולא כדאי לך להתעסק אתי! עכשיו תשארי בדיוק בתנוחה הזאת ואל תזוזי אפילו מילימטר".

הדיבור שלו קרוב כ"כ לאוזן שלי עשה לי צמרמורות בכל הגוף והתכווצויות בפות, נשארתי בתנוחה שלי כמו שהוא אמר, כבר היה לי כבד להחזיק את הידיים מאחורי הגב אבל אז בדיוק הוא הביא אזיקים כאלה מעור וקשר לי את הידיים, אוחחח שקושרים אותי! אוחחח יש לזה קשר ישיר לכוס שלי, איך כל תנועה בדרך לקשור אותי משגעת לי את התותה! הרגשתי איך נוזל לי מיץ של חרמון מהכוס ונוזל לי על הרגל... -עעעההה - נפלטה לי גניחה מהפה כשפתאום הוא החדיר לי לטוסיק איזשהו אביזר, כמו טיפה גדולה כזאת שמרחיבה בטירוף את הטוסיק ויש לה בסוף כמו עיגול שטוח כזה שתופס מבחוץ כדי שזה לא ייבלע לי לגמריי בטוסיק... שיואו כמעט לא נגעו לי בטוסיק בחיים ונורא הרגשתי את זה כי השרירים שלי שם מאוד מכווצים, הייתי מרוכזת כולי בהרגשה הזאת שאני מלאה בטוסיק ולא יכולתי לחשוב על משהו אחר, ואז פתאום ראיתי הבזק של אור בחזר והבנתי שהוא צילם אותי, שיואו איזה בושה, הבחור הזה אין לו גבולות והוא מטריף אותי! אהה הדבר הזה בטוסיק, כן, אני מרגישה אותו יואו זה יסיט לי את כל הריכוז, אני חייבת להתרגל לזה מהר! אח"כ כבר לא ראיתי כלום כי הוא שוב שם לי את כיסוי העיניים וזה הדליק לי את כל החושים האחרים ופתאום התחלתי להריח את הסדין שאני עליו, היה לו ריח נעים ומעט ארוטי, גם שמעתי כל פסיעה שלו לפה ולשם... אפילו את הדבר הזה בטוסיק הרגשתי יותר, הייתי חרמנית בטירוף ורציתי להתנענע כי אני אוהבת לנענע את הפות שלי כשאני חרמנית, אבל אלי האדון שלי לא מרשה לי לזוז וזה עוד יותר חרמן אותי! וברגע הזה כל מה שרציתי זה להשכיב את הבחור הזה על המיטה פה ולעלות עליו ולקרוע אותנו.... אבל הידיים שלי קשורות ואני גם שייכת לאלי אז אני לא ממש ברשות עצמי ואני אצטרך להמשיך לציית... ולהמתיןןןן יואו אין לי סבלנותתת, אני חייבת כבר את הכלי שלו בכוס שלי! שיואו פתאום נזכרתי שאני בכלל עדיין לא ראיתי בכלל את הכלי שלו! המחשבה שאני אפילו לא מכירה את הכלי שלו עשתה לי עוד יותר חשק להרגיש אותו כבררררר, אלי התקרב אליי ובבת אחת דחף אותי פנימה במיטה והרים לי את הרגליים על המיטה, הוא הביא אותי לתנוחה שבה הברכיים שלי על המיטה אבל הטוסיק למעלה והראש שלי גם על המיטה והתנוחה הזאת גרמה לטוסיק שלי לבלוט יותר וללחי שלי להצמד חזק למיטה, כנראה שהיה חוט שקשור לאזיקים שעל היד שלי שלא שמתי לב אליו אבל עכשיו הרגשתי איך הוא מרים לי את הידיים עם החוט הזה וקושר את החוט לחלון שהיה על יד המיטה, אז עכשיו הייתי במצב שגם אם אני רוצה אני לא ממש יכולה לזוז... אני אוהבת להרגיש ככה, חסרת אונים, שאני לא צריכה לשלוט בעצמי לא לזוז אלא שאני קשורה ואני בכל מקרה לא יכולה לזוז, ויכולת התזוזה שלי תלויה במישהו, אני מאבדת כל עצמאות ואני מרגישה ממש כלבה קטנה ולא ממושמעת שצריכה להיות קשורה ותלויה במישהו. שוב נזל לי הלבן הזה במורד הירכיים... שמעתי את אלי מתנשף מאחוריי כנראה מתבונן לי בטוסיק היפה והסקסי שלי... כן יש לי טוסיק סקסי והוא בטוח מגרה אותו.. אולי זה יעזור לו להחליט יותר מהר לזיין אותי כבר! הרגשתי שאלי אוזק אותי ברגל אחת הפעם עם שרשרת ברזל כזאת, ואז הרגשתי שהוא קושר לי גם את הרגל השניה, ואז גם הרגשתי שהאזיקים מחוברים אחד לשני עם מקל מתכת ואז אלי התחיל להאריך את המקל והרגליים שלי נפשקו לרווחה... והוא האריך עוד ועוד את המקל עד שכבר פשוט לא יכולתי לפתוח יותר את הרגליים... שמעתי איזה חפץ נדלק ומתחיל לרטוט ותהיתי מה הולך להיות עכשיו, הזמזום שיגע לי את האוזן כי כבר הייתי ממש חסרת סבלנות ואז אלי הניח את החפץ הרוטט הזה על הדגדגן שלי! וקשר את החפץ הזה על הטוסיק שלי ככה שהוא התיישב בדוק בזווית הנכונה ושיגע לי את הדגדגן, אני לא אוהבת שיורדים לי (מוזרה, הא?!) ככה שהחפץ הזה היה פשוט במקום! רטט מונוטוני על הדגדגן שלא נחלש ולא מתגבר לסירוגין אלא ממשיך לרטוט באותו הקצב וכנראה גם יעזור לי לגמור....הייתי בתנוחה הכי זנותית שיכולה להיות, עם לחי צמוד למיטה, ידיים קשורות אלעל, טוסיק מורם עם חפץ בתוכו ורגליים פשוקות למלוא אופק העין... אלי התחיל להצליף לי עם שוט פרנזים על הטוסיק שלי והתחיל לספר לי מה הוא עושה-

"אני עכשיו מצליף בך קצת, אמנם עם שוט נעים ולא כואב, אולי טיפה כואב אבל זה לא נחשב לעומת השוט שתקבלי בפעם הבאה, אז אני מצליף בך כמה שיותר חזק והכאב שאת מרגישה הוא נעים, והטוסיק שלך כבר נהיה קצת ורוד מההצלפות, אוחחח הטוסיק הזה ששייך לי עכשיו, באלי לטרוף אותו, לקרוע אותו, טוסיק מהמם קבלתי ממך כלבה קטנה סקסית ופרטית שלי.... אוחחחח איך הטוסיק שלך מסמיק עכשיו... הוא ממש אדמדם כזה, אני רוצה את הטוסיק שלך אדום כהה אבל אני אתאפק עד הפעם הבאה כשאני אצליף לך בשוט האמתי... אוחח כמה שזה יהיה מלבב להצליף בך עם השוט האמתי... מממממ... אבל למה אני מקדים את הבאות? את עוד תחכי לפעם הבאה בכליון עיניים ויהיו הרבה הפתעות חדשות.... "

אני שומעת אותו ומרגישה את ההצלפות שאמנם הן לא חזקות מידי אבל עדיין כואבות מעט אבל גם נורא מחרמנות... אני גונחת ומפריעה לו בשטף הדיבור- עעעההה אאעעההה... עעעעעעעהה... תודה אדוני תודההה....

"אז עכשיו אני אפסיק להצליף בך ואני אכנס לתוך הפות הסקסי הזה שצועק לי כבר להיכנס אליו, אני רואה איך את רטובה והכל נוזל ממך... את עכשיו תקבלי את הזין שלי..."

אני שומעת אותו והמוח שלי צועק- 'בסדר בסדר תכנס כבר יואו תכנססס אליייי אני רוצה אותך אני מיוחמת בטירוף תכנס כבר שגעת אותי היוםםםם נוווווו', המוח שלי צועק ואז אני גם פולטת מהפה-
נו אדוניייי.
שיט.
לא, לא, מה הוא יעשה עכשיו?
סליחה אדוני סליחה אני.. אני פשוט כבר אין לי סבלנות... סליחה זה נפלט לי אני... אני ממש מצטערת.

אני שומעת רק את השקט שלו <השקט שלו הכי מאיים!> ואז אני שומעת אותו עובר לפניי והוא פונה אליי ואומר- "בגלל הדיבור החצוף שלך שאת מדחיקה באדון שלך את תקבלי את הזין שלי לתוך הגרון שלך עמוק כדי שתביני מה זה לשתוק!" אוחח הזין שלו ייכנס עכשיו לפה שלי? זה דוקא נשמע פרס, אוחח אני אוהבת למצוץ זה אחד הדברים שיותר מחרמנים אותי... אני מעלה חצי חיוך כזה על הפנים, פותחת את הפה ומוציאה את הלשון, ואז הרגשתי איך זה ממלא לי את הפה, אבל הי, זה... זה לא הזין שלו, זה רק גאג כזה לפה... יואו מזה התבאסתי אבל אז הבנתי ששום דבר אצלו לא צפוי וגם משהו מאוד חשוב- אם אני צריכה לקבל עונש אז אני אקבל וגם אם נראה שהעונש שהוא הולך לתת לי הוא דוקא פרס אז כדאי שאני אחשוב שוב... שמעתי אותו מגחך על האכזבה שלי והרגשתי מושפלת מהעובדה שהוא עבד עליי ככה, הוא כאילו קרא את המחשבות שלי ואמר-

"חשבת שתקבלי את הזין שלי, הא?! חחח היית צריכה לראות את המבט שלך כשהבנת שעבדתי עלייך ושהדבר הזה בפה שלך הוא לא הזין שלי... חח כלבה קטנה וחוצפנית את תלמדי איך לדבר לאדון שלך ואיך לדבר בכלל ובינתיים עד שתלמדי את פשוט לא תוכלי לדבר... "

הוא המשיך לגחך ואני הושפלתי קשות...

הוא חזר אל מאחורי הטוסיק שלי תפס את העכוזים שלי (שהם כבר שלו ולא שלי) וקרב את הזין שלו לכוס שלי והתחיל לשגע אותי -"בד"כ בפעם הראשונה ועוד אחרי כזה משחק ארוך אני מיד נכנס לתוך פות שכ"כ מזמין אותי להכנס אליו, אבל זה בהמשך לעונש על הדיבור החצוף שלך, תחכי עוד טיפה עד שתקבלי אותו", הוא כנראה ידע מה הוא עושה כי זה הדבר שהכי מטריף אותי, שהזין כבר שם אבל לא נכנס... הוטרפתי עוד כמה רגעים עד שהוא דחף את הכלי שלו לתוכי, הוא נכנס בקלות כי הפות שלי היה סחוט מרוב שהייתי חרמנית ולהוטה לקבל אותו, הוא קרע אותי, מה זה קרע? הוא הטריף לי את הפות, גנחתי למרות הגאג, צעקתי בטירוף נותנת לרגשות להשתלט עליי, גנחתי וגנחתי, הרגשתי את הזין שלו מגיע עד לרחם שלי, הרגשתי מוקסמת ומוטרפת והרגשה מדהימההה ואחוזת תזזית, אלי התנשף גם הוא והמשיך לזיין אותי בטירוף משלו... הרגשנו אחד את השניה, אני גונחת והוא מתנשף, הרגשתי איך הזין שלו קורע אותי והרטט הזה שמטריף לי את הדגדגן והדבר הזה בטוסיק והגאג והידיים שקשורות, לא ידעתי כבר מה אני מרגישה אבל זו היתה הרגשה מטריפת חושים... ואז זה הגיע.. הוא גמר לתוכי ממלא אותי בזרע שלו, ואני מרגישה את ההתכווצויות של הפות שלי מהגמירה שלי... הוא יצא ונכנס עוד כמה פעמים מרוקן את כל הזרע שלו לתוכי ואז הוא יצא ונשכב לידי, משאיר אותי בתנוחה הזאת, כשהזרע שלו ושלי נוזלים מתוכי אל המיטה, ונוזל לי רוק מהפה כי אני לא יכולה לבלוע עם הגאג הזה, הוא שכב ככה כמה רגעים נותן לי את ההשפלה הזאת שאני מלוכלכת ואז שחרר לי את הידיים, הסיר לי את הקולר, לאחר מכן חזר שוב מאחורי הגב שלי ובבת אחת משך את החפץ ההוא מתוך הטוסיק שלי כשאני גונחת לרגע מהמתיחה של השרירים בטוסיק שלי.... אח"כ הוא שלח אותי להתקלח ביחידה שהיתה בחדר, הכניס אותי ונעל מאחורי את הדלת... נכנסתי למקלחת כשהגאג עוד בפה שלי ואני לא יכולה לבלוע את הרוק, פתחתי את זרם המים נותנת לו לשטוף את כולי, מחבקת את עצמי... התחלתי לסבן אותי מנקה היטב את הפות והטוסיק שהתרחב מעט... חושבת על אלי ועל כל מה שקרה היום, הרגשתי מוקסמת וחייכתי לעצמי על כל מאורעות היום... סיימתי להתקלח, נטלתי את המגבת שהיתה מקופלת ליד הכיור, נגבתי את עצמי, אחכ התלבטתי מה לעשות אם לקרוא לאלי או לא לעשות דבר, בסוף אזרתי אומץ ודפקתי על הדלת מספר דפיקות, לא היתה תגובה אז פשוט חכיתי... לאחר כמה דקות אלי הגיע ופתח לי את הדלת, הוא הוריד לי את המגבת, תפס אותי ביד והוליך אותי למטבח, שמתי לב שאלי התקלח ובדרך גם ראיתי שהסדין במיטה הוחלף... הוא התיישב בסלון לקרוא עיתון ושלח אותי לשטוף את הכלים (וואו היה לו בית מהמם שקודם לא הצלחתי לראות מספיק אבל עכשיו יכולתי להתבונן ולראות שהבית שלו פשוט מהמם והוא נראה בנאדם אמיד) שטפתי את הכלים כולל את הקערית שלי שהזכירה לי שאני רק כלבה קטנה של הבעלים שלי... הנחתי את כל הכלים בייבוש וניקיתי את השיש, אלי שם לב שסיימתי אז הוא סימן לי להתקרב אליו, התקרבתי והוא ציווה עליי "ארצה" , התיישבתי כמו שהוא לימד אותי והוא סימן לי לרדת לו ואמר לי לעשות את זה עדין בשביל הכיף ובלא בשביל שהוא יגמור, אז התחלתי ללקק לו את הזין כשהוא קורא את העיתון ומנשנש חטיף כשמידי פעם הוא זורק לכיווני מהחטיף ומסמן לי לאכול את זה מהרצפה... ככה המשכנו את המשחק כשאני מלקקת לו את הזין והביצים בעדינות רבה...

לאחר כחצי שעה הוא סיים לקרוא את העיתון ועצר אותי מללקק לו...

"הגיע הזמן שלך לישון כלבונת שלי, בואי אני אשכיב אותך לישון בחדר שלך ואת תלכי לעשות פיפי וכדאי שתעשי כי מעכשיו תצטרכי את האישור שלי כדי להתפנות ואת לא תראי אותי עד הבוקר כשאבוא להעיר אותך..."

הוא נטל את ידי ולקח אותי ליחידה בחדר ההוא, שעכשיו הבנתי שהוא שלי וחיכה לידי עד שעשיתי פיפי, נגבתי את עצמי, הוא לקח אותי לכיור וסימן לי לצחצח שיניים ואז הוא שוב נטל את ידי ולקח אותי למיטה, עכשיו שמתי לב מה שלא שמתי לב מקודם- שיש על המיטה חגורת צניעות, כזאת שמחובר אליה דילדו קצר לטוסיק וגם יש לה בליטה קטנה איפה שהכוס. הוא התחיל להלביש לי את החגורה והרגשתי מושפלת גם מהחגורה וגם שהוא מלביש לי אותה ולא אני בעצמי, זה לא ממש מצא חן בעיניי כל הסיטואציה ועשיתי פרצוף חמוץ.

"מותר לך להחמיץ פנים, לא נורא את תתרגלי..."

זה עצבן אותי שהוא הסכים לי להחמיץ פנים אז פשוט שיניתי את המבט... הוא גיחך לעצמו ושוב החמצתי פנים, אני כלבה כלבה, הוא יודע את העבודה...

הוא סיים להלביש לי את החגורה, נעל אותה ועזר לי להיכנס למיטה, הוריד לי את הגאג, כיסה אותי בשמיכה איחל לי לילה טוב, כיבה את האור, יצא ונעל את הדלת....
למרות שהיה קצת מוקדם נרדמתי די מהר והתעוררתי רק כשכבר היה אור, התריס היה מורם והדלת היתה פתוחה... נשארתי במיטה מתאוששת לי ומחייכת... לאחר כמה רגעים אלי הגיע איחל לי בוקר טוב ואני החזרתי לו חיוך... פתאום הרגשתי שאני צריכה פיפי אז אמרתי לו-

אדוני אני צריכה פיפי....
"אוקי ו?"
ו.. אממ.. אני מבקשת רשות ללכת להתפנות
"תפסיקי להתגמגם ותבקשי כמו שצריך!"
סליחה אדוני, אני פשוט צריכה פיפי ואני מבקשת רשות מאדוני.
"אוקי אני אקח אותך לפיפי אבל המנטרה שלך לא ממש מוצלחת אז פעם הבאה תבקשי בצורה כזאת- אדוני אני צריכה פיפי אז תיקח אותי בבקשה, מובן?"
כן אדוני.

הוא לקח אותי לשירותים, הושיב אותי על האסלה ופתח פתח לפיפי (לא שמתי לב אבל היו בחגורה 2 חורים של מפתחות, אחד לפתוח לגמריי את החגורה כנראה כשאצטרך קקי ועוד אחד לפתוח פתח לפיפי...), עשיתי את צרכיי שוב פעם לידו ותהיתי מה יהיה כשאעשה קקי... נגבתי את עצמי(מזל שאת זה אני עושה לבד....) ואז הוא נעל בחזרה את הפתח. אחכ הוא סימן לי לצחצח שיניים ואז הוא נטל אותי לחדר ואמר שקנה לי כמה בגדים ונעליים ושם לי על המיטה בגד שבחר וציווה עליי להתלבש. התחלתי להתלבש והוא מסתכל עליי כל הזמן... הוא ממש חדר אליי עם המבטים שלו, תמיד שהוא הסתכל עליי כה זה הרגיש לי כמה אני רק שלו וכשהייתי לבושה והוא היה מסתכל עליי ככה הרגשתי כאילו אני ערומה מהמבט שלו.... לבשתי את החזיה שהוא הביא לי ואת השמלה, זו היתה שמלה ממש קצרצרה שפחדתי שאנשים יראו את חגורת הצניעות... היא היתה בצבע כחול צבע שמאוד מחמיא לי, הוא התאים לי גם נעלי עקב בהירות ולבשתי אותן, כנראה שהייתי נראית ממש טוב כי היה לו מבט מבסוט על הפנים.. הוא נטל את ידי ולקח אותי למטה, הגיש לי תיק צד חדש שהוא שם בו את הפון שלי, את הארנק אני לא יודעת לאן הוא לקח...

הוא נתן לי יד ויצאנו מהבית..
הלכנו לכיוון העבודה ואני מלאת חששות מה אנחנו הולכים לומר בעבודה? ואיך זה בכלל יעבוד מעכשיו? הוא יגיד למישהו שהוא האדון שלי? שיט...

הלכתי לצדו כשאני מרגישה את הדילדו הקטן בטוסיק ואיך שהפות שלי סגור כי הוא שייך רק לאלי...
חייכתי לעצמי ופשוט לא חשבתי על מה יהיה היום...

המשך יבוא...

לרשימת הסיפורים

שלחו סיפור

תלונה להנהלת האתר

שלחו לנו את הסיפור שלכם

כתיבה אירוטית היא התחביב שלכם?
עברתם חוויה מינית מטריפה?
שתפו אותנו...

*אפשר לצרף לסיפור תמונות אמיתיות


שלחו סיפור
אביזרי מין מומלציםפלאג אנאלי
פנס וגינאלי
לו-לה
שירותי מבוגרים ודירות דיסקרטיות באיזורך:דירות דיסקרטיות
XFinder
B-Sexy
תמונות גולשים
אישה או זוג
מאת:
לרשומים בלבד הרשם עכשיו חינם
סיפור אחרון
אתרי הכרויות
שירותי הכרויות וסטוצים מובחרים
MakeLove
מוכנים לעשות את הצעד הבא בדרך להגשמת כל הפנטזיות ? נשים וגברים סקסיים ממתינים לך
אשלי מדיסון
אתר הבגידות והיכרויות הסקס הגדול בעולם עם מעל 31 מליון חברים הגיע לישראל.
דיסקרטי
להכיר בלי לפרק מסגרות. הירשמו חינם ותתחילו לגוון...
זבנג
אם בא לך משהו חדש? הכרויות קלילות בדיסקרטיות מלאה...
בוגדות
אלפי נשים בוגדניות המחפשות סקס מזדמן. צא עוד היום לדייט לוהט.
NextDate
מחפשים סקס לעכשיו? עשרות חברים מוצאים סטוצים מזדמנים מידי יום.
קוי סקס
1900-723133 - הכרויות טלפוניות Free Love
קו ההכרויות הגדול בישראל לגברים ולנשים!
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
1900-720352 - גייז און ליין - LIVE
קו ההכרויות החזק בארץ לגייז, דו ולגברים בלבד
עלות: 0.5 שח לדקה + זמן אוויר
שיחות אירוטיות למבוגרים בלבד:
1919-143005 - שיחות אירוטיות עם נימפומניות לוהטות. אתה בוחר עם מי לגמור.
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה
1919-143016 - מספרי טלפון של נשים חרמניות למפגשים
שיחה בינלאומית 7 שח/דקה